Loading

Ubytovanie v Novom Meste v Bratislave

(6 objektov + 36 objektov v okolí 25 km)

Ubytovňa Nobelova

Bratislava - Nové Mesto - Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste
Ubytovanie blízko centra za výhodné ceny

Ubytovňa Rožňavská

Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste, v centre mesta
Príjemné ubytovanie v Novom meste

Ubytovňa u Kraba

Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste
Nadštandardná ubytovňa v Bratislave

Apartmán Mirka

Bratislava - Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste, pri kúpalisku
Nový, útulný, pri zimnom štadióne

Turistická ubytovňa v Bratislave

Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste, v centre mesta
Výhodné ubytovanie blízko centra

Apartmán Račianska

Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste, v centre mesta
Blízko historického centra Bratislavy!

APARTMÁN***BRATISLAVA

Bratislava - Ružinov (Bratislava - Nové Mesto 1,2 km vzdušne...
BRATISLAVA v pohodlí apartmánu!

Školský internát

Bratislava - Ružinov (Bratislava - Nové Mesto 2,3 km vzdušne), v obci / v meste, v...
Akciová cena pre študentky VŠ v lete!

Apartmány Mickiewiczova

Bratislava - Staré Mesto (Bratislava - Nové Mesto 2,4 km vzd...
Komfortné apartmány v centre Bratislavy!

Ubytovňa Trnavka

Bratislava - Ružinov (Bratislava - Nové Mesto 2,6 km vzdušne), v obci / v meste, pr...
Čisté ubytovanie za dobré ceny
1 - 42 / 42

Bratislava Nové Mesto

Bratislava Nové Mesto 1

Naše hlavné mesto si zasluhuje pozornosť pre jej kultúrne bohatstvo a čulý mestský ruch. Okrem toho však aj pre krásnu prírodu, ktorá je často opomínaná. Všetko toto budete môcť spoznať aj vtedy, keď strávite svoju dovolenku v Novom Meste.

Táto mestská časť je mladá, vznikla administratívnym členením v roku 1990. No napriek tomu sa v nej nachádza niekoľko zaujímavostí. Tou azda najväčšou je budova konskej železnice, ktorá už v roku 1840 viedla až do Svätého Jura. Ďalšou, aj keď novodobou zaujímavosťou je prvé moderné nákupné centrum na Slovensku, Polus.

K Novému Mestu patrí aj časť Vinohrady. Tá sa tiahne po úbočí malebných Malých Karpát, týčiacich sa nad Bratislavou. Tá so sebou prináša nové možnosti trávenia voľného času v prírode, neďaleko centra najväčšieho slovenského mesta. Priamo z Nového Mesta sa môžete vybrať na Kamzík. Ten je preslávený majestátnou budovou vysielača a Bratislavu budete mať ako na dlani. Prechádzku si budete môcť predĺžiť až na Biely kríž, alebo sa len tak túlať po bratislavskom lesoparku.

Bratislava Nové Mesto 2

Z Nového Mesta sa určite vydajte aj do historického Starého Mesta. V ňom sú tie najväčšie zaujímavosti Bratislavy. Medzi ne patrí Michalská brána, dóm sv. Martina, bratislavský hrad. Prechádzky historickými uličkami Starého Mesta majú neopakovateľnú atmosféru vo dne, i v noci.

Aj keď sa to na prvý pohľad možno nezdá, dovolenka v Bratislave, konkrétne v Novom Meste môže byť tým pravým orechovým aj pre milovníkov vody. Je tu vysoká koncentrácia nielen kúpalísk, ale aj prírodných vodných plôch. Priamo v Novom meste leží známa rekreačná oblasť Kuchajda. Len pár kilometrov od tejto mestskej časti narazíte na ďalšie zaujímavé lokality, Zlaté piesky či Vajnorské jazerá. K tomu si pripočítajte množstvo kúpalísk v okolí, napríklad na Tehelnom poli, či Pasienkoch.

Bratislava Nové Mesto 3

V zime sa vydáte spoznávať svahy lyžiarskeho strediska Zochova chata, alebo sa budete môcť kochať zimnou prírodou Malých Karpát. Na výber máte zo snežníc, alebo bežiek, rozhodnutie je už len na Vás.

Nové Mesto sa vyznačuje pestrou ponukou najrôznejších ubytovacích zariadení. Nájdete tu špičkové hotely na svetovej úrovni, ale aj príjemné penzióny za prijateľné ceny. V prípade, že hľadáte ubytovanie šetrné k Vašej peňaženke, na výber máte viacero turistických ubytovní za viac, ako dobré ceny. Nové Mesto sa oplatí spoznať, ak už pre nič iné, tak pre jeho pestrosť. Môžete si tu zašportovať, nemáte to ďaleko do prírody, ani do rušného historického centra Bratislavy. V porovnaní s ním tu nájdete aj oveľa výhodnejšie ceny, takže Nové Mesto je určite horúcim kandidátom pre Váš pobyt v Bratislave.