Príjemne zariadené štúdio v Petržalke

Štúdio Beňadická sa nachádza v Bratislave v mestskej časti Petržalka, vo vzdialenosti len 5 km od rakúskych a 10 minút od maďarských hraníc. Ponúka ubytovanie s možnosťou prípravy vlastného stravovania a parkovania na bezplatnom verejnom parkovisku priamo na mieste.

Autobusová zastávka MHD je vzdialená len 50 metrov. Do centra mesta sa dostanete autom približne za 15 minút. Ubytovanie je vhodné aj pre ľudí, ktorí hľadajú ubytovanie v blízkosti nemocnice Antolská. Najbližší obchod s potravinami je Vám k dispozícii vo vzdialenosti 100 metrov. V tesnej blízkosti - do 200 metrov môžete využívať služby pizzérie, baru, reštaurácie či lekárne.

Byt je umiestnený na 6. poschodí bytového domu, kde sú Vám k dispozícii dva výťahy. Ponúka ubytovanie ideálne pre 2 osoby, avšak krátkodobo je v ňom možné ubytovať aj 3 osoby (využiť môžete prístelku na skladacej posteli). Byt disponuje veľkou zasklenou loggiou, televízorom a vybavenou kuchynkou, v ktorej Vám na prípravu vlastných jedál poslúži elektrická dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a potrebné riady. Samozrejmosťou bytu je taktiež kúpeľňa s vaňou a toaletou. Počas svojho pobytu môžete bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet.

V cene ubytovania je posteľná bielizeň, uteráky a toaletné potreby. Fajčenie je povolené len na balkóne. Za príplatok je k dispozícii kyvadlová doprava. Parkovanie Vášho auta je možné zdarma priamo na parkovisku pri bytovom dome.

V okruhu 300 - 500 metrov od ubytovania nájdete jazerá Veľký a Malý Draždiak, kde je povolený rybolov a kúpanie. Miestne cyklotrasy začínajú vo vzdialenosti približne 750 metrov a sú napojené na cyklotrasy pokračujúce do Maďarska a Rakúska. Cyklotrasy môžete využiť nielen na cyklistiku, ale aj na in-line korčuľovanie či beh. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty