Raňajky v cene ubytovania!

Penzión Green Hof ponúka celoročne komfortné ubytovanie hotelového štandardu v tichom prostredí širšieho centra mesta Stupava, vzdialeného len pár kilometrov od hlavného mesta Bratislavy. Vďaka ideálnej polohe penziónu to nebudú mať ubytovaní hostia ďaleko do centra mesta, pričom počas celého pobytu si môžu vychutnávať okrem vysokého štandardu ubytovania aj absolútne súkromie a kľud.

K dispozícii pre Vás máme pripravených 7 dvojlôžkových izieb a jeden apartmán s kapacitou pre 2 až 4 osoby, ktoré sú súčasťou menšieho penziónu s uzavretým areálom s vlastným parkoviskom, chráneným kamerovým systémom. Samozrejmosťou každej z izieb je telefón, LCD televízor s digitálnym príjmom, chladnička, bezplatné pripojenie na internet (káblové aj WiFi) ako aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. Absolútny pocit súkromia a bezpečia zaisťuje hosťom penziónu využívaný čipový bezkľúčový prístupový systém, vďaka ktorému sa prostredníctvom jedného čipu klient dostane do všetkých prístupových bodov ubytovania (vchody, brána). Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme v našej ponuke pripravený príjemný apartmán s manželskou posteľou a možnosťou využitia pohodlnej rozkladacej pohovky (vhodnej pre prespanie dvoch osôb), v ktorého výbave nechýba ani plne zariadená kuchynská časť.

Po náročnom dni si môžu všetci ubytovaní hostia oddýchnuť v areáli penziónu s altánkom s vonkajším posedením a možnosťou grilovania.

Cieľom penziónu je poskytovanie komfortného krátkodobého ako aj dlhodobého ubytovania na vysokej úrovni, pri zachovaní maximálneho súkromia a pokoja hostí. To všetko za veľmi prijateľné ceny. Veríme preto, že sa u nás budete cítiť výborne a naše služby využijete aj opätovne. Tešíme sa na Vás.