Pekné ubytovanie za výhodné ceny!

Ubytovňa Chorvátsky Dvor sa nachádza v obci Chorvátsky Grob, len 10 kilometrov od Bratislavy a Senca, 8 kilometrov od Pezinka a 35 kilometrov od Trnavy.

Či už ste zavítali do Chorvátskeho Grobu pracovne alebo rekreačne, určite Vám odporúčame spoznať zaujímavosti v blízkosti našej obce. Za zábavou a možnosťou plávania Vám odporúčame zájsť k Slnečným Seneckým jazerám ako aj do Aquathermal Senec. Ak zatúžite po túre či cyklistike, prebádajte na potulkách zrúcaniny Hradu Čeklíš v Bernolákove alebo Hradu Biely Kameň v Svätom Jure. Zaujímavou je tiež návšteva hlavného mesta s Bratislavským hradom a pekným historickým Starým Mestom. V zime si môžete zalyžovať na svahoch lyžiarskych stredísk Zochova chata - Piesok, Lyžiarske stredisko Pezinská Baba a Kamzík.

Ubytovňa je v celoročnej prevádzke a ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou až pre 48 osôb v izbách s nasledovným rozložením:
- dve 2-lôžkové izby, z toho jedna s vlastnou kúpeľňou,
- jedna 3-lôžková izba,
- dve 4-lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou,
- štyri 4-lôžkové izby, z toho dve s vlastnou kúpeľňou.

Štyri izby na prvom poschodí zdieľajú spoločnú kúpeľňu so sprchovacími kútmi ako aj spoločné toalety. Päť izieb na druhom poschodí je vybavených vlastnými kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou. V každej izbe je k dispozícii televízor s káblovým príjmom, chladnička a rýchlovarná kanvica na vyžiadanie. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločné chvíle strávite v reštaurácii na prízemí, kde Vám v prípade záujmu usporiadame oslavu či firemnú akciu. Príjemne si tu posedíte, pozriete televízor s káblovým príjmom, zahráte šípky a vychutnáte obedy či večere, ktoré našim hosťom ponúkame za zvýhodnenú cenu. K dispozícii je aj bar, kde je povolené fajčiť. V exteriéri je pripravená terasa k reštaurácii, tu si môžete aj grilovať či variť kotlíkový guláš. Tí najmenší sa potešia detskému ihrisku s preliezkami, hojdačkou, šmýkačkou, trampolínou, pieskoviskom a exteriérovými hračkami. V prípade potreby Vám poskytneme aj služby prania bielizne. Vaše autá si bezplatne zaparkujete priamo pri ubytovni.

U nás sú vítaní jednotlivci, rodinky s deťmi, školské výlety i partie robotníkov. Príďte sa teda ubytovať do Ubytovne Chorvátsky Dvor, už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!