Loading

Hotely v Tatrách

(12 objektov)

Hotel Chio

Važec, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Moderný hotel v príjemnom prostredí

Hotel AVALANCHE

Štôla, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Jesenné relax pobyty

Hotel Toliar

Štrbské Pleso, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Štýlový hotel s wellnes centrom!

Kongresové centrum SAV Academia

Stará Lesná, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Tiché prostredie pre relax aj kongres!

Hotel AGRO

Veľká Lomnica, v obci / v meste
Nádherný hotel v centre Tatier

Hotel TATRANEC

Tatranská Lomnica, mimo obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
K dispozícii aj 14 samostatných chatiek!

Hotel Kaskáda

Poprad, v obci / v meste
Štýlový hotel s reštauráciou

Vila Borievka

Tatranská Lomnica, v obci / v meste
Štýlová vila s hotelovými službami!

Hotel TatraMonti

Poprad, v obci / v meste, pri aquaparku
Štýlové ubytovanie Poprad - Vysoké Tatry

APLEND Hotel Kukučka a Rezidencie Kukučka

Tatranská Lomnica, v obci / v meste, pri vleku
Nadštandard v srdci Vysokých Tatier
1 - 12 / 12

Hotely Tatry

Hotely Tatry 1

Tatry. Slovo, ktoré každému evokuje špičkové služby, prekrásnu prírodu, dokonalú lyžovačku a prvotriednu dovolenku. Vysoké Tatry sú našim najnavštevovanejším pohorím a sú najmenšími veľhorami sveta. Táto naša perla si zasluhuje aj Vašu pozornosť.

Dovolenka v Tatrách zaváňa puncom exkluzivity. Na to, aby bola Vaša dovolenka alebo výlet do nich dokonalý, potrebujete rovnako exkluzívne ubytovanie. Pokiaľ je na Slovensku miesta, ktoré ponúkajú tie najkrajšie a najexkluzívnejšie hotely, jedným z nich sú práve Tatry.

Vysoké Tatry sú pre všetkých turistov. Tí náročnejší určite ocenia množstvo turistických trás, dolín a sprístupnených vrcholov. Veď kto by nechcel vidieť naše krásne Slovensko z vrcholu Kriváňa či Lomnického štítu. Tatry sú pre takýchto turistov mimoriadne prajné. Každý milovník hôr by medzi vysokým štítmi najradšej aj spal. Pre nich sú určené horské hotely, zasadené v prekrásnom prostredí. Je ich dostatok a medzi nimi nájdete lacné hotely, ale aj luxusnejšie a prepychovejšie hotely.

Hotely Tatry 2

Hotel vyhľadávajú aj náročnejší lyžiari, ktorým nestačia penzióny či priváty. Mnoho z tatranských hotelov leží v tesnej blízkosti tých najznámejších zjazdoviek. K tomu pripájajú komplexnú ponuku najrôznejších služieb, od tých základných ako kompletné stravovanie až po doplnkové, ako napríklad hotelové cestovné kancelárie. Vďaka nim sa vydáte na zájazdy v blízkom okolí a uvidíte toho ešte omnoho viac.

Štrbské Pleso, Starý Smokovec Tatranská Lomnica sú najvýznamnejšími centrami cestovného ruchu celých Tatier. Nájdete v nich aj množstvo luxusných 4 hviezdičkových hotelov, ba dokonca aj 5 hviezdičkový hotel. V nich si budete pripadať ako v inom svete. Personál urobí všetko, po čom budete túžiť. Po nabitom dni si oddýchnete v prepychových wellness centrách, určených len pre klientov hotela. Pokiaľ požadujete prvotriedne služby, v Tatrách je z čoho vyberať.

Hotely Tatry 3

Ak nechcete za ubytovanie minúť celé úspory, nemusíte zúfať. Aj v Tatrách je mnoho cenovo dostupných hotelov. Nájdete ich taktiež v ostatných tatranských osadách a ponúkajú slušný komfort za dobré ceny. Navyše to budete mať všade blízko, v Tatrách premáva typická električka, ktorou sa za pár minút dostanete kamkoľvek.

Ubytovanie v hoteloch je vhodné hlavne pre tých, ktorí požadujú vysoký komfort a nechcú sa o nič starať. Hotely v Tatrách vynikajú aj kvalitnými reštauráciami, v ktorých ochutnáte nielen domáce, ale aj zahraničné pochúťky. Sú tu drahé a exkluzívne, ale aj lacné reštaurácie s tradičnými jedlami. Tatranské hotely sú vhodné pre každého a mnohé z nich ponúkajú aj výhodné pobytové balíky, kedy dostanete hromadu služieb navyše za ešte lepšiu cenu. Ide o ďalšiu výhodu v porovnaní s penziónmiprivátmi, ktoré Vám ponúknu len tie základnejšie a bežnejšie dostupné služby. Hotely v Tatrách sú tým pravým ubytovaním pre Vás bez ohľadu na to, či ste vášnivý turista s batohom alebo mešťan v obleku.