Cenovo výhodné ubytovanie v Bratislave!

Atraktívna mestská časť Bratislavy - Podunajské Biskupice našich hostí priam láka najmä svojou príjemnou atmosférou s pokojným prostredím, kvalitnými reštauračnými službami, rôznymi možnosťami oddychu a relaxu a v neposlednom rade pracovnými či biznisovými príležitosťami. Milovníci historických a kultúrnych pamiatok si tu taktiež prídu na svoje. Za návštevu isto stojí Kostol svätého Mikuláša z roku 1221, kúria Juraja Alberta z 18. storočia či morový stĺp sv. Trojice. Váš pobyt si môžete spríjemniť aj romantickou plavbou loďou po Dunaji s ochutnávkou grilovaných špecialít.

Celoročne Vám ponúkame na prenájom tri 3-lôžkové štúdiá v jednom objekte a šesť 2-lôžkových a sedem 3-lôžkových samostatných izieb v druhom pridruženom objekte s celkovou kapacitou 42 lôžok. V štúdiách sa štandardne nachádzajú okrem troch pohodlných postelí aj skrine, stôl so stoličkami, televízor a kuchynský kút, vybavený elektrickou dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou každého štúdia je WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Firmám ponúkame možnosť prenajať si u nás taktiež samostatné izby v ďalšom objekte so štandardom ubytovne. Každá z izieb je vybavená pohodlnými posteľami, skriňami, stolom so stoličkami, televízorom a chladničkou. Na spoločnej chodbe majú hostia ubytovaní v týchto izbách k dispozícii dve plne zariadené kuchyne, vybavené plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a potrebným kuchynským riadom. Hostia tu môžu rovnako využívať dve spoločné kúpeľne a tri samostatné toalety.

Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené v oplotenom areáli ubytovania. Ak hľadáte komfortné a cenovo výhodné ubytovanie v Podunajských Biskupiciach na mesiac, celý rok alebo len na pár dní, práve ste našli presne to, čo potrebujete!