30 m od pláže, cenovo výhodné ubytovanie

Pozývame Vás do našej priestrannej Chaty Juraj, ktorá sa nachádza priamo pri brehoch Seneckých jazier, v centre spoločenského diania. Ideálna je pre páry, rodinky s deťmi aj mnohopočetné skupinky.

Chata Juraj je k dispozícii najmä počas letnej sezóny pre dovolenkárov. Celkovo vieme ubytovať až 36 osôb vo viacerých izbách a apartmánoch chaty. Po sezóne zas poskytujeme chatu na dlhodobejší prenájom. Chatu tvorí:

- prízemie s Rodinnou izbou, ktorá sa skladá z dvoch 4-lôžkových spální (manželská posteľ a poschodová posteľ) + kompletne zariadeným kuchynským kútom v spoločenskej miestnosti. Súčasťou sú tiež dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a dve toalety.
- prízemie s dvomi 4-lôžkovými apartmánmi, kde je 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 2-lôžková spálňa s oddelenými lôžkami v každom + vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, kuchynkou s prepojenou spoločenskou miestnosťou v každom,

- poschodie so štyrmi 4-lôžkovými izbami – v každej je manželská posteľ, poschodová posteľ, chladnička a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na tomto poschodí je spoločná spoločenská miestnosť s kuchynkou + východ na balkón,

- podkrovie so 4-lôžkovým apartmánom, kde je 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 2-lôžková spálňa s oddelenými lôžkami + vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, kuchynkou s prepojenou spoločenskou miestnosťou.

Každá ubytovacia jednotka je vybavená šatníkom a nočnými stolíkmi. Okrem apartmánu v podkroví si počas letných dní oddýchnete na terase s posedením. V celom objekte je zaistené WiFi pripojenie na internet zadarmo. Parkovanie áut sme zabezpečili priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!

Pokiaľ v lete radi oddychujete aj mimo ubytovania, v tesnej blízkosti sa nachádza aquapark Aquathermal (150 m), Veľký tobogan (15 m), Country bar & restaurant (30 m), squash a bowling. Na pláži Slnečných jazier môžete chytať bronz, prípadne loviť ryby, plaviť sa loďkou alebo vykonávať vodné športy. K vyhľadávaným miestam patria aj Mestské múzeum, Včelársky skanzen, Oáza sibírskeho tigra - Kostolná pri Dunaji aj Hrad Čeklís. Dobre padne hra golfu na Black River Golf Resort Bratislava.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí