Loading

Ubytovanie Apartmány na Donovaloch

(22 objektov + 7 objektov v okolí 25 km)

Apartmánové domy Villa GARDENIA s wellness

Donovaly, v rekreačnej oblasti, pri vleku (BB 16,8 km vzdušne)
Apartmány s wellness centrom už od 22 €

Apartmán LUX

Donovaly, v rekreačnej oblasti, pri vleku (BB 16,9 km vzdušne)
Na okraji lesa, len 20 m od vleku!

Apartmány ALMET a SPIEŽOVEC

Donovaly, v obci / v meste, pri vleku (BB 16,9 km vzdušne)
Príjemné ubytovanie, turistika, cyklo

Apartmány Raček

Donovaly, v rekreačnej oblasti, pri vleku (BB 16,9 km vzdušne)
Komfortné apartmány pár metrov od vleku
1 - 29 / 29

Apartmány Donovaly

Donovaly - malebná horská dedinka

V širokom horskom sedle, v mieste, kde sa stretávajú masívy Veľkej Fatry a Starohorských vrchov, sa nachádza malebná osada Donovaly. Pozostáva zo samotnej obce Donovaly a 6 osád, pričlenených k nej. V tejto horskej dedinke si zábavu či oddych užijete počas celého roka. Známe lyžiarske stredisko PARK SNOW Donovaly s 11 kilometrami upravených tratí ulahodí začínajúcim či pokročilým športovcom. Ak si netrúfnete v začiatkoch sami, k dispozícií je lyžiarska škola. Samozrejmosťou je ski servis a občerstviť sa či nabrať nové sily máte možnosť v aprés ski baroch pod svahmi.

Pre odvážnejších je otvorený Riders Park, kde Vaše sily a zručností preveria rozumne postavené prekážky. Odvážite sa? Vaše deti sa potešia Fun Parku PATTY SKI, kde sa nielen naučia bez strachu lyžovať, ale zažijú aj kopec zábavy. Pokiaľ Vám a Vašim ratolestiam zostali sily na večer, využite možnosť večerného korčuľovania. Korčule Vám radi požičajú.

Chýba Vám počas lyžovania trošku adrenalínu? Vyskúšajte snežné skútre a prevezte sa zasneženou prírodou. Každoročne v zime sa na Donovaloch koná unikátne podujatie – preteky psích záprahov. Príďte sa pozrieť, je to skutočne jedinečný zážitok. Modrooké husky Vás chytia za srdce. Chcete si vyskúšať prácu mašéra a chvíľu viesť svoj vlastný záprah? Na Donovaloch túto možnosť máte!

Tento kraj nie je však turisticky atraktívny len v zime. Počas teplých jarných či letných dní skúste jazdu na toboganovej trati. Adrenalín Vám bude pulzovať v žilách. Môžete dosiahnuť rýchlosť až 45 km/h a zaručujeme, že si ju vyskúšate viackrát. Ďalšou atrakciou sa prenesiete do rozprávkového sveta. V lete je otvorený rozprávkový svet Habakuky, kde sa deti, ale aj dospelí ponoria do fantazijného sveta Dobšinského rozprávok. Odfoťte sa pri netradičných domčekoch či pozrite si naživo hrané rozprávky. O Vaše deti sa postarajú skúsení animátori, ktorí im vymyslia program na celý deň.

Nezabúda sa ani na turistov či cyklistických nadšencov. Práve pre nich sú pripravené mnohé značené turistické chodníky či cyklotrasy rôznej náročnosti, počas ktorých spoznáte krásy okolitých hôr. Počas celého roka máte možnosť zrelaxovať v blízkom Vodnom raji Bešeňová. Dáte si masáž, vykúpete sa v geotermálnej vode alebo sa vybláznite na toboganoch? Záleží len na Vašej voľbe.

Možnosti ubytovania na Donovaloch

Zaujali Vás Donovaly? Výber ubytovania je skutočne bohatý. Široká paleta hotelov či penziónov Vám zaručí tie najkvalitnejšie služby. Ak preferujete menšie ubytovacie zariadenie, prípadne ubytovanie na súkromí, je Vám k dispozícii ponuka chát, chalúp či apartmánov. Zvážte Vaše preferencie, všade Vás radi privítajú.

K najpočetnejším kategóriám ubytovacích zariadení na Donovaloch patria apartmány. Mnohé z nich sú situované v tzv. apartmánových domoch. Pokiaľ si vyberiete ubytovanie v nich, vedzte, že Vás čaká komfortne a útulne zariadený „vlastný“ byt. Väčšinou pozostáva z kuchyne, sociálneho zariadenia, obývačky a spálne. Závisí však od jeho rozlohy a Vašich požiadaviek.

Čo všetko nájdete v apartmáne?

Apartmány sú ako stvorené aj pre dlhodobejšie pobyty. Chutné pokrmy si uvaríte vo vlastnej, plne vybavenej kuchyni. Pred apartmánovými domami sa zvykne nachádzať aj vonkajšie posedenie s grilom alebo ohniskom, kde máte možnosť stráviť príjemné chvíle s Vašimi najbližšími. V prípade nepriaznivého počasia si poseďte v spoločenskej miestnosti a len tak počúvajte praskanie dreva v krbe. Dokonalý relax.

Najmenší sa vyšantia na preliezkach a hojdačkách pred apartmánovým domom alebo v detskom kútiku vo vnútri. Aby ste mali vždy čerstvé informácie, zapnite si televízor so satelitným príjmom, CD prehrávač či rádio, alebo naštartujte notebook a vyskúšajte WiFi pripojenie na internet. Starosti nemusíte mať ani s autom, nakoľko je k dispozícií parkovanie pred apartmánovým domom alebo v jeho garáži. Takmer v každom ubytovaní je taktiež po ruke uzamykateľná pivnica na odloženie lyžiarskeho výstroja alebo bicyklov.

Pokiaľ si vyberiete zariadenie s wellness centrom, máte o dokonalú regeneráciu postarané. Apartmány sú krásnym príkladom ubytovania rodinného charakteru, a preto ich navštívterodinou či priateľmi, spolu sa zabavte a utužte vzájomné vzťahy. A ak je rodinným miláčikom pes alebo mačka, pokojne ich zoberte so sebou, domáce zvieratá sú vo väčšine apartmánov vítané.

Apartmány predstavujú rozumnú voľbu komfortného ubytovania za príjemné ceny. V okolí Donovalov sa taktiež nachádzajú tieto zariadenia. K dispozícií sú v obci Staré hory, známom pútnickom mieste, kde máte možnosť zúčastniť sa jednej z pravidelných kresťanských pútí. Ubytovať sa v apartmáne a zároveň obdivovať pamiatky ľudovej architektúry v podaní starých banských domov sa naskytá v obci Špania Dolina. Krásu dokonalej prírody a komfortné ubytovanie v apartmáne si užijete aj v neďalekej obci Harmanec.

Zlákala Vás ponuka strediska Donovaly? Chcete vyskúšať ubytovanie v apartmánoch? Ponuka je pestrá, vyberte si podľa vlastných potrieb a navštívte túto destináciu ešte dnes. Skvelé zážitky, dobré jedlo či výborné služby tu čakajú na Vás!