Loading

Chaty v Podhájskej

(40 objektov + 1 objekt v okolí 25 km)

Apartmánová chata Danka

Podhájska, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Na okraji lesa v tichom prostredí

Chaty Alžbetin dvor

Radava, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Vhodné pre rodiny s deťmi aj partie

Zrub Podhájska

Podhájska, v obci / v meste, pri aquaparku
k dispozícii aj ALFA STUDIA PODHAJSKA

Vilka Relax

Pozba, v obci / v meste, pri kúpalisku
Štýlové ubytovanie s možnosťou wellness

Chalupa STASKA

Podhájska, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Chalupa s bazénom aj pre rodiny s deťmi

Chata Zlatá rybka

Podhájska, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
300 metrov od kúpaliska

Chata Florián

Podhájska, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Romantická chatka iba 250 m od kúpaliska

Villa Václav

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Voľné termíny na máj a jún 2019!

Ubytovanie u Michala

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
V tichom prostredí s bazénom

Apartmány a chatky Podhájska

Podhájska, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Lacné a pekné ubytovanie
1 - 41 / 41

Chaty Podhájska

Chaty Podhájska - ideálna celoročná dovolenka

Chaty Podhájska 1Utešená obec, známa predovšetkým svojím termálnym kúpaliskom, očarí každého. Spadá pod okres Nové Zámky. Má priliehavý názov, nakoľko je odvodený od faktu, že je situovaná v agátovo - dubovom háji.

Pojem Podhájska sa všetkým spája hlavne s rovnomenným kúpaliskom. Celoročne tu nájdete oázu pokoja a relaxu. V letnej sezóne láka k návšteve 9 bazénovtobogány, nielen pre najmenších. V zimnej sezóne Vás privíta príjemné spestrenie Vašej dovolenky v podobe bazénov s termálnou vodou teploty až 40 °C. Naskytá sa tu možnosť len tak oddychovať či sa čľapkať vo vode alebo preveriť svoje možnosti v krytom plaveckom bazéne.

Túžite po blahodárnych účinkoch wellness centra? Ani v tomto Podhájska nesklame. O relaxáciu tela aj ducha sa postará vyškolený personál. Načerpajte vitalitu v jednej zo štyroch sáun. Máte odvahu potom skočiť do ochladzovacieho bazéna? Ak áno, je Vám k dispozícii. Samozrejmosťou sú masáže, výber je len na Vás. Pri pobyte vo vode človek rýchlo vyhladne. Vedia to aj na kúpalisku Podhájska, preto sú pripravené bufety či reštaurácie priamo v areáli.

Zaujímavosti v Podhájskej a jej okolí

O spestrenie pobytu sa postarajú kultúrne podujatia. Obľúbené sú Slávnosti ľudových remesiel či Hudobné leto, počas ktorých máte možnosť ochutnať miestne špeciality, zhliadnuť ukážky remesiel či zakrepčiť si za zvukov ľudovej hudby. Pokiaľ ste sa už dostatočne vykúpali či vysaunovali, zájdite na potulky po blízkom okolí. V neďalekej obci Veľké Lovce máte možnosť navštíviť miestne múzeum venované ľudovým tradícia a zvykom tohto kraja. Ku skúmaniu pozývajú aj ruiny Paulínskeho kláštora Mariánska Čelaď z 15. storočia. 200 rokov v ňom bývali mnísi, slúžiaci Bohu aj ľuďom. Známy je svojimi únikovými chodbami, ktoré sa využívali aj počas bojov s Turkami. Nasajte atmosféru tohto miesta. Vyrazte na výlet aj turistickými chodníčkami a možno nájdete aj nejaké huby či lesné plody.

Chaty Podhájska 2V obci Podhájska máte široké možnosti ubytovania. Jedným z najviac využívaných sú práve chaty. Voľba nocľahu však môže padnúť aj na okolité obce. Obdivovať Kostol Ducha Svätého z roku 1700 budete môcť, ak si vyberiete obec Radava. Poznávanie niekoľkých kaštieľov vynikajúcich architektúrou spolu s príjemnou prechádzkou ich parkami si užijete v obci Trávnica.

Navyše, videli ste už studňu s čerpadlom na veterný pohon? Pobyt v chatách v dedinke Maňa si spríjemníte návštevou vystúpenia miestnych folklórnych súborov či kochaním sa na kópiu obrazu Indiánskej Panny Márie v kostole v tejto obci. Originál obrazu je umiestnený vo Viedni, ale načo chodiť tak ďaleko. Na pohodový pobyt láka aj ubytovanie v chatách v obciach SemerovoVeľké Lovce.

Ubytovanie v chatách a chalupách v Podhájskej

Zaujala Vás ponuka ubytovania v chate? Touto voľbou získate samostatný zariadený objekt, v ktorom budete kraľovať len Vy. A taktiež vládnuť môžete aj vo vlastnej, plne zariadenej kuchyni. Ak chcete, aj železnou rukou. Ak sa Vám kuchyňa zunuje, využite vonkajší gril či ohnisko na prípravu Vašich dobrôt podľa tajných receptov. Počas prípravy obeda či večere dohliadnete na deti, ktoré budú šantiť na hojdačkách či pieskovisku. Počas krásnych letných dní sa poopaľujete na lehátkach na baklóne, terase či len tak v záhrade.

Ani počas škaredého počasia, čas na chate nie je stratený. Zahrajte si ping pong, biliard či stolný futbal. Kto dnes vyhrá? O pohodový večer po aktívnom dni sa postará pohodlný gauč spolu s krbom či televízorom so satelitným príjmom. V kontakte so svetom ostanete vďaka WiFi pripojeniu na internet. Voľné priestranstvo pri chate ocení aj Váš pes, preto ak nejakého máte, zoberte ho so sebou.Chaty Podhájska 3

Ako sme už spomínali, najväčším lákadlom obce je miestne kúpalisko. Ak plánujete jeho časté návštevy, vyberte si chaty pri kúpalisku. Chaty v obci či pri lese sú síce viac vzdialené, avšak popri príjemnej prechádzke môžete objaviť skryté poklady obce. Táto dedinka je vhodná pre celoročné ubytovanie.

