Super poloha a komfortné ubytovanie!

Penzión Angelika nájdete v širšom historickom centre Bratislavy. Výborná poloha ubytovania v blízkosti zoologickej záhrady a lesoparku Železná studnička poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho oddychu, rekreácie, športového vyžitia ako aj návštevy historických a kultúrnych pamiatok mesta.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v príjemne a pohodlne vybavených 8 izbách. Vybrať si u nás môžete spomedzi troch 1-lôžkových izieb, dvoch 2-lôžkových izieb a dvoch 2-lôžkových izieb s prístelkou, v ponuke pre Vás máme taktiež 4-lôžkovú izbu s kuchyňou. K výbave jednotlivých izieb patrí televízor so satelitným príjmom, fén, bezplatné WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou a niektoré z izieb disponujú aj chladničkou.

Najväčšia 4-lôžková izba je vybavená samostatnými lôžkami a kompletne zariadenou kuchyňou (pri pobyte 4 osôb - kuchynka v cene; pri pobyte menšieho počtu osôb - kuchynka na vyžiadanie, za poplatok 10 Eur). Súčasťou izby je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Táto izba je riešená formou jednoizbového bytu. Vhodná je aj na dlhodobejšie ubytovanie a disponuje vlastným vchodom.

Na každom poschodí penziónu môžu všetci ubytovaní hostia využívať menšie kuchynky, v ktorých výbave nechýba chladnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Kávu a čaj máte u nás zdarma.

Príjemne relaxovať a oddychovať môžu hostia na vonkajšej terase s možnosťou pohodlného posedenia a grilovania na záhradnom krbe. Parkovania Vašich áut je zabezpečené priamo pred penziónom (bezplatne) alebo v uzavretom areáli penziónu (za poplatok). Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá