Loading

Lacné ubytovanie v Bratislave

(23 objektov + 7 objektov v okolí 25 km)

Ubytovňa Nobelova

Bratislava - Nové Mesto - Bratislava - Nové Mesto, v obci...
Ubytovanie blízko centra za výhodné ceny

Ubytovňa Siesta

Bratislava - Lamač, v obci / v meste, v centre mesta
Ubytovanie blízko centra aj prírody

Ubytovňa Uni

Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste, v centre mesta
Lacná ubytovňa pre robotníkov

Ubytovňa u Kraba

Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste
Nadštandardná ubytovňa v Bratislave

Priestory na prenájom Galandová 7

Bratislava - Staré Mesto, v obci / v meste, v chatovej osade
Priamo v centre mesta za skvelé ceny!

Priestory na prenájom Černicová 25

Bratislava - Nové Mesto, v obci / v meste, v centre mesta
Lacné ubytovanie blízko centra mesta!

Ubytovňa

Bratislava - Ružinov, v obci / v meste, v centre mesta
Lacné ubytovanie v Bratislave

Pútnický dom v Marianke

Bratislava - Záhorská Bystrica, na okraji obce / mesta, pri...
Cenovo výhodné ubytovanie v Bratislave!

Zamestnanecká ubytovňa

Bratislava - Podunajské Biskupice, v obci / v meste, v centre mesta
Dlhodobé ubytovanie

Ubytovňa Nivy

Bratislava - Ružinov, v obci / v meste, v centre mesta
Ubytovňa NIVY s výbornou polohou
1 - 30 / 30

Lacné ubytovanie v Bratislave

Lacné ubytovanie v Bratislave 1

Bratislava. Mesto, ktoré pozná každý. Je symbolom nášho národa, hlavným mestom krajiny, centrom kultúrneho a hospodárskeho života. Jeho ulice sú plné domácich obyvateľov a predovšetkým turistov. Ukrýva v sebe mnoho krás. Možno si myslíte, že dovolenka či výlet v Bratislave musí neúmerne zaťažiť Vašu peňaženku. Vedzte, že aj v Bratislave nájdete pestrú ponuku lacného ubytovania.

Bratislava nebola atraktívna len dnes, ale aj v minulosti. Už od nepamäti bolo jej územie osídlené našimi predchodcami. Viedla tadiaľ hranica Rímskej ríše a bola taktiež súčasťou Samovej aj Veľkomoravskej ríše. Viac ako 200 rokov bola Bratislava hlavným mestom Uhorska, neskôr aj korunovačným mestom. Má bohatú minulosť a perspektívnu budúcnosť. Jej súčasnosť si však môžete prezrieť aj Vy.

Keď sa vyberiete do nášho hlavného mesta, nebudete vedieť kam sa pozrieť skôr. Zaručene Vám nepredstavíme všetky pozoruhodné miesta, ktoré by ste mali vidieť, no poukážeme aspoň na niekoľko najznámejších atrakcií.

Lacné ubytovanie v Bratislave 2

Bratislavský hrad, náš národný symbol. Prešiel niekoľkými zásadnými rekonštrukciami, ktorým vďačí za svoju existenciu. Nechýbalo veľa a zo symbolu Bratislavy mohla byť len ruina. Najnavštevovanejšou bratislavskou časťou je určite Staré mesto. Vyzerá rovnako ako pred stáročiami a poprechádzate sa tu úzkymi uličkami. Staré mesto na každého dýchne jeho osobitou atmosférou. Najznámejšími bratislavskými kostolmi sú Dóm sv. MartinaModrý kostolík.

Okrem týchto historických zaujímavostí ponúka Bratislava aj mnoho súčasných. Ide hlavne o známu bratislavskú ZOO či botanickú záhradu. Pokiaľ zatúžite po troche pokoja, vydajte sa prechádzku Sadom Janka Kráľa. V lete dobre padne schladiť sa kdesi pri vode. Mimoriadnej obľube sa tešia známe Zlaté piesky, Vajnorské jazerá či Kuchajda.

Pokiaľ by ste všetko toto a ešte oveľa viac radi videli na vlastné oči, nemusíte mať na účte vysoké sumy. Bratislava ponúkne mnoho možností lacného ubytovania. Pre rodiny a väčšie skupiny sú ideálne apartmány. Sú za prijateľné ceny a mimoriadne vhodné pre takýchto turistov. Ide v podstate o hotové byty na krátkodobý prenájom, v ktorých nájdete aj komplete zariadenú kuchyňu. Po návrate z mesta si pokojne navaríte, na čo práve dostanete chuť.

Lacné ubytovanie v Bratislave 3

Zaľúbené dvojice by v prípade potreby lacného ubytovania mali siahnuť po turistických ubytovniach či privátoch. Ubytovne nájdete skôr v častiach pod svahmi Malých Karpát. Priváty nemusia byť len pre veľký počet ľudí, veľa z nich ponúka zariadené izby práve pre dvojice a za veľmi dobrú cenu.

Pokiaľ patríte k turistom - dobrodruhom, Bratislava má niečo aj pre Vás. Ide o populárne a veľmi lacné hostely. Môžete mať samostatnú izbu, prípadne len posteľ v izbe s inými cestovateľmi. Okrem toho, že ušetríte, spoznáte mnoho nových ľudí a nadviažete nové kamarátstva. A aj o to pri cestovaní ide.

Bratislava nie je mestom len pre snobov. Za vhodné ubytovanie nemusíte dávať desiatky eur na noc, práve vďaka pestrým možnostiam lacného ubytovania. Na svoje si prídete vždy a môžete tak ušetriť na príjemnejšie veci, napríklad skvelú večeru či malý darček pre tých, ktorí Vás čakajú doma.