Chaty sú dostupné na leto alebo na zimu. Je len na Vás, či preferujete chaty na víkend alebo na dlhodobejšie zotrvanie. Pobytom sa potešia ako páriky tak aj rodiny s deťmi. Na svoje si prídu aj seniori, pre ktorých sú pripravené niektoré bezbariérové objekty.

Vďaka pomerne obľúbenej lokalite, akou Podhájska určite je, máte na výber aj iné druhy ubytovania. Vysoký štandard služieb spojených s možnosťou stravovania zažijete v penziónoch. Apartmány zase ponúkajú vlastné, plne vybavené zariadenie, kde si zorganizujete pobyt podľa svojho plánu. Ubytovanie na súkromí je cenovo prístupnou voľbou, kde si užijete nezávislosť, avšak možno Vám majiteľ pripraví aj chutné raňajky.

Chystáte sa zrelaxovať na kúpalisku? Vyhriať sa v termálnych bazénoch, dopriať si masáže či len tak objavovať neobjavené v obci a jej okolí? Ubytujte sa v chatách a popri príjemnom ubytovaní získate aj skvelé zážitkyspomienky. Podhájska Vás rada privíta.

Názory a odporúčania

Horváthová, Mizerová (ubytovateľ) 15.4.2019
Termálna voda v akvaparku (38°C) má podľa informácií zloženie ako voda Mŕtveho mora s liečivými účinkami na pohybový aparát a pokožku.
Zita Nanjasová (ubytovateľ) 10.4.2019
Známe termálne kúpalisko s liečivou vodou, zložením podobnou morskej vode a s celoročnou prevádzkou. Termálna voda patrí svojim unikátnym zložením medzi najlepšie v Európe.
Vladimír Greguška (rodina s malými deťmi - návštevník) 26.3.2019
Večerné kino 100m a tancovačku s deťmi na živú hudbu
Jiří Zátopek (starší pár - návštevník) 13.3.2019
Podhájska je klidné odpočinkové místo.
Mgr. Silvia Krupanská (rodina s malými deťmi - návštevník) 2.11.2018
Na kúpalisku v Podhájskej sme boli iba 1x, pretože v auguste to bolo preplnené. Chodili sme do okolitých miest na kúpaliská, kde sa nám páčilo oveľa viac. Čo bolo veľmi zlé, boli tam jedny potraviny s minimálnym množstvom tovaru.
Majka (skupina - návštevník) 7.9.2018
V obci je obchod - potraviny,ale z podhajskej robia aj rozvoz jedal (odporucam gazdovsky dvor -rychla donaska a chutne jedla)
zuzana (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.8.2018
Radava sa nachádza blizko Podhajskej, Nových Zámkov, Topolčianok a Nitry..čiže okolo je čo vidieť a aj zažit. Dedina je tichá, upravená...s možnosťou kúpy ovocia a zeleniny z dvora. V Šuranoch je menšie Tesco a Lidl pre vačšie nákupy a pre bežne veci stači aj Jednota v obci a obchod s rozličnym tovarom.
Ivona Galfyova (rodina s malými deťmi - návštevník) 20.8.2018
Super
Ján Baška (starší pár - návštevník) 19.8.2018
Čisté,pekné
Peter (skupina - návštevník) 6.8.2018
amfik super, obchod blízko
Martina (rodina s malými deťmi - návštevník) 5.8.2018
Domek je asi 15 minut chůze s dětmi od koupaliště.
Emil (rodina s malými deťmi - návštevník) 29.7.2018
Milá obec orientovaná na turistov.
Rodina Benická (rodina so staršími deťmi - návštevník) 23.7.2018
Pekný kostol sv.Cyrila a sv. Metoda s kaplnkou Panny Márie
Lucia Čelková (rodina s malými deťmi - návštevník) 16.7.2018
malo atrakcii v meste , teda okrem kupania sa , tam s detmi nie je vela co robit .
Jozef S. (rodina s malými deťmi - návštevník) 26.6.2018
Prijemna destinacia s viacerymi moznostami wellnessu, alebo kupania sa.
Katka (rodina s malými deťmi - návštevník) 5.9.2017
v obci poněkud mrtvo
Tatiana (starší pár - návštevník) 26.8.2017
proste Podhájska :-)
Júlia Srogoňová (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.8.2017
Pekná rekreačná obec, čistota, poriadok, letné kino, veľa posedení, reštaurácia, primerané ceny
Martina Zelienkova (skupina - návštevník) 20.8.2017
Pekné
Helena (rodina s malými deťmi - návštevník) 14.8.2017
Obec pekná, príjemní ľudia.
Bozena Hruskova (rodina s malými deťmi - návštevník) 8.8.2017
pekna cisto upravene chodniky
Vladimír (rodina so staršími deťmi - návštevník) 7.8.2017
Hodně chybí cyklostezka do Podhájskej, stačila by i štěrková nebo polní.
Viera Zajková (sólo hosť - návštevník) 27.7.2017
Taxík za 1,3 €, výborné gastronomické služby, donáška pizze Gazdovský dvor na chatu Zlatá rybka
Milada Jarábková (rodina s malými deťmi - návštevník) 22.5.2017
Podhájska je pre ľudí, ktorí si chcú užiť minerálnej liečivej vody
Anton Hanula (starší pár - návštevník) 20.5.2017
Super
Zobraziť viac...