Loading

Apartmány v Štúrove

(37 objektov)

Apartmány a štúdiá AQUA

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Najlacnejšie rodinné apartmány na Vadaši

Apartmánový dom Paladin

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Apartmány s wellness blízko kúpaliska!

Central House

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Nové moderné ubytovanie v centre Štúrova

Chaty Štibrányi

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Vstupné do termálneho kúpaliska v cene!
1 - 37 / 37

Apartmány v Štúrove

Štúrovo - atraktívne mesto na juhu Slovenska

Prírodné krásy Kováčovských kopcov, teplé počasie, kúpanie v bezénoch na Termálnom kúpalisku Vadaš, výhľad na Ostrihomskú baziliku a prírodné chránené rezervácie plné zaujímavých rastlín aj živočíchov. Umelecké diela domácich aj zahraničných autorov v Mestskej galérii Júliusa Bartu, história regiónu zdokumentovaná vo vlastivednom a národopisnom Mestskom múzeu.

Cyklistika, poľovníctvo, rybárčenie aj vínne cesty. To všetko láka domácich i zahraničných turistov do Južného Slovenska, do Štúrova. Spolužitie viacerých národností dáva mestu kozmopolitné čaro. Poloha na hraniciach s Maďarskom robí z tejto destinácie výborný východiskový bod na návštevu našich južných susedov. Obzvlášť blízko máte mesto Ostrihom so všetkými jeho architektonickými a historickými zaujímavosťami. Stačí prejsť cez most Márie Valérie, na druhú stranu Dunaja, a môžete obdivovať všetko čo ponúka.

Najväčším lákadlom tohto najteplejšieho mesta Slovenska je nepochybne zábava a relax na Termálnom kúpalisku Vadaš. Okrem bazénov pre plavcov aj deti sa môžete tešiť na oddych i masáže vo vode a bazén s umelým vlnobitím. Zábava však pokračuje i na suchu. Multifunkčné ihrisko, wellness centrum, kolotoč, autodróm, vláčik, X-box či detský kútik. Všetky tieto atrakcie sa postarajú o radosť malých aj veľkých návštevníkov Štúrova. Ubytovanie v príjemnom apartmáne zoženiete len pár metrov od brány kúpaliska.

Ak uprednostňujete pokoj mimo najväčšieho turistického ruchu, k dispozícii sú apartmány v okrajových častiach Štúrova. Riečnu hladinu a nádherné výhľady si užijete na vyhliadkovej plavbe po Dunaji aj počas rybačky na niektorom z mŕtvych ramien na sútoku DunajaHrona. Pohodovú atmosféru letnej dovolenky zasa v apartmáne na brehu jazera. Čulý mestský ruch Vás čaká, ak sa ubytujete na pešej zóne. Kávička uprostred mesta a posedenie na terase patria medzi príjemné benefity ubytovania v centre.

Apartmány v Štúrove

Ubytovanie v apartmáne je výbornou voľbou ak preferujete menšie ubytovacie zariadenia, súkromie a nízku cenu ubytovania. Apartmány nájdete takmer v každej obci. Práve vďaka ich polohe si môžete byť istý, že sa k najväčším atrakciám regiónu dostanete pohodlne za pár minút.

Štúrove si môžete vybrať z pestrej ponuky apartmánov. Chystáte sa na dovolenku s malými deťmi, s teenagerom, s domácim zvieratkom? Máte chuť na relax osamote alebo romantiku vo dvojici? Alebo potrebujete dostatok miesta na pobyt a zábavu s priateľmi?

Výhodou apartmánových domov je súkromie, ktoré poskytujú jednotlivé izby. Spoločný čas s priateľmi či rodinou môžete tráviť v spoločenskej miestnosti, v záhrade či na terase. Rodiny s malými deťmi ocenia prítomnosť detského ihriska. Parkovisko, televízor aj WiFi pripojenie na internet sú bežným štandardom. Pri skupinovej dovolenke oceníte ohnisko, krb či gril.

Ďalšie druhy ubytovania v Štúrove

V prípade, že chcete mať celé ubytovanie pre seba, vyberte si chatu či chalupu v Štúrove. Ponúkajú súkromie za výbornú cenu. Penzióny sú ako stvorené pre tých, ktorí majú radi hotelové služby aj dobré ceny. Práve penzióny sú stelesnením takéhoto kompromisu. Zvoľte si pokojné ubytovanie v tichej lokalite, penzióny priamo na kúpalisku alebo priváty v centre mesta. Záleží len na Vás a Vašich kritériách.

Jedna z najobľúbenejších destinácii letnej dovolenky na Slovenku, Štúrovo, má čo ponúknuť všetkým vekovým kategóriám. Relaxovať v termálnej vode, baviť sa s priateľmi alebo si užívať romantiku pri masáži aj prechádzke po stopách histórie. To všetko môžete, ba priam musíte, ak navštívite Štúrovo.

Názory a odporúčania

Lenka Dohňanská (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.7.2018
Mesto Štúrovo je vhodné na oddych , relax - je tam pokoj aj keď je plné návštevníkov. Dostatok reštaurácií , kaviarní .
Andrea Hlavatá (rodina s malými deťmi - návštevník) 18.7.2018
Mesto je veľmi pekné.
Ladislava Neufingerová (rodina s malými deťmi - návštevník) 12.7.2018
Velice krásný je pohled na Ostrihomskou baziliku a okolí na maďarské straně. Přijemné je koupání v termálních bazenech.
Peter Brellik (ubytovateľ) 20.6.2018
Štúrovo je veľmi vyhľadávané turistické mesto najmä pre rekreáciu v termálnom komplexe "Vadaš Thermal Resort Štúrovo". Štúrovo je spojené mostom Márie Valérie s mestom Ostrihom (Maďarská republika). Dominantou Ostrihomu je Bazilika, ktorá sa týči na brehu rieky Dunaj. Po rieke sa plavia výletné vyhliadkové lode a cez most zo Štúrova do Ostrihomu a späť máte možnosť previesť sa turistickým vláčikom.
Štefan Hôrečný (starší pár - návštevník) 6.6.2018
pekné mesto
Lenka Dušová (skupina - návštevník) 26.4.2018
Na město Štúrovo jsme si už zvykli je to malé městečko s pěkným náměstíčkem a krásným nábřežím u Dunaje . V místních obchodech vždy koupíme co potřebujeme.Kulturu moc nevyužíváme protože jezdíme vždy před sezonou ale na vše jsou poutače a informační středisko
Zobraziť viac...