Loading

Penzióny v Podhájskej

(22 objektov + 3 objekty v okolí 25 km)

Penzión Adria

Podhájska, na okraji obce / mesta, pri kúpalisku
Len 500 metrov od areálu kúpaliska!

Penzión Vilka Podhájčanka

Podhájska, v obci / v meste, pri potoku
Pekné ubytovanie len 300 m od kúpaliska!

Penzión Slnečný dvor

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Penzión iba 900 metrov od kúpaliska!

Penzión Astra

Podhájska, v obci / v meste, pri aquaparku
Príjemné ubytovanie v zelenom prostredí

Penzión MAX

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Komfortné ubytovanie s wellness centrom

Vila Barónka

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
nová spol.miestn. pre 25 osôb aj v zime

Penzión Karen

Podhájska, v obci / v meste
Príjemná dovolenka v tichom prostredí

Ubytovanie Liska

Radava, na okraji obce / mesta, pri vode
Ideálne pre rodiny s deťmi

Penzión Pizzéria CASTEL

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
UBYTOVANIE 1+ 1 ZA POLOVIČNú CENU!

Štýlový penzión 3galeria

Podhájska, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Vynikajúca poloha, polpenzia v cene
1 - 25 / 25

Penzióny Podhájska

Penzióny Podhájska 1

Obec Podhájska - aktivity v obci a okolí

Jednoznačne najväčším lákadlom jedného z regiónov Južného Slovenska, v okrese Nové Zámky, je kúpalisko priamo v obci Podhájska. Termálna voda v bazénoch priaznivo pôsobí pri problémoch s chrbticou, štítnou žľazou, reumou, pri liečbe zlomenín aj kožných ochorení. Jedinečnosť vody v Podhájskej spočíva v jej zložení, ktorá je porovnateľná s vodou z Mŕtveho mora. Pobyt v bazénoch je o relaxe aj o zábave. V ich okolí objavíte cukráreň aj reštauráciu na príjemné posedenie.

Zárukou dokonalého odpočinku a načerpania stratenej energie je pobyt v Relaxačno - rekondičnom komplexeWellness centre Aquamarin. Okrem kúpania sa v morskej vode Vás čakajú masáže, sauny a viaceré procedúry. Vďaka širokej škále ponúkaných služieb je Podhájska výborným miestom na rodinnú dovolenku, dovolenku s priateľmi, na romantický aj relaxačný pobyt.

I ponuka ubytovania je rozmanitá. Nielen penzióny nájdete priamo vedľa kúpaliska aj v pokojnejších okrajových častiach obce. Či už máte radi pokoj a pohodu alebo ste radšej v centre diania, máte si z čoho vyberať. V ponuke je ubytovanie v penziónoch v bezprostrednej blízkosti najväčších atrakcií - Termálneho kúpaliska Podhájska aj relaxačného komplexu Aquamarin. Pokojnejšie a komfortné ubytovanie Vás čaká v blízkych obciach Radava Trávnica.

V zimných mesiacoch oceníte možnosť lyžovačky na umelo zasnežovanom svahu Pallag - Čechy. Najjužnejší vlek na Slovensku môžete otestovať v obci Čechy. Predovšetkým deti poteší návšteva miestneho ranča. Okrem jazdy na koni uvidia jahniatka, kozy aj mačky. Na svoje si prídu aj hubári a rybári. Preto je práve obec Čechy zaujímavou destináciou, pokiaľ sa chystáte ubytovať v blízkosti Podhájskej, ale nie priamo v jej centre.

Penzióny Podhájska 2

Vďaka malým rozdielom v nadmorskej výške je Pohronská pahorkatina rajom cyklistov aj turistov. Podunajská nížina je zasa zárukou výborného slnečného počasia. Ubytovať sa tu môžete v penziónoch v známych obciach aj v mestečkách mimo najväčšieho turistického ruchu.

Penzióny v Podhájskej a ich vybavenie

Príjemné penzióny dýchajú rodinnou atmosférou. Pestrá ponuka služieb a výborný pomer medzi kvalitou a cenou - to sú výhody, kvôli ktorým si ubytovanie v penzióne zamilujete. Vo väčšine prípadov bývajú otvorené celoročne, čo oceníte predovšetkým ak sa chystáte na dovolenku mimo hlavnej sezóny.

Zaiste privítate tiež možnosť voľby pri príprave vlastnej stravy. Máte radšej ubytovanie s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom? Vyberte si tak penzión apartmánového typu. Ak oceňujete na dovolenke komfort a radi si vychutnáte jedlo, ktoré Vám s láskou pripraví niekto iný, dajte prednosť penziónu s možnosťou stravovania vo vlastnej reštaurácii.

Na výber sú penzióny s jednoduchším zariadením aj luxusnejšie ubytovanie s bazénom či vírivkou. Bezpečné parkovanie v areáli penziónu, televízor, WiFi pripojenie na internet aj samostatné kúpeľne na izbách dnes patria k bežnému vybaveniu penziónov v Podhájskej. K letnej dovolenke na kúpalisku priam patrí grilovačka, opekačka, vôňa dreva a „táborákových“ pochúťok. Preto poteší vybavenosť penziónu grilom, krbom či ohniskom.

Penzióny Podhájska 3

Majitelia domácich miláčikov ocenia možnosť dovolenky so psom. Rodičia detí budú mať chvíľu čas na seba v penzióne s detským ihriskom, pieskoviskom alebo záhradou, kde sa môžu ich ratolesti bezpečne pohybovať. Ak ste sa vybrali na dovolenku do Podhájskej, miestne kúpalisko pravdepodobne nevynecháte. V tomto prípade je veľkým benefitom bezplatný vstup do bazénov v cene ubytovania.

Podhájska a jej možnosti ubytovania

Podhájska je obcou s pestrou ponukou aktivít aj so širokou škálou možností na ubytovanie. Okrem penziónov sa môžete rozhodnúť pre ubytovanie v chatách, rekreačných privátnych domčekoch či vilkách. Kto uprednostňuje ubytovanie apartmánového typu, tiež si má z čoho vybrať.

Príjemná, teplá, ničím nerušená dovolenka. Relax aj podpora zdravia počas celého roka. Kúpanie, beh, cyklistika, nenáročné turistické prechádzky, lyžovačka netradične na Južnom Slovensku. To sú ingrediencie na namiešanie skvelého dovolenkového mixu v Podhájskej.