Loading

Chaty v Podhájskej

(37 objektov + 1 objekt v okolí 25 km)

Ubytovanie u Michala

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
V tichom prostredí s bazénom

Apartmány a chatky Podhájska

Podhájska, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Lacné a pekné ubytovanie

Vilka Relax

Pozba, v obci / v meste, pri kúpalisku
Štýlové ubytovanie s možnosťou wellness

Zrub Podhájska

Podhájska, v obci / v meste, pri aquaparku
k dispozícii aj ALFA STUDIA PODHAJSKA

Chalupa Podhájska

Podhájska, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Výborné ubytovanie pre rodiny s deťmi

Penzión u Jozefa

Podhájska, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Silvester volny

Chalupa Podhájska

Trávnica, v obci / v meste, pri kúpalisku
S vonkajším 10 metrov dlhým bazénom

Chata Mária

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Chata iba 300 metrov od kúpaliska!

Apartmánová chatka

Podhájska, v obci / v meste, pri potoku
Komfortná apartmánová chatka-nízke ceny!

Apartmánové domčeky Podhájska

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Príjemné ubytovanie v Podhájskej
1 - 38 / 38

Chaty Podhájska

Chaty Podhájska - ideálna celoročná dovolenka

Utešená obec, známa predovšetkým svojím termálnym kúpaliskom, očarí každého. Spadá pod okres Nové Zámky. Má priliehavý názov, nakoľko je odvodený od faktu, že je situovaná v agátovo - dubovom háji.

Pojem Podhájska sa všetkým spája hlavne s rovnomenným kúpaliskom. Celoročne tu nájdete oázu pokoja a relaxu. V letnej sezóne láka k návšteve 9 bazénovtobogány, nielen pre najmenších. V zimnej sezóne Vás privíta príjemné spestrenie Vašej dovolenky v podobe bazénov s termálnou vodou teploty až 40 °C. Naskytá sa tu možnosť len tak oddychovať či sa čľapkať vo vode alebo preveriť svoje možnosti v krytom plaveckom bazéne.

Túžite po blahodárnych účinkoch wellness centra? Ani v tomto Podhájska nesklame. O relaxáciu tela aj ducha sa postará vyškolený personál. Načerpajte vitalitu v jednej zo štyroch sáun. Máte odvahu potom skočiť do ochladzovacieho bazéna? Ak áno, je Vám k dispozícii. Samozrejmosťou sú masáže, výber je len na Vás. Pri pobyte vo vode človek rýchlo vyhladne. Vedia to aj na kúpalisku Podhájska, preto sú pripravené bufety či reštaurácie priamo v areáli.

Zaujímavosti v Podhájskej a jej okolí

O spestrenie pobytu sa postarajú kultúrne podujatia. Obľúbené sú Slávnosti ľudových remesiel či Hudobné leto, počas ktorých máte možnosť ochutnať miestne špeciality, zhliadnuť ukážky remesiel či zakrepčiť si za zvukov ľudovej hudby. Pokiaľ ste sa už dostatočne vykúpali či vysaunovali, zájdite na potulky po blízkom okolí. V neďalekej obci Veľké Lovce máte možnosť navštíviť miestne múzeum venované ľudovým tradícia a zvykom tohto kraja. Ku skúmaniu pozývajú aj ruiny Paulínskeho kláštora Mariánska Čelaď z 15. storočia. 200 rokov v ňom bývali mnísi, slúžiaci Bohu aj ľuďom. Známy je svojimi únikovými chodbami, ktoré sa využívali aj počas bojov s Turkami. Nasajte atmosféru tohto miesta. Vyrazte na výlet aj turistickými chodníčkami a možno nájdete aj nejaké huby či lesné plody.

V obci Podhájska máte široké možnosti ubytovania. Jedným z najviac využívaných sú práve chaty. Voľba nocľahu však môže padnúť aj na okolité obce. Obdivovať Kostol Ducha Svätého z roku 1700 budete môcť, ak si vyberiete obec Radava. Poznávanie niekoľkých kaštieľov vynikajúcich architektúrou spolu s príjemnou prechádzkou ich parkami si užijete v obci Trávnica.

Navyše, videli ste už studňu s čerpadlom na veterný pohon? Pobyt v chatách v dedinke Maňa si spríjemníte návštevou vystúpenia miestnych folklórnych súborov či kochaním sa na kópiu obrazu Indiánskej Panny Márie v kostole v tejto obci. Originál obrazu je umiestnený vo Viedni, ale načo chodiť tak ďaleko. Na pohodový pobyt láka aj ubytovanie v chatách v obciach SemerovoVeľké Lovce.

Ubytovanie v chatách a chalupách v Podhájskej

Zaujala Vás ponuka ubytovania v chate? Touto voľbou získate samostatný zariadený objekt, v ktorom budete kraľovať len Vy. A taktiež vládnuť môžete aj vo vlastnej, plne zariadenej kuchyni. Ak chcete, aj železnou rukou. Ak sa Vám kuchyňa zunuje, využite vonkajší gril či ohnisko na prípravu Vašich dobrôt podľa tajných receptov. Počas prípravy obeda či večere dohliadnete na deti, ktoré budú šantiť na hojdačkách či pieskovisku. Počas krásnych letných dní sa poopaľujete na lehátkach na baklóne, terase či len tak v záhrade.

