Ubytovanie blízko centra za výhodné ceny

Hľadáte príjemné ubytovanie na dlhšie obdobie a za prijateľnú cenu? Tak ste ho práve našli. Ubytovňa Nobelová je situovaná na ulici Nobelova 16, v Bratislave, v mestskej časti Nové mesto (budova Európskej agentúry vzdelávania, n. o.). Radi u nás privítame turistov, robotníkov, jednotlivcov alebo firmy.

Svoj voľný čas môžete stráviť poznávaním hlavného mesta a jeho historických pamiatok ako Bratislavský hrad, hrad Devín, alebo sa len vyberiete na koncert, do divadla, kina, reštaurácií či do niektorého z množstva nákupných centier. V letných mesiacoch si príjemné osvieženie doprajete na niektorom z prírodných alebo umelých kúpalisk (Kuchajda, Tehelné pole, Delfín, Zlaté piesky). Okolie poskytuje aj rôzne možnosti športového vyžitia, napr. inline korčuľovanie a bicyklovanie po Petržalskej hrádzi a iných trasách. V zime si zas zalyžujete v lyžiarskom stredisku Kamzík alebo vo väčších strediskách v okolí.

Celková kapacita ubytovne je 112 osôb. K dispozícii sú Vám tieto izby:
- štyri 2-lôžkové izby so samostatnými lôžkami, vlastnou kúpeľnou a toaletou,
- tridsaťdva 2-lôžkových izieb s dvomi samostatnými lôžkami,
- jedna 4-lôžková izba so štyrmi samostatnými lôžkami,
- dve 4-lôžkové izby s dvomi poschodovými posteľami,
- dve 6-lôžkové izby s tromi poschodovými posteľami,
- dve 8-lôžkové izby so štyrmi poschodovými posteľami.

Všetky izby sú vybavené príslušným počtom samostatných lôžok, úložným priestorom a písacím stolom so stoličkou. Takmer všetky izby okrem štyroch 2-lôžkových (ktoré majú vlastné sociálne zariadenie), zakaždým po dve, disponujú spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou. Ostatné spoločné kúpelne (5 ks) a toalety (11 ks) sa nachádzajú na chodbe. Vo všetkých priestoroch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hostia počas pobytu môžu využívať 24 hodinové služby recepcie. Okrem toho tu nájdete aj televízor, automat s občerstvením a kávomat. V prípade záujmu Vám poskytneme aj klimatizované priestory na školenia, dve zasadacie miestnosti pre 25 a 35 ľudí a kongresovú miestnosť s kapacitou pre 80 ľudí. Na vyžiadanie Vám vyperieme a vysušíme Vašu bielizeň a zapožičiame žehličku. Autá si zaparkujete na niektorom z verejných parkovísk v okolí do 50 m od objektu. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov