v bezprostrednej blízkosti brehu jazera

Penzión Eldorádo sa nachádza na severnej strane Slnečných jazier v bezprostrednej blízkosti brehu jazera.

V blízkosti penziónu sa nachádza Aquapark Senec i mnohé stravovacie zariadenie, ponúkajúce o.i. i denné menu či živú hudbu po večeroch. Vzdialenosť penziónu od potravín, vlakovej či autobusovej zástavky je cca 2 km. Počas letnej sezóny, v mesiacoch júl-august, sú otvorené atrakcie ako vodný svet pre deti, požičovňa vodných bicyklov, veľký tobogan či volejbalové ihriská. Pre prepravu do mesta či ako okružnú jazdu mestom môžu návštevníci využívať niekoľkokrát denne premávajúci Senecký express vláčik. (zástavka sa nachádza cca 60 m od penziónu).

Penzión Eldorádo ponúka ubytovanie:

- v dvojlôžkových izbách bez balkónu (12 - 14 m²), ktoré sú vybavené soc. zariadením, TV so sat. programami, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, posedením, WiFi pripojením na internet a klimatizáciou (za poplatok). Na vstupnej chodbe penziónu sa nachádza mikrovlnná rúra.

- v dvojlôžkových izbách s balkónom (12 - 14 m²). Každá izba je vybavená soc. zariadením, TV so sat. príjmom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, posedením, WiFi pripojením na internet a klimatizáciou (za poplatok).

- v tzv. rodinných izbách s balkónom. Rodinná izba pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb s balkónom a výhľadom na jazero. Obe spálne sú nepriechodné, so samostatným vstupom na balkón a obe izby sú vybavené TV, WiFi pripojením na internet a klimatizáciou (za poplatok). Na vstupnej chodbe rodinnej izby sa nachádza soc. zariadenie a kútik s chladničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.

Na prízemí penziónu sa nachádza recepcia a terasa na sedenie. Príďte si aj Vy vychutnať príjemne strávený čas v rekreačnej oblasti Slnečných jazier. Radi Vás privítame v našom Penzióne Eldorádo. Parkovanie je možné v kempe vzdialenom cca 50 m.

POČAS LETNEJ SEZÓNY POSKYTUJEME IBA TÝŽDŇOVÉ POBYTY - OD SOBOTY DO SOBOTY.

NAKOĽKO SA PENZIÓN NACHÁDZA V REKREAČNEJ OBLASTI SLNEČNÉ JAZERÁ, POČAS VÍKENDOV A NAJMÄ POČAS LETNEJ SEZÓNY NIE JE VYLÚČENÝ HLUK Z OKOLITÝCH PREVÁDZOK.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty