Loading

Ubytovanie na Slnečných Seneckých jazerách

(14 objektov)

Robotnícka ubytovňa

Ivanka pri Dunaji, v obci / v meste, pri letisku (SC 11,3 km vzdušne)
Ubytovanie od 120 €/mesiac (4 €/noc)

Chata Topsenec - Lakeside Home

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode (SC 1,6 km vzdušne)
Privátne molo - kúpanie,rybárčenie,sauna

Privát Senec

Senec, v obci / v meste, pri kúpalisku (SC 0,7 km vzdušne)
Vhodné pre rodiny s deťmi!

Ubytovanie Senec

Senec, v obci / v meste (SC 0,3 km vzdušne)
Príjemné ubytovanie s možnosťou biliardu
1 - 14 / 14

Slnečné Senecké jazerá

Chcete prežiť letnú dovolenku v krásnom prostredí pri vode? Navštívte Slnečné jazerá v Senci. Slnečné (alebo Senecké) jazerá sa nachádzajú na východnej strane Senca. Je to veľké rekreačné stredisko, ktoré počas horúci letných dní navštívi množstvo turistov. Slnečné jazerá sú výborne dostupné, nachádzajú sa na hlavnom cestnom ťahu medzi Bratislavou a Trnavou. Areál Slnečných jazier vznikol na mieste bývalého štrkoviska. Bagroval sa tu štrk, ktorý sa využíval na stavbu železnice. Dnes má toto prírodné kúpalisko rozlohu vyše 100 ha a miestami dosahuje hĺbku 12 m.

Slnečné jazerá sú rozdelené na dve strediská - Sever a Juh. Stredisko Sever je určené hlavne mladým ľuďom a dovolenkárom, ktorí sa chcú zabávať. Návštevníci majú na výber množstvo ubytovacích zariadení rôznej kvality: hotely, chaty, ubytovne a tiež veľký kemp. Priamo v areáli sa počas letnej sezóny konajú diskotéky a rôzne hudobno-zábavné podujatia. Teplá a čistá voda láka dovolenkárov zaplávať si, a je tu tiež požičovňa vodných bicyklovčlnov. Rodinky s deťmi majú možnosť využiť detské ihriská, tobogany, šmykľavky, hojdačky, sú tu aj plážové volejbalové, futbalové ihriská, tenisové kurty a množstvo iných atrakcií. Hotelové komplexy ponúkajú možnosť zahrať si tenis, squash, bowling, kolky, biliard, minigolf, šípky, stolný tenis. V stredisku Slnečné jazerá - Sever sa nachádza Aquapark využívajúci termálnu vodu z neďalekého vrtu. Stredisko Juh je určené hlavne návštevníkom, ktorí hľadajú oddych v kľudnejšom prostredí. Aj tu je množstvo ubytovacích, stravovacích zariadení, možnosť rybolovu a pestrá paleta športových atrakcií.    

Ste po horúcom dni na pláži príjemne unavení a nechce sa Vám chodiť pešo? Odvezie Vás „Senecký express“. Je to vláčik, ktorý premáva každú hodinu po okružnej ceste okolo Slnečných jazier a odvezie Vás až tesne k centru mesta. Takže neváhajte a počas najbližšej letnej sezóny navštívte so svojou rodinou Slnečné jazerá so všetkými atrakciami, čo ponúkajú.