Ubytovanie blízko centra aj prírody

Ubytovňa Siesta sa nachádza v mestskej časti Bratislava - Lamač a svojou polohou zaručuje výbornú dostupnosť do centra mesta aj do okolitej prírody. Taktiež je výborne napojený na dopravnú infraštruktúru. Od nás máte blízko ku všetkým potrebným službám, ako sú reštaurácie, kaviarne, potraviny, pošta aj veľké nákupné strediská. Vítaní sú u nás pracovníci, turisti, výletníci či obchodní cestujúci.

Hlavné mesto ponúka rôzne možnosti ako si spríjemníte Váš pobyt. V lete sa schladíte na letných kúpaliskách Lamač, Rosnička, Krasňany, Tehelné pole či na kúpalisku Rača. Rekreační rybári ocenia prírodné jazero Kuchajda či Vajnorské jazerá. Večery strávite prechádzkou starým mestom a pokocháte sa pohľadom na Kostol sv. Alžbety, Katedrálu sv. Martina, Primaciálny palác, Bratislavský hrad a mnoho iných pamiatok. Vaše ratolesti sa potešia Zoologickej záhrade, DinoParku i botanickej záhrade. V zime je zas blízko do lyžiarskeho strediska Kamzík a korčuľovať je možné na verejnom korčuľovaní v Dubravke či Bratislave - Novom Meste. Ubytovňa sa nachádza len 100 metrov od zimného štadióna ICE Aréna Lamač.

Ubytovňa Siesta celoročne ponúka ubytovanie pre 500 osôb. Vybrať si môžete z nasledujúcich možností:

1-izbová bunka typ A je vybavená predsieňou, tromi samostatnými posteľami, televízorom s káblovým príjmom, chladničkou, stolíkom so stoličkami, balkónom a kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou.

1-izbová bunka typ B je totožne vybavená ako typ A, s rozdielom len dvoch samostatných postelí.

2-izbová bunka typ C je tvorená dvomi spálňami, každá s tromi samostatnými posteľami, televízorom s káblovým príjmom, stolíkom so stoličkami, chladničkou a balkónom. Ďalej sa tu nachádza predsieň, sklad a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

4-izbová bunka typ D je tvorená prízemnou časťou s dvomi 3-lôžkovými spálňami so samostatnými posteľami, predsieňou, balkónom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa dostanete do spálne s dvomi samostatnými posteľami a spálne so samostatnou posteľou. V každej spálni sa nachádza televízor s káblovým príjmom a stolík so stoličkami.

K dispozícii máte 13 kuchýň rozdelených na každé poschodie. Kuchynky sú vybavené elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a dreveným jedálenským posedením. Príjemné chvíle strávite v spoločenskej miestnosti s komfortným gaučovým posedením a pohovkami, biliardom a stolným tenisom.

Exteriér ubytovne ponúka možnosť relaxovať na čerstvom vzduchu na vonkajšom posedení. Bicykle Vám uschováme vo viacerých uzamykateľných miestnostiach na prízemí, kde nájdete aj práčovňu na mince. Na recepcii Vám vyjde v ústrety milý personál a do svojich izieb sa pohodlne vyveziete dvomi výťahmi. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Svoje autá si zaparkujete pri ubytovaní, navyše s možnosťou využitia 8 krytých garáží.

Ak hľadáte pohodlné ubytovanie v pokojnom prostredí, nájdete ho v našej Ubytovni Siesta. Tešíme sa na Vás.