Loading

Chaty v Podhájskej

(34 objektov + 2 objekty v okolí 25 km)

Vilka Relax

Pozba, v obci / v meste, pri kúpalisku
Štýlové ubytovanie s možnosťou wellness

Apartmány a chatky Podhájska

Podhájska, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Lacné a pekné ubytovanie

Chata Mária

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Chata iba 300 metrov od kúpaliska!

Zrub Podhájska

Podhájska, v obci / v meste, pri aquaparku
SILVESTER VOĽNÝ aj ALFA STUDIA

Ubytovanie u Michala

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
V tichom prostredí s bazénom

Chalupa Zelený domček

Trávnica, v obci / v meste, pri vode
Novo zrekonštruovaná chalupa

Apartmánová chalupa ADELA

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Tiché prostredie a dobré ceny.

Apartmánová chalupa Podhájska

Podhájska, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Tiché prostredie, záhrada s jazierkom

Chata Hájik

Podhájska, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Príjemné ubytovanie neďaleko kúpeľov!

Apartmány u Panisových

Podhájska, v obci / v meste
Apartmány s vlastným vchodom
1 - 36 / 36

Chaty Podhájska

Chaty Podhájska - ideálna celoročná dovolenka

Chaty Podhájska 1Utešená obec, známa predovšetkým svojím termálnym kúpaliskom, očarí každého. Spadá pod okres Nové Zámky. Má priliehavý názov, nakoľko je odvodený od faktu, že je situovaná v agátovo - dubovom háji.

Pojem Podhájska sa všetkým spája hlavne s rovnomenným kúpaliskom. Celoročne tu nájdete oázu pokoja a relaxu. V letnej sezóne láka k návšteve 9 bazénovtobogány, nielen pre najmenších. V zimnej sezóne Vás privíta príjemné spestrenie Vašej dovolenky v podobe bazénov s termálnou vodou teploty až 40 °C. Naskytá sa tu možnosť len tak oddychovať či sa čľapkať vo vode alebo preveriť svoje možnosti v krytom plaveckom bazéne.

Túžite po blahodárnych účinkoch wellness centra? Ani v tomto Podhájska nesklame. O relaxáciu tela aj ducha sa postará vyškolený personál. Načerpajte vitalitu v jednej zo štyroch sáun. Máte odvahu potom skočiť do ochladzovacieho bazéna? Ak áno, je Vám k dispozícii. Samozrejmosťou sú masáže, výber je len na Vás. Pri pobyte vo vode človek rýchlo vyhladne. Vedia to aj na kúpalisku Podhájska, preto sú pripravené bufety či reštaurácie priamo v areáli.

Zaujímavosti v Podhájskej a jej okolí

O spestrenie pobytu sa postarajú kultúrne podujatia. Obľúbené sú Slávnosti ľudových remesiel či Hudobné leto, počas ktorých máte možnosť ochutnať miestne špeciality, zhliadnuť ukážky remesiel či zakrepčiť si za zvukov ľudovej hudby. Pokiaľ ste sa už dostatočne vykúpali či vysaunovali, zájdite na potulky po blízkom okolí. V neďalekej obci Veľké Lovce máte možnosť navštíviť miestne múzeum venované ľudovým tradícia a zvykom tohto kraja. Ku skúmaniu pozývajú aj ruiny Paulínskeho kláštora Mariánska Čelaď z 15. storočia. 200 rokov v ňom bývali mnísi, slúžiaci Bohu aj ľuďom. Známy je svojimi únikovými chodbami, ktoré sa využívali aj počas bojov s Turkami. Nasajte atmosféru tohto miesta. Vyrazte na výlet aj turistickými chodníčkami a možno nájdete aj nejaké huby či lesné plody.

Chaty Podhájska 2V obci Podhájska máte široké možnosti ubytovania. Jedným z najviac využívaných sú práve chaty. Voľba nocľahu však môže padnúť aj na okolité obce. Obdivovať Kostol Ducha Svätého z roku 1700 budete môcť, ak si vyberiete obec Radava. Poznávanie niekoľkých kaštieľov vynikajúcich architektúrou spolu s príjemnou prechádzkou ich parkami si užijete v obci Trávnica.

Navyše, videli ste už studňu s čerpadlom na veterný pohon? Pobyt v chatách v dedinke Maňa si spríjemníte návštevou vystúpenia miestnych folklórnych súborov či kochaním sa na kópiu obrazu Indiánskej Panny Márie v kostole v tejto obci. Originál obrazu je umiestnený vo Viedni, ale načo chodiť tak ďaleko. Na pohodový pobyt láka aj ubytovanie v chatách v obciach SemerovoVeľké Lovce.

Ubytovanie v chatách a chalupách v Podhájskej

Zaujala Vás ponuka ubytovania v chate? Touto voľbou získate samostatný zariadený objekt, v ktorom budete kraľovať len Vy. A taktiež vládnuť môžete aj vo vlastnej, plne zariadenej kuchyni. Ak chcete, aj železnou rukou. Ak sa Vám kuchyňa zunuje, využite vonkajší gril či ohnisko na prípravu Vašich dobrôt podľa tajných receptov. Počas prípravy obeda či večere dohliadnete na deti, ktoré budú šantiť na hojdačkách či pieskovisku. Počas krásnych letných dní sa poopaľujete na lehátkach na baklóne, terase či len tak v záhrade.

Ani počas škaredého počasia, čas na chate nie je stratený. Zahrajte si ping pong, biliard či stolný futbal. Kto dnes vyhrá? O pohodový večer po aktívnom dni sa postará pohodlný gauč spolu s krbom či televízorom so satelitným príjmom. V kontakte so svetom ostanete vďaka WiFi pripojeniu na internet. Voľné priestranstvo pri chate ocení aj Váš pes, preto ak nejakého máte, zoberte ho so sebou.Chaty Podhájska 3

Ako sme už spomínali, najväčším lákadlom obce je miestne kúpalisko. Ak plánujete jeho časté návštevy, vyberte si chaty pri kúpalisku. Chaty v obci či pri lese sú síce viac vzdialené, avšak popri príjemnej prechádzke môžete objaviť skryté poklady obce. Táto dedinka je vhodná pre celoročné ubytovanie.

Chaty sú dostupné na leto alebo na zimu. Je len na Vás, či preferujete chaty na víkend alebo na dlhodobejšie zotrvanie. Pobytom sa potešia ako páriky tak aj rodiny s deťmi. Na svoje si prídu aj seniori, pre ktorých sú pripravené niektoré bezbariérové objekty.

Vďaka pomerne obľúbenej lokalite, akou Podhájska určite je, máte na výber aj iné druhy ubytovania. Vysoký štandard služieb spojených s možnosťou stravovania zažijete v penziónoch. Apartmány zase ponúkajú vlastné, plne vybavené zariadenie, kde si zorganizujete pobyt podľa svojho plánu. Ubytovanie na súkromí je cenovo prístupnou voľbou, kde si užijete nezávislosť, avšak možno Vám majiteľ pripraví aj chutné raňajky.

Chystáte sa zrelaxovať na kúpalisku? Vyhriať sa v termálnych bazénoch, dopriať si masáže či len tak objavovať neobjavené v obci a jej okolí? Ubytujte sa v chatách a popri príjemnom ubytovaní získate aj skvelé zážitkyspomienky. Podhájska Vás rada privíta.