Výhodné ubytovanie na okraji pešej zóny!

Srdečne Vás pozývame do nášho útulného Hostela Folks, ktorý sa nachádza na okraji pešej zóny v samotnom centre Bratislavy. Skvelá pozícia na Obchodnej ulici v historickom Starom Meste nadchne predovšetkým milovníkov prechádzok malebnými uličkami.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie s celkovou kapaciou 38 lôžok v týchto izbách:
- štyroch 2-lôžkových izbách s 2 samostatnými lôžkami,
- troch 2-lôžkových izbách s 1 manželským lôžkom,
- dvoch 3-lôžkových izbách s 3 samostatnými lôžkami,
- jednej 4-lôžkovej izbe so 4 samostatnými lôžkami,
- jednej 6-lôžkovej izbe s 3 poschodovými posteľami (ženská nocľaháreň),
- jednej 8-lôžkovej izbe so 4 poschodovými posteľami (zmiešaná nocľaháreň).

Vo väčšine izieb nájdete klimatizáciu. Nocľahárne disponujú pohovkou a sedacími vakmi pre Vaše pohodové leňošenie. Vo všetkých izbách využijete uzamykateľné skrinky. Na chodbe sa nachádzajú sociálne zariadenia spoločné pre všetkých hostí. Rozdelené sú samozrejme na mužské a ženské časti (2 kúpeľne so sprchovacími kútmi a umývadlami + 2 samostatné toalety). Bezplatné WiFi pripojenie na internet sme zabezpečili v celom objekte.

Príjemné spoločné chvíle môžete stráviť v spoločenskej miestnosti s pohovkou, gaučom, televízorom s káblovým príjmom a jedálenským sedením. Zahráte si tu PlayStation 3 alebo budete len tak relaxovať, prípadne čítať knihy z našej knižnice. Naporúdzi je tiež malý kútik s horúcou kávou a čajom (zadarmo). Pre tých, čo si radi pripravujú svoje vlastné pokrmy, sme zariadili kuchynku s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, umývačkou riadu a elektrickým varičom. Okrem toho u nás využijete služby recepcie, výťah, trezor, práčovňu (za príplatok) alebo si požičiate bicykle na výlety mestom (za príplatok). Svoje autá zaparkujete v garáži na 2 parkovacích miestach alebo neďaleko ubytovania na niektorom zo spoplatnených parkovísk.

Okrem pekného počasia Vás von vylákajú rôznorodé pamiatky a atrakcie v blízkom i vzdialenejšom okolí. Navštívite Múzeum mesta Bratislavy, Michalskú bránu, Primaciálny palác, Národný salón vín SR, Galériu Nedbalka, slávnu Sochu Čumila, Bratislavský hrad, vyjdete na Slavín alebo vyskúšate Vyhliadkovú plavbu po Dunaji. Horúce letné dni strávite ideálne pri vode, a to na Magio Pláži Bratislava, Letnom kúpalisku Mičurín, Kúpalisku Tehelné pole či Matador. Určite nevynechajte ani Zoologickú záhradu Bratislava, ktorá poteší nielen deti, ale aj dospelých.

Pevne veríme, že pobyt strávený v Hosteli Folks si skutočne vychutnáte, načerpáte kopec nových síl aj zážitkov a opäť sa k nám radi vrátite! Tešíme sa na Vašu návštevu!