Loading

Ubytovne v Bratislave

(18 objektov + 2 objekty v okolí 25 km)

Ubytovňa u Kraba

Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste
Nadštandardná ubytovňa v Bratislave

Ubytovňa Uni

Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste, v centre mesta
Lacná ubytovňa pre robotníkov

Ubytovňa

Bratislava - Ružinov, v obci / v meste, v centre mesta
Lacné ubytovanie v Bratislave

Ubytovňa Nobelova

Bratislava - Nové Mesto - Bratislava - Nové Mesto, v obci...
Ubytovanie blízko centra za výhodné ceny

Ubytovňa Alex

Bratislava - Vajnory, v obci / v meste
Lacné a kvalitné ubytovanie v Bratislave

Ubytovňa Optimum

Bratislava - Ružinov - Trnávka, v obci / v meste, pri letisku
Výhodné ubytovanie neďaleko letiska!

Ubytovňa Siesta

Bratislava - Lamač, v obci / v meste, v centre mesta
Ubytovanie blízko centra aj prírody

Robotnícka ubytovňa RAKI

Bratislava - Petržalka, v obci / v meste, pri lese / na okr...
Nadštandardná ubytovňa blízko centra!

PRO.RESTAV - PLUS

Bratislava - Podunajské Biskupice, na okraji obce / mesta
Cenovo výhodné ubytovanie v Bratislave!

K Horánskej Studni

Bratislava - Dúbravka - Dúbravka, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Nová ubytovňa s krásnym výhľadom
1 - 20 / 20

Ubytovne Bratislava

Ubytovne Bratislava 1

Naše hlavné mesto ponúka mnoho atraktivít a zaujímavostí, na ktoré len jeden deň určite nestačí. Chcete spoznať krásku na Dunaji viac ako len za pár hodín, budete potrebovať vhodné ubytovanie. Bratislava vychádza v ústrety a ponúka každému niečo. A to aj v prípade, že prídete do nášho hlavného mesta s obmedzeným rozpočtom. Za ubytovanie najviac ušetríte v rôznych ubytovniach po celom meste.

Mesto doslova dýcha históriou. Obzvlášť Staré mesto, najstaršia a najnavštevovanejšia časť mesta. Jednou z dominánt je okrem bratislavského hradu a známeho mosta s typickou reštauráciou aj dóm sv. Martina. Bola v ňom korunovaná jedna z najvýznamnejších svetových vládkyň, Mária Terézia.

Ubytovne Bratislava 2

Na bohatú minulosť odkazujú aj mnohé paláce v tomto krásnom meste. Najznámejšími sú GrasalkovičovPrimaciálny palác. Potulkami uličkami Starého mesta narazíte napríklad aj na symboly Bratislavy, sochy Čumila, Napoleonského vojaka alebo Schoner Náciho. V tejto mestskej časti narazíte na novodobé ubytovne, takzvané hostely. Najideálnejšie sú v prípade, že cestujete s partiou kamarátov. V izbe vás bude viacero, no ak sa poznáte, nie je to nevýhoda. K dispozícií sú aj dvojlôžkové izby, je teda na vás, čo uprednostníte. Lepšie miesto na bývanie nenájdete, jednoduché dopravné spojenie a najväčšie atraktivity mesta priamo za oknami sú veľkou devízou.

Mnoho zaujímavostí nájdete aj inde, ako len v Starom meste. Samotné nábrežie je vychytenou lokalitou, prejsť sa môžete aj k budove Slovenského národného divadla. Jeho starú budovu nájdete na Hviezdoslavovom námestí. Všeobecne ponúka Bratislava množstvo menších námestí, na ktorých možno budete mať šťastie a ich krásu si vychutnáte úplne sami.

Ubytovne Bratislava 3

Jedinečný výhľad  na celé mesto je nielen z hradu, ale aj zo Slavína, či od budovy parlamentu. S deťmi si zase zájdite do ZOO, kde nájdete všemožné druhy živočíchov. Nezabudnite ich vziať ani na plaváreň či kúpalisko. Ak neobsedíte na jednom mieste, môžete vyraziť aj na nejakú túru. Priamo za rohom máte Malé Karpaty, ako stvorené nielen pre peších, ale aj pre cykloturistov. Navyše na okraji Bratislavy narazíte aj na príjemné a pohodlné ubytovanie za rozumné ceny. Turistické ubytovne na okraji mesta sú ako stvorené pre nenáročných klientov, no to neznamená, že by boli podradné. Aj ubytovne poskytnú služby, aké požadujete. Tu, v Malých Karpatoch si v zime užijete aj dokonalej lyžovačky. Zochova chata síce nepatrí k tým najznámejším strediskám, no ponúka čo potrebujete. Od lyžiarskej školy, cez večerné lyžovanie až po pestré trate. A ako bonus prekrásna príroda.

Bratislave sa zabaví skutočne každý. Turistov láka okrem histórie aj na pestrý nočný život. Množstvo barov a reštaurácii, kde varia pochúťky z rôznych koncov sveta sú rajom aj pre gurmánov. Po dobrej večeri romantická plavba loďou, priestranná a útulná izba, predstava skutočne vydareného večera.

Ubytovne boli kedysi symbolom špiny a diskomfortu. Boli vhodné skôr pre firmy a robotníkov. Už tomu tak dávno nie je. Ak vám neprekáža menšia miera súkromia a jednoduchšie vybavenie, ubytovňou chybu nespravíte. A to, čo ušetríte na bývaní, môžete investovať do nezabudnuteľných zážitkov v srdci Bratislavy. Za málo peňazí veľa muziky. Také sú bratislavské ubytovne.