Loading

Ubytovanie v Senci

(8 objektov + 30 objektov v okolí 25 km)

Chata Severka

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode (SC 1,1 km vzdušne)
Ubytovanie pre rodinky pri pláži

Wellness Hotel Relax

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode (SC 1,5 km vzdušne)
Hotel pri jazere s bazénom a wellness!

Chata Topsenec - Lakeside Home

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode (SC 1,6 km vzdušne)
Privátne molo - kúpanie,rybárčenie,sauna

Ubytovanie Senec

Senec, v obci / v meste (SC 0,3 km vzdušne)
Príjemné ubytovanie s možnosťou biliardu
1 - 38 / 38

Senec

Mesto Senec patrí k dynamicky sa rozvíjajúcim regiónom. Spôsobuje to aj jeho dobrá geografická poloha. Nachádza sa na juhozápadnom Slovensku na rozhraní Podunajskej nížinyPodunajskej pahorkatiny. Od slovenskej metropoly Bratislavy je vzdialený len 27 km. Má výbornú polohu aj oproti ďalším stredoeurópskym hlavným mestám Viedni a Budapešti.

Tento región ponúka množstvo turistických atrakcií. Najviac je však spájaný s vodou. Sú tu obrovské zásoby podzemných a termálnych vôd. Najznámejšou destináciou sú nepochybne notoricky známe Senecké jazerá. Rozdeľujú sa na severnú a južnú časť. V severnej časti sa nachádza Aquatermal Senec, ktorý je pre svoj geotermálny vrt otvorený celoročne. V južnej časti je voľne prístupná vodná plocha - Senecké jazerá. V oboch častiach nájdeme množstvo možností na ubytovanie. Ubytovacie kapacity pre menej náročných ako sú chaty a chalupy alebo rodinné priváty, apartmány či penzióny. Pre klientelu náročnú na luxus sú tu vystavané luxusné hotelyTuristi majú k dispozícii rôzne stravovacie zariadenia a služby spojené s vodným vyžitím (kúpanie, vodné športy, rybolov). Výborné prostredie a služby dokresľuje približne milión návštevníkov za rok z 23 krajín sveta.

Ďalším jazerom je Hlboké jazero (Guláška). V meste Senec patrí medzi najmladšie, najhlbšie a najčistejšie jazero. Môžeme tu nájsť množstvo vzácnych vodných živočíchov, ale raritou je sladkovodná medúza, či korytnačka písmenková. Strieborné jazero, ktoré vzniklo banskou činnosťou sa rozprestiera na západ od mesta. V lete je využívané na kúpanie a v zime na korčuľovanie.

Pre viacej náročných nám región ponúka cyklotrasu okolo Seneckých jazier, ktorá sa po dostavaní napojí na hlavná cyklotrasu v dĺžke 16 km, ktorá spája mesto Senec s mestom Pezinok. Tu pre zmenu nájdeme kvalitné vínka, ktoré nám spríjemnia cestu. Na svoje si tu prídu aj fanúšikovia futbalu. V meste sa nachádza Národné tréningové centrum. Vo večerných hodinách je možné zobrať svoju polovičku na romantický výlet do miestnej hvezdárne.

Navštívte Senec aj Vy. Určite sa Vám tu bude páčiť a budete sa tu radi vracať.