Lacné a kvalitné ubytovanie v Bratislave

Ubytovňa Alex predstavuje novo zrekonštruovanú ubytovňu, situovanú v tichej časti širšieho centra Bratislavy, s veľmi dobrým prístupom do okolitých častí mesta. V blízkosti ubytovacieho zariadenia sa nachádza jazero Zlaté piesky, ktoré v letných mesiacoch ponúka množstvo zaujímavých atrakcií.

Celoročne ponúka ubytovňa cenovo veľmi výhodné, krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich a robotníkov. Ubytovňa disponuje celkovou kapacitou 178 lôžok. Pripravené máme pre Vás dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby, ktoré sú vybavené novým nábytkom a vlastnou kúpeľňou s toaletou alebo apartmán s manželskou posteľou a vlastnou kuchynkou. Vo všetkých izbách môžu ubytovaní hostia využívať bezplatné WiFi pripojenie.

Všetkým ubytovaným hosťom sú počas ich pobytu v priestoroch ubytovne rovnako k dispozícii tri práčovne a päť plne vybavených kuchyniek, slúžiacich na prípravu a ohrev vlastných jedál. Vo vybavení kuchyniek môžete využívať elektrický sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou.

Parkovanie Vašich áut je možné na parkovisku, umiestnenom hneď pri ubytovaní. Vedľa ubytovne sa zároveň nachádza aj autobusová zastávka, kde stojí pravidelne premávajúca linka č. 57. S personálom ubytovne je možné komunikovať v týchto jazykoch: slovensky, česky, anglicky, rusky, chorvátsky, taliansky a portugalsky.