Ubytovanie s husacinkou v Sloven. Grobe!

Doprajte si počas Vašej dovolenky pôžitok v podobe husacích hodov a vychutnajte si spojenie príjemného ubytovania s výborne pripravenou husacinkou v našom ubytovacom a reštauračnom zariadení HUSACINA PLUS PENZIÓN, nachádzajúcom sa v príjemnom tichom prostredí malebnej obce Slovenský Grob. Ak sa nabažíte husacinky, pochutnávať si u nás môžete aj na domácich slovenských špecialitách ako pečené prasiatko, divina a ryby, k čomu Vám určite dobre padne aj široká ponuka lahodných malokarpatských vín. Spríjemniť Váš voľný čas si tu môžete taktiež posedením v dvoch vonkajších altánkoch, príjemnými prechádzkami blízkym okolím penziónu, ako aj návštevou susedného Pezinka či neďalekej Bratislavy, do ktorej sa autom dostanete len za 15 minút.

Počas celého roka ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v komfortne zariadených izbách a apartmánoch penziónu, ktorý disponuje celkovou kapacitou 62 lôžok (vrátane prísteliek). Ubytovanie je vhodné tak pre jednotlivcov, páry a rodinky s deťmi, ako aj skupiny priateľov, či už sa jedná o krátkodobý pobyt na jednu noc alebo dlhodobejšie ubytovanie.

Vybrať si tu môžete spomedzi 12 dvojlôžkových, 5 trojlôžkových a 2 štvorlôžkových izieb, ako aj 3 dvojlôžkových apartmánov. Vo výbave všetkých izieb a apartmánov nechýbajú pohodlné postele z prírodného dreva, antialergické prikrývky a vankúše, nočné stolíky s osvetlením, televízor, rádio a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na požiadanie je možné kapacitu jednotlivých izieb ako aj apartmánov rozšíriť o jednu prístelku. V priestoroch celého penziónu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou penziónu sú zároveň priestory reštaurácie s kapacitou pre 120 osôb, zariadenej v ľudovom štýle typickom pre oblasť Slovenského Grobu. V reštaurácii sú hosťom počas ich pobytu servírované chutné raňajky (celodenné stravovanie je možné len po vopred včasnom objednaní). Keďže vnútorné usporiadanie sedenia reštaurácie je plne flexibilné, jej priestory sú s obľubou využívané aj pre organizáciu rôznych rodinných osláv, firemných akcií a stretnutí. Parkovanie áut je zaistené na uzamykateľnom parkovisku v areáli penziónu. Tešíme sa na Vás.