Vidiek v hlavnom meste, raňajky v cene!

Príďte sa ubytovať do moderného Penziónu pri kaštieli, v ktorom prežijete skvelú dovolenku vo vidieckom štýle v okrajovej časti hlavného mesta Bratislava. V mestskej časti Rusovce si užijete krásnu prírodu unikátneho lesoparku či miestny historický kaštieľ z 13. storočia.

Hlavné mesto ponúka rôzne aktivity, ako prežiť každý jeden deň inak. V lete sa okúpete v jazere Veľký Draždiak a Gabčíkovo alebo na kúpaliskách Matador i Magio Pláž Bratislava. Množstvom cyklistických chodníkov sa dostanete nielen do centra Bratislavy, ktoré je vzdialené len 10 km od penziónu. Milovníkov histórie očarí Bratislavský hrad ako aj Rímske opevnenie Gerulata. Deti si na svoje prídu v Dino parku či Zoologickej záhrade. V zimnom období si zalyžujete na zjazdovke lyžiarskeho strediska Kamzík či vo vzdialenejších strediskách v Maďarsku a Rakúsku.

Ubytovať sa v Penzióne pri kaštieli môžete počas celého roka. Ponúkame Vám štýlové ubytovanie pre maximálne 20 hostí, ktorí sa môžu ubytovať v komfortne vybavených izbách. Vyberiete si tu tak z nasledovných možností ubytovania:
- dve 1-lôžkové izby;
- tri 2-lôžkové izby;
- jedna 2-lôžková izba s možnosťou využitia prístelky;
- jedna 3-lôžková izba;
- jeden 6-lôžkový apartmán.

Každá z izieb je vybavená televízorom so satelitným príjmom, kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých izbách je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Na niektorých z izieb využijete aj útulný balkón s výhľadom na okolie.

Hostia tiež môžu využiť apartmán, ktorý sa skladá z jednej 2-lôžkovej a jednej 4-lôžkovej izby. V apartmáne je Vám k dispozícii spoločná kúpeľňa pre obe izby, v ktorej výbave je priestranná vaňa a toaleta.

K príprave vlastného jedla poslúži všetkým hosťom plne vybavená spoločná kuchyňa. Oddýchnete si aj pri hre stolného futbalu či šípok. Deti sa zahrajú s hračkami v detskom kútiku.

Na upravenej záhrade si oddýchnete na vonkajšom posedení na terase či pri príprave špecialít na grile alebo záhradnom krbe. Pre deti je pripravené pieskovisko, hojdačka, šmýkačka aj trampolína. K úschove bicyklov a lyží Vám poslúži garáž. Využiť môžete aj služby kozmetického salónu a pedikúry na prízemí penziónu, ako aj pranie, žehlenie bielizne a požičanie bicyklov (všetko za poplatok). Pripravená je aj špeciálna miestnosť pre fajčiarov. Zaparkovať svoje autá je možné priamo pri penzióne.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že u nás - v Penzióne pri kaštieli prežijete úžasnú dovolenku s pravou rodinnou atmosférou.