Loading

Hotely na Liptove

(6 objektov)

Hotel Chio

Važec, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Moderný hotel v príjemnom prostredí

Hotel Svätojánsky kaštieľ

Liptovský Ján, v obci / v meste, pri aquaparku
Nechajte sa rozmaznávať našimi službami

Motel Hôrky

Vavrišovo, mimo obce / mesta
ZĽAVA DO 30% + polpenzia v cene pobytu

Hotel Björnson Jasná

Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Moderné ubytovanie 50 m od vleku Otupné!

Hotel Poľovník

Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, v lese
WELLNESS V ZIME ZDARMA !!!

Hotel *** Strachanovka, Jánska Koliba

Liptovský Ján, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Tradičná reštaurácia, špičkové wellness
1 - 6 / 6

Hotely Liptov

Hotely Liptov 1

Čo si predstavíte, keď sa povie Liptov? Možno ovečky, možno baču, možno majestátne hory. Vo všetkom máte tak trochu pravdu. Liptov je nádherným krajom, ktorého návšteva je potešením tela aj ducha. Načerpáte nové sily, dokonale si oddýchnete, uvidíte veľa nového. Pokiaľ nechcete bývať kdesi na priváte a vyžadujete komfort hotelov, ste tu správne.

Hotelové ubytovanie má mnoho výhod. Hotely väčšinou poskytujú možnosti výborného stravovania. Nemusíte si lámať hlavu, čo si dnes pripraviť či kam za jedlom vyraziť. Všetko nájdete na jednom mieste. Navyše množstvo hotelov ponúka aj bary, v ktorých sa neraz večer konajú diskotéky a iné akcie. V jednej budove tak nájdete ubytovanie, stravovanie aj zábavu.

Hotely Liptov 2

Dnešným fenoménom sú hotelové wellness centrá, v ktorých načerpáte nové sily. Počas takejto dovolenky dokonca nemusíte vystrčiť ani nohy z hotela a nudiť sa zaručene nebudete.

Na Liptove nájdete niekoľko druhov hotelov. Všetky z nich poskytujú prvotriedne služby, no sú určené mierne odlišným klientom. Vzhľadom na to, že Liptov patrí medzi naše najpestrejšie regióny, rovnako pestrá je aj ponuka hotelov.

Horské hotely ležia v horách, hlavne v podhorí ZápadnýchNízkych Tatier. Najväčšou devízou je ich poloha priamo v prírode, v obklopení hlbokých lesov a zurčiacich potôčikov. Predstavujú tak ideálnu voľbu pre náročnejších turistov, ktorí tu nájdu kvalitné zázemie. Mnoho z horských hotelov leží v blízkosti známych lyžiarskych stredísk. Tých má Liptov viac ako dosť. Ráno si len obujete lyžiarky a vyrazíte priamo na svah.

Hotely Liptov 3

Wellness hotely sú hotovými rajmi na zemi. Každý z nich ponúka moderné, plne vybavené wellness centrum. Čo si pod ním predstaviť? Bazény, sauny, vírivky, či najrôznejšie masáže. Dovolenku v takomto hoteli uprednostňujú hostia, ktorí sú mimoriadne vyťažení. Okrem ubytovania a stravovania Vás vo wellness hoteloch čaká špičková starostlivosť o Vaše telo. Pokiaľ ste svojmu telu ešte takýto luxus nedopriali, hotely na Liptove sú ideálnou príležitosťou.

Hotely nájdete na Liptove skutočne všade. V horách, v blízkosti známych aquaparkov, ako napríklad pri Tatralandií či pri Bešeňovej. Samozrejme sa líšia v kvalite, tie dvojtrojhviezdičkové sú určené najširšej skupine turistov. Ponúkajú dostatočné služby za veľmi dobré ceny. Vyššia kategória štvorpäťhviezdičkových hotelov je už pre náročnejších klientov, ktorí chcú komplexné a prvotriedne služby. Tu patria aj niektoré wellness hotely, no služby, ktoré dostanete za tú cenu skutočne stoja.

Hotely na Liptove majú niečo, čo ostatné len ticho závidia. Ide o prenádherné prostredie. Je veľmi veľká šanca, že priamo za oknom budete mať vyše dvojtisícové vrchy. Kvalitné služby či prvotriedne vybavenie si môžete kúpiť v každom hoteli. No jedinečný výhľad na krásne liptovské prostredie ponúknu len hotely na Liptove.