Ubytovanie v centre za skvelú cenu

Novo zrekonštruovaný Apart - Hostel ZERO sa nachádza v samotnom centre Bratislavy, v tesnej blízkosti Michalskej brány, v historickej budove zo 17. storočia, ktorá je zároveň národnou pamiatkou SR. Radi u nás privítame turistov, obchodných cestujúcich, robotníkov, menšie i väčšie skupinky hostí.

Pri návšteve nášho hlavného mesto či už pracovne alebo ako turista, sa určite radi pokocháte zaujímavými atrakciami, ktoré sú pre Bratislavu a jej okolie charakteristické. Poprechádzate sa starým mestom a objavíte tak krásy Kostola sv. Alžbety, Katedrály sv. Martina, Primaciálneho paláca, Bratislavského hradu a mnohých iných pamiatok. Ak nás navštívite s deťmi, odporúčame návštevu Zoologickej i botanickej záhrady. Určite nevynechajte aj návštevu Slavína i Devínskeho hradu. V letnom období si doprajete osvieženie na kúpaliskách Mičurín, Matador, Tehelné pole, Delfín, na štrkovisku Kuchajda a na veľa iných v okolí.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v izbách s celkovou kapacitou pre 32 osôb. Ubytovanie ponúkame na 3. poschodí objektu, na ktoré sa dostanete výťahom. Vstup do objektu a rovnako izby majú bezbariérový vstup. Na výber máte z týchto ubytovacích jednotiek:
- dvoch 2-lôžkových izieb so samostatnými lôžkami,
- jednej 2-lôžkovej izby s manželskou posteľou,
- dvoch 3-lôžkových izieb, s jedným samostatným lôžkom a jednou poschodovou posteľou,
- dvoch 4-lôžkových izieb s dvomi samostatnými lôžkami a jednou poschodovou posteľou,
- dvoch 6-lôžkových izieb s dvomi samostatnými lôžkami a dvomi poschodovými posteľami.

Všetky izby sú vybavené totožne, sú klimatizované, disponujú stolíkom so stoličkami. Hostia počas pobytu majú tiež možnosť používať spoločný obývací priestor s pohovkou, gaučom, televízorom s internetovým pripojením, AppleTV a prístupom na Netflix a AmazonGo. Chutné domáce jedlá si pripravia v plne vybavenej kuchyni s keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, chladničkou a mrazničkou. Samozrejmosťou hostela sú 4 spoločné uzamykateľné kúpeľne so sprchovacím kútom, umývadlom, sušičom na vlasy a toaletou. V celom objekte je pre hostí dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ubytovaní hosti môžu využívať služby recepcie, k dispozícii je aj práčka i miestnosť na úschovu bicyklov. Svoje autá zaparkujete na platenom a stráženom parkovisku, nachádzajúcom sa vo vzdialenosti viac ako 100 m od objektu. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá