Loading

Ubytovanie v Kráľovej pri Senci

(0 objektov + 32 objektov v okolí 25 km)

Chata Triomint

Senec (Kráľová pri Senci 2,7 km vzdušne), v rekreačnej oblas...
Lacné ubytovanie pri Slnečných jazerách!

Chata Topsenec - Lakeside Home

Senec (Kráľová pri Senci 3,2 km vzdušne), v rekreačnej oblas...
Privátne mólo - kúpanie,rybárčenie,sauna

Bungalovy Slnečné jazerá

Senec (Kráľová pri Senci 3,2 km vzdušne), v obci / v meste,...
Bungalovy len 50 - 100 metrov od vody

Ubytovanie U Vlaďuša

Hrubý Šúr (Kráľová pri Senci 3,5 km vzdušne), v obci / v meste
Príjemné cenovo veľmi výhodné ubytovanie

Garni Wellness hotel Relax

Senec (Kráľová pri Senci 3,5 km vzdušne), v rekreačnej oblas...
Hotel pri jazere s bazénom a wellness!

Apartmány Puerto Doas

Senec (Kráľová pri Senci 3,6 km vzdušne), v obci / v meste,...
Aktívna dovolenka pri Slovenskom mori!

Penzión Eldorádo

Senec (Kráľová pri Senci 3,6 km vzdušne), v rekreačnej oblas...
v bezprostrednej blízkosti brehu jazera

Chata Juraj

Senec (Kráľová pri Senci 3,7 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
30 m od pláže, cenovo výhodné ubytovanie

Chata Severka

Senec (Kráľová pri Senci 3,7 km vzdušne), v rekreačnej oblas...
Ubytovanie pre rodinky pri pláži

Privát Senec

Senec (Kráľová pri Senci 4,2 km vzdušne), v obci / v meste,...
Vhodné pre rodiny s deťmi!
1 - 32 / 32

Kráľová pri Senci

Kráľová pri Senci 1

Zatúžili ste po dovolenke na netradičnom mieste, niekde, kde to nepoznáte, no je to len na skok za kultúrou a oddychom pri vode? V tom prípade máme pre Vás jeden skvelý tip, ktorý sa Vám bude určite páčiť. Ide o dedinku Kráľová pri Senci.

Jej polohu nemusíme veľmi vysvetľovať, je v tesnej blízkosti mesta Senec. Má približne 1 700 obyvateľov a do Bratislavy sa z nej dostanete za niekoľko minút, nakoľko cesta do nášho hlavného mesta z nej meria len asi 25 kilometrov. O obci sa vie už od roku 1335. Pravdepodobne bola kráľovskou obcou, odkiaľ pochádza aj jej názov.

Najzaujímavejšou pamätihodnosťou obce je secesný most z roku 1904. Ten spájal bývalý kaštieľ so záhradami, ktoré boli na druhom brehu rieky Čierna voda. Známymi sú aj Kostol sv. Jána Krstiteľa, ktorý má už vyše 300 rokov alebo kaplnka Božského Srdca Ježišovho.

Kráľová pri Senci 2

Veľkou smolou je, že Kráľová pri Senci nevyužíva obrovský potenciál, ktorý má. Vyvierajú v nej totiž až 2 termálne pramene. Kedysi tu bolo termálne kúpalisko, no to už nefunguje. Možno tu však v dohľadnej dobe vyrastie moderný aquapark a bude o dôvod viac, prečo navštíviť práve toto miesto. Aj tak je tu však niečo, čo by ste inde hľadali len veľmi ťažko. Múzeum včelárstva na Slovensku. Dozviete sa v ňom všetky zaujímavosti, ktoré sa týkajú včelárstva, uvidíte rôzne typy úľov a ešte oveľa viac.

Jednou z veľkých atrakcií Kráľovej pri Sencivyhliadkové lety. Priamo v obci sa nachádza malé letisko, kde si môžete objednať let. Z výšky sa tak pozriete na Senec, Bratislavu, hrad Devín alebo si zvolíte trasu podľa svojich predstáv.

Najväčším lákadlom je ale niečo iné. Kráľovú pri Senci vyhľadávajú hlavne tí turisti, ktorí chcú ísť niekam do tepla, opáliť sa a užiť si vodné športy. A presne na to je dovolenka na juhu Slovenska ako stvorená. Kráľová pri Senci 3Len kúsok od dediny sú známe Slnečné jazerá, na ktorých to môžete skúsiť na vodnom skútri, bicykli či windsurfe. Možností je tu nepreberné množstvo a môžeme potvrdiť, že ide o ideálne miesto pre každého milovníka vody. V blízkom Senci nájdete aj moderný aquapark či relaxačné centrá. Obľúbenými kúpaliskami sú tie vo Veľkých Úľanoch a v Sládkovičove. Pokiaľ sa Vám zapáčili Slnečné jazerá a mali by ste chuť na čosi podobné, vydajte sa smerom k Bratislave. Tu nájdete Vajnorské jazerá, Zlaté piesky alebo štrkovisko Kuchajda. A na záver Vám dávame do ponuky ešte jeden termálny aquapark, ktorý nájdete v Galante.

Z obce sa môžete vydať aj za kultúrou do nášho hlavného mesta, Bratislavy. Prehliadka Starého mesta, výhľad z Bratislavského hradu či večera v niektorej z kvalitných reštaurácií budú nezabudnuteľnými zážitkami. Dovolenku v Kráľovej pri Senci si tak užijete presne podľa svojich predstáv.

Vzhľadom k atraktívnej polohe len kúsok od Senca ponúka obec mnoho privátov. Tie sú kvalitne zariadené a svoje služby ponúkajú za veľmi výhodné ceny. Náročnejší sa ubytujú v penzióne, kde sa o nich postarajú pohostinní domáci. Jediné čo si potrebujete zaobstarať pred cestou je dobrá nálada a môžete vyraziť.