Loading

Apartmány v Štúrove

(35 objektov)

Apartmánový dom Paladin

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Apartmány s wellness blízko kúpaliska!

Chaty Štibrányi

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Vstupné do termálneho kúpaliska v cene!

Ubytovanie BONITA

Štúrovo, v obci / v meste
Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi

Štúdiá a Apartmány Siesta

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Ubytovanie blízko centra a kúpaliska

Apartmánový dom Zlatica

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Ubytovanie len 10 minút od kúpaliska

Chata POHODA - apartmány a štúdiá

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Májové víkendové pobyty!

Central Park 1

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Pekné a čisté prostredie, super ceny!

Apartmány a štúdiá AQUA

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Najlacnejšie rodinné apartmány na Vadaši

Apartmány Solaris

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Nové apartmány, klimatizované izby, WiFi

Apartmány Alenka

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Príďte k nám na dovolenku. Vítame Vás.
1 - 35 / 35

Apartmány Štúrovo

Apartmány Štúrovo 1

Štúrovo - atraktívne mesto na juhu Slovenska

Prírodné krásy Kováčovských kopcov, teplé počasie, kúpanie v bezénoch na termálnom kúpalisku Vadaš, výhľad na Ostrihomskú baziliku a prírodné chránené rezervácie plné zaujímavých rastlín aj živočíchov. Umelecké diela domácich aj zahraničných autorov v Mestskej galérii Júliusa Bartu, história regiónu zdokumentovaná vo vlastivednom a národopisnom Mestskom múzeu. Cyklistika, poľovníctvo, rybárčenie aj vínne cesty. To všetko láka domácich i zahraničných turistov na Južné Slovensko, do Štúrova.

Spolužitie viacerých národností dáva mestu kozmopolitné čaro. Poloha na hraniciach s Maďarskom robí z tejto destinácie výborný východiskový bod na návštevu našich južných susedov. Obzvlášť blízko máte mesto Ostrihom so všetkými jeho architektonickými a historickými zaujímavosťami. Stačí prejsť cez most Márie Valérie, na druhú stranu Dunaja a môžete obdivovať všetko čo ponúka.

Najväčším lákadlom tohto najteplejšieho mesta Slovenska je nepochybne zábava a relax na termálnom kúpalisku Vadaš. Okrem bazénov pre plavcov aj deti sa môžete tešiť na oddych i masáže vo vode a bazén s umelým vlnobitím. Zábava však pokračuje i na suchu. Multifunkčné ihrisko, wellness centrum, kolotoč, autodróm, vláčik, X-box či detský kútik. Všetky tieto atrakcie sa postarajú o radosť malých aj veľkých návštevníkov Štúrova. Ubytovanie v príjemnom apartmáne zoženiete len pár metrov od brány kúpaliska.

Apartmány Štúrovo 2

Ak uprednostňujete pokoj mimo najväčšieho turistického ruchu, k dispozícii sú apartmány v okrajových častiach Štúrova. Riečnu hladinu a nádherné výhľady si užijete na vyhliadkovej plavbe po Dunaji aj počas rybačky na niektorom z mŕtvych ramien na sútoku DunajaHrona. Pohodovú atmosféru letnej dovolenky zasa v apartmáne na brehu jazera. Čulý mestský ruch Vás čaká, ak sa ubytujete na pešej zóne. Kávička uprostred mesta a posedenie na terase patria medzi príjemné benefity ubytovania v centre.

Apartmány v Štúrove

Ubytovanie v apartmáne je výbornou voľbou ak preferujete menšie ubytovacie zariadenia, súkromie a nízku cenu ubytovania. Apartmány nájdete takmer v každej obci. Práve vďaka ich polohe si môžete byť istý, že sa k najväčším atrakciám regiónu dostanete pohodlne za pár minút.

V Štúrove si môžete vybrať z pestrej ponuky apartmánov. Chystáte sa na dovolenku s malými deťmi, teenagerom alebo domácim zvieratkom? Máte chuť na relax osamote alebo romantiku vo dvojici? Alebo potrebujete dostatok miesta na pobyt a zábavu s priateľmi?

Výhodou apartmánových domov je súkromie, ktoré poskytujú jednotlivé izby. Spoločný čas s priateľmi či rodinou môžete tráviť v spoločenskej miestnosti, v záhrade či na terase. Rodiny s malými deťmi ocenia prítomnosť detského ihriska. Parkovisko, televízor aj WiFi pripojenie na internet sú bežným štandardom. Pri skupinovej dovolenke oceníte ohnisko, krb či gril.

Apartmány Štúrovo 3

Ďalšie druhy ubytovania v Štúrove

V prípade, že chcete mať celé ubytovanie pre seba, vyberte si chatu či chalupu v Štúrove. Ponúkajú súkromie za výbornú cenu. Penzióny sú ako stvorené pre tých, ktorí majú radi hotelové služby aj dobré ceny. Práve penzióny sú stelesnením takéhoto kompromisu. Zvoľte si pokojné ubytovanie v tichej lokalite, penzióny priamo na kúpalisku alebo priváty v centre mesta. Záleží len na Vás a Vašich kritériách.

Jedna z najobľúbenejších destinácii letnej dovolenky na Slovenku, Štúrovo, má čo ponúknuť všetkým vekovým kategóriám. Relaxovať v termálnej vode, baviť sa s priateľmi alebo si užívať romantiku pri masáži aj prechádzke po stopách histórie. To všetko môžete, ba priam musíte, ak navštívite Štúrovo.

Názory a odporúčania

Peter Brellik (ubytovateľ) 16.4.2019
Štúrovo je veľmi vyhľadávané turistické mesto najmä pre rekreáciu v termálnom komplexe "Vadaš Thermal Resort Štúrovo". Štúrovo je spojené mostom Márie Valérie s mestom Ostrihom (Maďarská republika). Dominantou Ostrihomu je Bazilika, ktorá sa týči na brehu rieky Dunaj. Po rieke sa plavia výletné vyhliadkové lode a cez most zo Štúrova do Ostrihomu a späť máte možnosť previesť sa turistickým vláčikom.
Renáta Regiová (ubytovateľ) 16.4.2019
Mesto Štúrovo plnohodnotne podporuje rozvoj turistického ruchu, usporadúva rôzne kultúrne podujatia, či už je to otvorenie letnej sezóny začiatkom mesiaca jún, rôzne koncerty skupín v centre mesta počas mesiacov júl-august, sezóna sa uzatvára tradičným jarmokom v mesiaci október.
László Szigeti (ubytovateľ) 7.4.2019
Odporúčame navštíviť termálne kúpalisko Vadaš Thermal Resort Štúrovo a Wellness centrum Hotela Thermal Štúrovo.
Oluska (rodina s malými deťmi - návštevník) 11.3.2019
Malé, milé mestečko, v okolí je čo vidieť
Michala Kochanská (rodina s malými deťmi - návštevník) 22.2.2019
Vela vyletov v okoli