Ubytovacie zariadenie v Šamoríne

Novozrekonštruované Ubytovanie Šamorín nájdete priamo v centre mesta Šamorín, v okrese Dunajská Streda, len 2 km od známeho Športového a rekreačného rezortu x-bionic sphere. Ponúkame Vám ubytovanie pre obchodných cestujúcich, študentov, menšie i väčšie skupinky turistov a samozrejme i robotníkov.

Perfektné podmienky pre šport, gastronómiu, relax či trávenie voľného času ponúka Športový a voľnočasový rezort x-bionic sphere. Tu si príde na svoje každý. Rovnako Vám odporúčame návštevu Action Parku Čunovo, lanové centrum Lanoland Koliba, Jazdecký areál ROZÁLKA a iné. Zaplávať a vyšantiť sa s deťmi môžete v Thermalparku Dunajská Streda či na Termálnom kúpalisku Topoľníky. Milovníkov golfu poteší Golfový resort Jelka i 18 - jamkové ihrisko v Golfovom Klube Welten. Zaujímavá je aj návšteva Vodného mlynu v Jelke. V zime si doprajete príjemnú lyžovačku v lyžiarských strediskách Pezinská Baba a Ski Zochova chata.

Počas celého roka Vás radi ubytujeme v našom Ubytovaní Šamorín s kapacitou pre 17 osôb. Môžete sa ubytovať v týchto izbách:
- troch 1-lôžkových,
- siedmych 2-lôžkových.

Všetky ubytovacie jednotky sú situované na druhom poschodí objektu. Izby sú vybavené príslušným počtom lôžok s novými kvalitnými matracmi (v 1-lôžkovej je navyše pohovka), skriňou, nočnými lampami a pracovným stolom so stoličkami. V izbách s jedným lôžkom je možnosť za poplatok si zapožičať malú chladničku. K dispozícii pre všetkých hostí je plne vybavené kuchyňa s jedálenským posedením elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, hriankovačom a chladničkou. Nájdete tu aj šesť kúpeľní (tri pánske s tromi pisoármi a tri dámske) so sprchovacími kútmi, umývadlami a toaletami. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše autá si bezpečne zaparkujete na parkovisku pri objekte. Či už sa u nás zdržíte krátko alebo dlhšie, vždy Vás srdečne privítame. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov