Loading

Hotely v Tatrách

(13 objektov)

Hotel Chio

Važec, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Moderný hotel v príjemnom prostredí

Kongresové centrum SAV Academia

Stará Lesná, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Tiché prostredie pre relax aj kongres!

Hotel AMALIA

Nová Lesná, na okraji obce / mesta
Wellness, sauna, vírivka v Tatrách!

Hotel Toliar

Štrbské Pleso, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Štýlový hotel s wellnes centrom!

Hotel Palace

Nový Smokovec, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Veľká Noc vo Vysokých Tatrách

Hotel Solisko

Štrbské Pleso, v rekreačnej oblasti, pri jazere
Vaše miesto vo Vysokých Tatrách!

Hotel TATRANEC

Tatranská Lomnica, mimo obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
K dispozícii aj 14 samostatných chatiek!

APLEND Hotel Kukučka a Rezidencie Kukučka

Tatranská Lomnica, v obci / v meste, pri vleku
Nadštandard v srdci Vysokých Tatier

Hotel AVALANCHE

Štôla, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Rodinný hotel pod Gerlachom

Hotel TatraMonti

Poprad, v obci / v meste, pri aquaparku
Štýlové ubytovanie Poprad - Vysoké Tatry
1 - 13 / 13

Hotely Tatry

Hotely Tatry 1

Tatry. Slovo, ktoré každému evokuje špičkové služby, prekrásnu prírodu, dokonalú lyžovačku a prvotriednu dovolenku. Vysoké Tatry sú našim najnavštevovanejším pohorím a sú najmenšími veľhorami sveta. Táto naša perla si zasluhuje aj Vašu pozornosť.

Dovolenka v Tatrách zaváňa puncom exkluzivity. Na to, aby bola Vaša dovolenka alebo výlet do nich dokonalý, potrebujete rovnako exkluzívne ubytovanie. Pokiaľ je na Slovensku miesta, ktoré ponúkajú tie najkrajšie a najexkluzívnejšie hotely, jedným z nich sú práve Tatry.

Vysoké Tatry sú pre všetkých turistov. Tí náročnejší určite ocenia množstvo turistických trás, dolín a sprístupnených vrcholov. Veď kto by nechcel vidieť naše krásne Slovensko z vrcholu Kriváňa či Lomnického štítu. Tatry sú pre takýchto turistov mimoriadne prajné. Každý milovník hôr by medzi vysokým štítmi najradšej aj spal. Pre nich sú určené horské hotely, zasadené v prekrásnom prostredí. Je ich dostatok a medzi nimi nájdete lacné hotely, ale aj luxusnejšie a prepychovejšie hotely.

Hotely Tatry 2

Hotel vyhľadávajú aj náročnejší lyžiari, ktorým nestačia penzióny či priváty. Mnoho z tatranských hotelov leží v tesnej blízkosti tých najznámejších zjazdoviek. K tomu pripájajú komplexnú ponuku najrôznejších služieb, od tých základných ako kompletné stravovanie až po doplnkové, ako napríklad hotelové cestovné kancelárie. Vďaka nim sa vydáte na zájazdy v blízkom okolí a uvidíte toho ešte omnoho viac.

Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Tatranská Lomnica sú najvýznamnejšími centrami cestovného ruchu celých Tatier. Nájdete v nich aj množstvo luxusných 4 hviezdičkových hotelov, ba dokonca aj 5 hviezdičkový hotel. V nich si budete pripadať ako v inom svete. Personál urobí všetko, po čom budete túžiť. Po nabitom dni si oddýchnete v prepychových wellness centrách, určených len pre klientov hotela. Pokiaľ požadujete prvotriedne služby, v Tatrách je z čoho vyberať.

Hotely Tatry 3

Ak nechcete za ubytovanie minúť celé úspory, nemusíte zúfať. Aj v Tatrách je mnoho cenovo dostupných hotelov. Nájdete ich taktiež v ostatných tatranských osadách a ponúkajú slušný komfort za dobré ceny. Navyše to budete mať všade blízko, v Tatrách premáva typická električka, ktorou sa za pár minút dostanete kamkoľvek.

Ubytovanie v hoteloch je vhodné hlavne pre tých, ktorí požadujú vysoký komfort a nechcú sa o nič starať. Hotely Tatrách vynikajú aj kvalitnými reštauráciami, v ktorých ochutnáte nielen domáce, ale aj zahraničné pochúťky. Sú tu drahé a exkluzívne, ale aj lacné reštaurácie s tradičnými jedlami. Tatranské hotely sú vhodné pre každého a mnohé z nich ponúkajú aj výhodné pobytové balíky, kedy dostanete hromadu služieb navyše za ešte lepšiu cenu. Ide o ďalšiu výhodu v porovnaní s penziónmiprivátmi, ktoré Vám ponúknu len tie základnejšie a bežnejšie dostupné služby. Hotely v Tatrách sú tým pravým ubytovaním pre Vás bez ohľadu na to, či ste vášnivý turista s batohom alebo mešťan v obleku.