Ani počas škaredého počasia, čas na chate nie je stratený. Zahrajte si ping pong, biliard či stolný futbal. Kto dnes vyhrá? O pohodový večer po aktívnom dni sa postará pohodlný gauč spolu s krbom či televízorom so satelitným príjmom. V kontakte so svetom ostanete vďaka WiFi pripojeniu na internet. Voľné priestranstvo pri chate ocení aj Váš pes, preto ak nejakého máte, zoberte ho so sebou.

Ako sme už spomínali, najväčším lákadlom obce je miestne kúpalisko. Ak plánujete jeho časté návštevy, vyberte si chaty pri kúpalisku. Chaty v obci či pri lese sú síce viac vzdialené, avšak popri príjemnej prechádzke môžete objaviť skryté poklady obce. Táto dedinka je vhodná pre celoročné ubytovanie.

Chaty sú dostupné na leto alebo na zimu. Je len na Vás, či preferujete chaty na víkend alebo na dlhodobejšie zotrvanie. Pobytom sa potešia ako páriky tak aj rodiny s deťmi. Na svoje si prídu aj seniori, pre ktorých sú pripravené niektoré bezbariérové objekty.

Vďaka pomerne obľúbenej lokalite, akou Podhájska určite je, máte na výber aj iné druhy ubytovania. Vysoký štandard služieb spojených s možnosťou stravovania zažijete v penziónoch. Apartmány zase ponúkajú vlastné, plne vybavené zariadenie, kde si zorganizujete pobyt podľa svojho plánu. Ubytovanie na súkromí je cenovo prístupnou voľbou, kde si užijete nezávislosť, avšak možno Vám majiteľ pripraví aj chutné raňajky.

Chystáte sa zrelaxovať na kúpalisku? Vyhriať sa v termálnych bazénoch, dopriať si masáže či len tak objavovať neobjavené v obci a jej okolí? Ubytujte sa v chatách a popri príjemnom ubytovaní získate aj skvelé zážitkyspomienky. Podhájska Vás rada privíta.

Názory a odporúčania

Mgr. Silvia Krupanská (rodina s malými deťmi - návštevník) 2.11.2018
Na kúpalisku v Podhájskej sme boli iba 1x, pretože v auguste to bolo preplnené. Chodili sme do okolitých miest na kúpaliská, kde sa nám páčilo oveľa viac. Čo bolo veľmi zlé, boli tam jedny potraviny s minimálnym množstvom tovaru.
Zita Nanjasová (ubytovateľ) 31.10.2018
Známe termálne kúpalisko s liečivou vodou, zložením podobnou morskej vode a s celoročnou prevádzkou. Termálna voda patrí svojim unikátnym zložením medzi najlepšie v Európe.
Majka (skupina - návštevník) 7.9.2018
V obci je obchod - potraviny,ale z podhajskej robia aj rozvoz jedal (odporucam gazdovsky dvor -rychla donaska a chutne jedla)
zuzana (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.8.2018
Radava sa nachádza blizko Podhajskej, Nových Zámkov, Topolčianok a Nitry..čiže okolo je čo vidieť a aj zažit. Dedina je tichá, upravená...s možnosťou kúpy ovocia a zeleniny z dvora. V Šuranoch je menšie Tesco a Lidl pre vačšie nákupy a pre bežne veci stači aj Jednota v obci a obchod s rozličnym tovarom.
Ivona Galfyova (rodina s malými deťmi - návštevník) 20.8.2018
Super
Ján Baška (starší pár - návštevník) 19.8.2018
Čisté,pekné
Peter (skupina - návštevník) 6.8.2018
amfik super, obchod blízko
Emil (rodina s malými deťmi - návštevník) 29.7.2018
Milá obec orientovaná na turistov.
Rodina Benická (rodina so staršími deťmi - návštevník) 23.7.2018
Pekný kostol sv.Cyrila a sv. Metoda s kaplnkou Panny Márie
Jozef S. (rodina s malými deťmi - návštevník) 26.6.2018
Prijemna destinacia s viacerymi moznostami wellnessu, alebo kupania sa.
Katka (rodina s malými deťmi - návštevník) 5.9.2017
v obci poněkud mrtvo
Tatiana (starší pár - návštevník) 26.8.2017
proste Podhájska :-)
Júlia Srogoňová (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.8.2017
Pekná rekreačná obec, čistota, poriadok, letné kino, veľa posedení, reštaurácia, primerané ceny
Bozena Hruskova (rodina s malými deťmi - návštevník) 8.8.2017
pekna cisto upravene chodniky
Viera Zajková (sólo hosť - návštevník) 27.7.2017
Taxík za 1,3 €, výborné gastronomické služby, donáška pizze Gazdovský dvor na chatu Zlatá rybka
Miloš Vit (starší pár - návštevník) 5.6.2017
Dobře zásobené potraviny, velká kapacita ubytování,výběr občerstvení na koupališti
Jaroslav Čermák (skupina - návštevník) 23.5.2017
Obec je v pořádku,ale dost velká přelidněnost během rekreace a přeplněné koupaliště.Málo možnosti kde se ukrýt před sluncem a málo lehátek na velikost kapacity koupaliště.
Milada Jarábková (rodina s malými deťmi - návštevník) 22.5.2017
Podhájska je pre ľudí, ktorí si chcú užiť minerálnej liečivej vody
Anton Hanula (starší pár - návštevník) 20.5.2017
Super
Gabriela Kebisova (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.3.2017
V prípade nudy u detí možnosť využiť v penzióne Iveta solnu jaskyňu a v obci detskú železničku.
Zobraziť viac...