Loading

Ubytovanie v Sládkovičove

(1 objekt + 40 objektov v okolí 25 km)

Chatová osada Vincov Les TK Sládkovičovo

Sládkovičovo, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Priamo v areáli kúpaliska!

Ubytovňa Eurotrade

Galanta (Sládkovičovo 6,7 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Ubytovňa v širšom centre, blízko stanice

Turistická ubytovňa

Galanta (Sládkovičovo 7,0 km vzdušne), v obci / v meste, pri...
Príjemné ubytovanie rodinného typu

Ubytovňa DAMA

Dolná Streda (Sládkovičovo 10,1 km vzdušne), v obci / v meste
Príjemné ubytovanie za výhodné ceny

Penzión Mlyn

Dolná Streda (Sládkovičovo 10,8 km vzdušne), v obci / v meste
Dlhodobejšie pobyty -cena dohodou

Ubytovanie Sereď

Sereď (Sládkovičovo 11,6 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Pri dlhodobom prenájme možná zľava

Chatová osada Lodenica a Vila Fiesta

Šintava (Sládkovičovo 11,7 km vzdušne), v obci / v meste
Ubytovanie v príjemnom prostredí

Ubytovanie Šintava

Šintava (Sládkovičovo 12,1 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Moderné samostatné apartmány-nízke ceny!

Apartmánová chata Daniela

Diakovce (Sládkovičovo 13,2 km vzdušne), v rekreačnej oblast...
Nové apartmány priamo v areáli kúpaliska

Hotel Relax Inn

Šoporňa (Sládkovičovo 13,8 km vzdušne), na okraji obce / mesta, pri lese / na okra...
Relax pre telo aj dušu
1 - 41 / 41

Sládkovičovo

Juh Slovenska, mix slovenčiny a maďarčiny a pocit, ako keby ste sa ocitli v niekdajšom Uhorsku. Zachovalé historické pamiatky, horúce počasie a nekonečné roviny. Také sú niektoré mestečká juhu Slovenska, ktoré Vás radi privítajú s otvorenou náručou. Jedným z nich je aj Sládkovičovo, pre mnoho ľudí nepoznané no krásne mestečko.

História je poznačená tureckými výpadmi, ktoré spustošili celú obec. Tá sa však postupom času stala pomerne významným mestom. Získala mestské práva ako právo usporiadať jarmok či vyberať mýto. Neskôr tadiaľ prechádzala železnica, ktorá spájala BratislavuBudapešťou, čím sa z mesta stala významná dopravná križovatka.

Okolie Sládkovičova neponúka vysoké hory alebo husté lesy. No aj nekonečné polia zaliate slnečnými lúčmi zapadajúceho slnka majú svoje čaro. Podvečerná prechádzka zaiste ohúri každého. Vybrať sa budete môcť ku prírodným pamiatkam ako napríklad Sládkovičovská duna či Mačiansky háj. Juh Slovenska praje taktiež vinohradníctvu, ak budete mať chuť ochutnať chutné slovenské vína, zájdete do nejakej pivničky.

Obdivovať tradičnú architektúru budete môcť aj v blízkej Galante. Nachádza sa tu neogotický aj renesančný kaštieľ, oba z nich Vás vtiahnu doprostred histórie. Z ostatných atraktivít okolia Sládkovičova spomenieme aj blízky ranč, v ktorom budete mať pocit ako uprostred westernu. Na ranči si pozriete ako vyzerá tradičné ródeo alebo chytanie dobytka. Môžete si skúsiť rybolov či jazdu na koni a to všetko v zaujímavom a štýlovom prostredí.

Juh Slovenska je známy aj vďaka termálnej vode. Malé termálne centrum na nachádza v blízkej Galante. Nájdete tu termálne bazény, tobogány či masáže. Ak uprednostňujete prírodné kúpanie pod holým nebom, neďaleko Sládkovičova leží vodná nádrž Kráľová kde môžete plávať, člnkovať sa či skúsiť windsurfing. V Dunajskej Strede taktiež nájdete vodný raj. Na výlet si budete môcť zájsť aj do Senca na známe Senecké jazerá. Je to obľúbené rekreačné stredisko, určite sa bude páčiť aj Vám. Termálne kúpalisko Vincov les je už len čerešničkou na torte.

Žitný ostrov ponúka mnohé malé mestá, no ak chcete zažiť ruch veľkého mesta, či spoznať jeho históriu, navštívte neďalekú Nitru. Ak sa jej budete chcieť vyhnúť, zaujať Vás môžu romantické kaštiele v Beladiciach, Oponiciach či Mojmírovciach. Návštevníci každého veku od najmenších až po tých najstarších budú ohúrení krásou zámku v Topoľčiankach a jeho parku.

Ubytovanie podľa svojej chuti, také je Sládkovičovo. Od lacného ubytovania v chatkách až po moderné apartmány. Svoj pobyt si budete môcť užiť aj v príjemných penziónoch s chutnou domácou kuchyňou.

Sládkovičovo je zaujímavým miestom na spoznávanie okolia a celého Žitného ostrova. Ak sa rozhodujete kam sa vydať na svoju dovolenku a hľadáte slnko, teplo a vodu, toto mesto Vás istotne nesklame.