Loading

Apartmány v Štúrove

(34 objektov)

Chata POHODA - apartmány a štúdiá

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Voľné od 8.9.2018 v areáli kúp. !

Štúdiá a Apartmány Siesta

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Ubytovanie blízko centra a kúpaliska

Apartmány a štúdiá AQUA

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Najlacnejšie rodinné apartmány na Vadaši

Apartmány Alenka

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Vítame Vás. Ihrisko, gril, WiFi
1 - 34 / 34

Apartmány Štúrovo

Štúrovo - atraktívne mesto na juhu Slovenska

Prírodné krásy Kováčovských kopcov, teplé počasie, kúpanie v bezénoch na termálnom kúpalisku Vadaš, výhľad na Ostrihomskú baziliku a prírodné chránené rezervácie plné zaujímavých rastlín aj živočíchov. Umelecké diela domácich aj zahraničných autorov v Mestskej galérii Júliusa Bartu, história regiónu zdokumentovaná vo vlastivednom a národopisnom Mestskom múzeu. Cyklistika, poľovníctvo, rybárčenie aj vínne cesty. To všetko láka domácich i zahraničných turistov na Južné Slovensko, do Štúrova.

Spolužitie viacerých národností dáva mestu kozmopolitné čaro. Poloha na hraniciach s Maďarskom robí z tejto destinácie výborný východiskový bod na návštevu našich južných susedov. Obzvlášť blízko máte mesto Ostrihom so všetkými jeho architektonickými a historickými zaujímavosťami. Stačí prejsť cez most Márie Valérie, na druhú stranu Dunaja a môžete obdivovať všetko čo ponúka.

Najväčším lákadlom tohto najteplejšieho mesta Slovenska je nepochybne zábava a relax na termálnom kúpalisku Vadaš. Okrem bazénov pre plavcov aj deti sa môžete tešiť na oddych i masáže vo vode a bazén s umelým vlnobitím. Zábava však pokračuje i na suchu. Multifunkčné ihrisko, wellness centrum, kolotoč, autodróm, vláčik, X-box či detský kútik. Všetky tieto atrakcie sa postarajú o radosť malých aj veľkých návštevníkov Štúrova. Ubytovanie v príjemnom apartmáne zoženiete len pár metrov od brány kúpaliska.

Ak uprednostňujete pokoj mimo najväčšieho turistického ruchu, k dispozícii sú apartmány v okrajových častiach Štúrova. Riečnu hladinu a nádherné výhľady si užijete na vyhliadkovej plavbe po Dunaji aj počas rybačky na niektorom z mŕtvych ramien na sútoku DunajaHrona. Pohodovú atmosféru letnej dovolenky zasa v apartmáne na brehu jazera. Čulý mestský ruch Vás čaká, ak sa ubytujete na pešej zóne. Kávička uprostred mesta a posedenie na terase patria medzi príjemné benefity ubytovania v centre.

Apartmány v Štúrove

Ubytovanie v apartmáne je výbornou voľbou ak preferujete menšie ubytovacie zariadenia, súkromie a nízku cenu ubytovania. Apartmány nájdete takmer v každej obci. Práve vďaka ich polohe si môžete byť istý, že sa k najväčším atrakciám regiónu dostanete pohodlne za pár minút.

V Štúrove si môžete vybrať z pestrej ponuky apartmánov. Chystáte sa na dovolenku s malými deťmi, teenagerom alebo domácim zvieratkom? Máte chuť na relax osamote alebo romantiku vo dvojici? Alebo potrebujete dostatok miesta na pobyt a zábavu s priateľmi?

Výhodou apartmánových domov je súkromie, ktoré poskytujú jednotlivé izby. Spoločný čas s priateľmi či rodinou môžete tráviť v spoločenskej miestnosti, v záhrade či na terase. Rodiny s malými deťmi ocenia prítomnosť detského ihriska. Parkovisko, televízor aj WiFi pripojenie na internet sú bežným štandardom. Pri skupinovej dovolenke oceníte ohnisko, krb či gril.

Ďalšie druhy ubytovania v Štúrove

V prípade, že chcete mať celé ubytovanie pre seba, vyberte si chatu či chalupu v Štúrove. Ponúkajú súkromie za výbornú cenu. Penzióny sú ako stvorené pre tých, ktorí majú radi hotelové služby aj dobré ceny. Práve penzióny sú stelesnením takéhoto kompromisu. Zvoľte si pokojné ubytovanie v tichej lokalite, penzióny priamo na kúpalisku alebo priváty v centre mesta. Záleží len na Vás a Vašich kritériách.

Jedna z najobľúbenejších destinácii letnej dovolenky na Slovenku, Štúrovo, má čo ponúknuť všetkým vekovým kategóriám. Relaxovať v termálnej vode, baviť sa s priateľmi alebo si užívať romantiku pri masáži aj prechádzke po stopách histórie. To všetko môžete, ba priam musíte, ak navštívite Štúrovo.

Názory a odporúčania

Peter Brellik (ubytovateľ) 25.10.2018
Štúrovo je veľmi vyhľadávané turistické mesto najmä pre rekreáciu v termálnom komplexe "Vadaš Thermal Resort Štúrovo". Štúrovo je spojené mostom Márie Valérie s mestom Ostrihom (Maďarská republika). Dominantou Ostrihomu je Bazilika, ktorá sa týči na brehu rieky Dunaj. Po rieke sa plavia výletné vyhliadkové lode a cez most zo Štúrova do Ostrihomu a späť máte možnosť previesť sa turistickým vláčikom.
Renáta Regiová (ubytovateľ) 7.9.2018
Mesto Štúrovo plnohodnotne podporuje rozvoj turistického ruchu, usporadúva rôzne kultúrne podujatia, či už je to otvorenie letnej sezóny začiatkom mesiaca jún, rôzne koncerty skupín v centre mesta počas mesiacov júl-august, sezóna sa uzatvára tradičným jarmokom v mesiaci október.
Silvia Bédiová (rodina s malými deťmi - návštevník) 4.9.2018
Zo Štúrova je krásny výhľad na baziliku v Ostrihome. Prechádzky po pešej zóne a popri Dunaji boli pre nás veľmi príjemné.
Denisa (rodina s malými deťmi - návštevník) 4.9.2018
Do Sturova chodime kazdy rok a vzdy sa nam velmi paci.Je to super miesto pre rodiny s detmi.
Darina Slocíková (rodina so staršími deťmi - návštevník) 2.9.2018
Pekne mestečko, milí domáci obyvatelia.
Kamila Urbanikova (rodina s malými deťmi - návštevník) 2.9.2018
Vadas je perfektny. Trosku drahsie sluzby. Odporucam navstivit restauraciu Kvetinka.
Silvia (rodina so staršími deťmi - návštevník) 23.8.2018
Pekné námestie, pekný výhľad na baziliku
Nikol (rodina s malými deťmi - návštevník) 17.8.2018
Mesto je pekne
Zobraziť viac...