Lacná ubytovňa pre robotníkov

Hľadáte dlhodobé ubytovanie v Bratislave? Ubytovňa Uni je situovaná v širšom cente Bratislavy, priamo v Novom Meste, na ulici Martinská, s výborným prístupom do okolitých častí mesta.

Celkovo ponúkame ubytovanie pre maximálne 105 osôb. Na výber máte z týchto typov izieb:
- pätnástich 3-lôžkových izieb,
- pätnástich 4-lôžkových izieb.

Každá izba disponuje samostatnými pevnými lôžkami, pracovným stolom, chladničkou a novým nábytkom. Pre všetkých sú k dispozícii dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a päť samostatných toaliet. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločný čas počas voľných chvíľ môžete tráviť v kuchynke, kde si pripravíte jedlá na niektorej z dvojplatničiek, ohrejete si ich v mikrovlnnej rúre alebo si zalejete čaj horúcou vodou, zohriatou v rýchlovarnej kanvici. U nás si taktiež operiete bielizeň v práčovni. Parkovanie Vašich áut je možné priamo na parkovisku pri Ubytovni Uni. Príďte, tešíme sa na Vás!

Aktivity v Bratislave: Kúpanie je možné na jazere Kuchajda, kúpalisku Tehelné pole, kúpalisku Delfín. Zažite aj vyhliadkovú plavbu po Dunaji, navštívte Slovenskú národnú galériu, Archeologické múzeum či Bratislavský hrad. Zeleň či zvieratá môžete obdivovať v Botanickej záhrade a DinoParku. Odreagovať sa pri golfe je možné na plochách Black River Golf Resort Bratislava a Golfového klubu Chorvátsky Grob.