Názory a odporúčania

Žaneta (ubytovateľ) 10.4.2020
Veľa možností na aktívnu, ale i oddychovú dovolenku.
Igor Maliar (ubytovateľ) 8.4.2020
hrad Liptovský Hrádok, Liptovský Ján - termálne kúpalisko a Stanišovská jaskyňa, Demänová dolina-jaskyne, lanovka na Chopok, termálne kúpalisko Bešeňová, vodná nádrž Liptovská Mara, vodný svet Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši, hotel PERMON a hotel PIERIS, Podbanské-welnes , Štrbské pleso,
Ing. Marcela Vrabeľová MBA (ubytovateľ) 7.4.2020
Odporúčame si pozrieť perlu Vysokých Tatier - Štrbské Pleso, jedno z najkrajších miest na svete.
Silvia (rodina s malými deťmi - návštevník) 6.4.2020
Prekrásny.
František Brezina (ubytovateľ) 6.4.2020
AQUACITY Poprad, Termalne kúpalisko Vrbov, Termalne kúpalisko Ganovce , Vysoké Tatry, Slovenský Raj, Levoča , Kežmarok, Spišský hrad
Daniel Lehoczký (ubytovateľ) 1.4.2020
Krásna príroda, skvele možnosti turistiky, chodník korunami stromov v blízkosti, dobrá lyžovačka, vhodné na relax a trávenie času s blízkymi priateľmi a rodinou
Miriam Rajnícová (ubytovateľ) 1.4.2020
Liptov je turisticky najnavštevovanejší a najatraktívnejší región Slovenska s krásnou prírodou a množstvom atrakcií. Je tu veľké množstvo lyžiarskych stredísk, aquaparkov, kúpalisko, turistických a cyklistických trás, veľké množstvo múzeí, skanzenov.
Slávka Stupáková (ubytovateľ) 31.3.2020
Tatranskej Kotline je Belianska Jaskyňa, turistika Vysokých Tatier,z poľskej strany Morske oko, Termálne kúpalisko - vo Vrbove, z poľskej strany Goraci potok-velmi obľubeny, Starý Smokovec - Hrebienok, AquaCity Poprad.
Rastislav Petrus (ubytovateľ) 31.3.2020
Vysoké Tatry sú jedinečným miestom na odpočinok.
Maroš Palušák (ubytovateľ) 30.3.2020
Region Vysokých Tatier je vybornou voľbou pre vašu letnu aj zimnu dovolenku, nakoľko sa tu nachádza nespošetné množstvo aktivít pre vašu dovolenku. V lete je to hlavne turistika, aquaparky, hrady a zámky, jaskyne, splavovanie riek, múzea, návšteva historických miest s rôznymi kulturnymi pamiatkami, alebo rôzne výlety do blízkeho okolia a mnoho iného. V zime je to hlavne lyžovanie, bežkovanie ale aj turistika okrem náročných vysokohorských tur je možné aj v zimnom obdobý navštiviť mnohé chaty, plesa atd. Jednoducho vo Vysokých Tatrách sa určite nudiť nebudete :-)
Dušan Palušák (ubytovateľ) 30.3.2020
V regione Vysokých Tatier je nespočetné množstvo aktivít ktoré sa tu daju vykonávať. Najobľubenejšou je vysokohorská turisktika, lyžovanie, cyklistika,prechádzky po okolí, ale aj rôzne výlety do okolitých hradov, zámkov, jaskýň za historickými pamiatkami alebo návštevy národných parkov, splavy riek a mnohe ďalšie...
Martina Kozáčková (ubytovateľ) 28.3.2020
Turistika Belianske Tatry a Spišská Magura, Ždiarske múzeum, Belianska jaskyňa, lyžiarske strediská, bežkárske trate, cykloturistika, aquapark, splav Dunajca, jazda na koni, vláčik Maguráčik
Andrej Dajča (ubytovateľ) 26.3.2020
Možnosti turistiky, lyžovania, wellnes - priamo na hranici Západných a Vysokých Tatier
Lucie Auerová (skupina - návštevník) 16.3.2020
Vysoké tatry super, mnoho možností co vidět a kam jít. Lyzovali jsme ski bachledka a výborné.
Katarína Baranová (rodina s malými deťmi - návštevník) 16.3.2020
Vysoké Tatry
Marcela Peterčáková (rodina so staršími deťmi - návštevník) 15.3.2020
Úchvatný
Aspen Privat (ubytovateľ) 14.3.2020
Chodník korunami stromov- Bachledova dolina
Petra Němčíková (mladý pár - návštevník) 14.3.2020
Ski areál Bachledka Hrebienok výstava z ledu
Lenka Daxnerová (ubytovateľ) 14.3.2020
Obec Stará Lesná je skvelou križovatkou aktivít. Či ste milovníkom pešej turistiky, bicyklov, lyžovania alebo bežkovania. Neďaleko sa nachádzajú historické pamiatky ako Kežmarský hrad, Kaštieľ Strážky a majestátny Spišský hrad. Prekrásne múzeum TANAP-u, SKI múzeum, Podtatranské múzeum, všetko na skok. Každý si príde na svoje. Okolie je bohaté na trávenie voľného času.
Marek Adamec (rodina so staršími deťmi - návštevník) 14.3.2020
Super región
Leoš (rodina so staršími deťmi - návštevník) 9.3.2020
Tatry jsou jedinečné,prostě útulné a krásné.
Helena (starší pár - návštevník) 9.3.2020
spoojnosť
Eva Prokešová (starší pár - návštevník) 9.3.2020
Super
Maria Hevierova (skupina - návštevník) 9.3.2020
Chodnik v korunach stromov
Vladimíra FEDOROVÁ (rodina s malými deťmi - návštevník) 8.3.2020
Lyžiarske strediská, cyklotrasy, turistika, jaskyňa.... záleží od počasia
Annamaria Tarr (rodina s malými deťmi - návštevník) 8.3.2020
Gyönyörű kilátás
Petra (rodina s malými deťmi - návštevník) 6.3.2020
Kľudná chatová oblasť.
Milan Michalik (rodina s malými deťmi - návštevník) 6.3.2020
Tatry, Pieniny
Michal Kopas (rodina s malými deťmi - návštevník) 5.3.2020
Je tu toho dosť na pozeranie,každy podla potreby.
Zuzana Hajduková (rodina so staršími deťmi - návštevník) 5.3.2020
Dobrá poloha pre lyžiarov