Výhodné ubytovanie v blízkosti Trnavy

V obci Zeleneč, ktorá sa nachádza len pár kilometrov od mesta Trnava, nájdete komfortné ubytovanie v priestoroch príjemného Penziónu Ulička.

Pokiaľ budete mať počas Vášho pobytu viac voľného času, odporúčame Vám spraviť si cyklotúru do prekrásnej prírody Malých Karpát. V letnom počasí sa ochladíte vo vodách kúpalísk Castiglione, Kamenný Mlyn a Cífer - Pac. Celoročne si môžete oddýchnuť a zrelaxovať v trnavskom centre Relax Aqua & Spa. Pekný výlet si spravíte aj na vodné nádrže Kráľová a Suchá nad Parnou, kde si na svoje prídu predovšetkým rybári a milovníci vody. Pokiaľ sa zaujímate o lyžovačku, najbližšie svahy nájdete na Zochovej chate a Pezinskej Babe.

V ponuke máme klimatizované izby a apartmán, celkovo s kapacitou 24 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovanie poskytujeme celoročne v týchto izbách a apartmáne:
- dvoch 2-lôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky,
- jednej 3-lôžkovej izbe,
- jednej 3-lôžkovej izbe s možnosťou jednej prístelky,
- jednej 3-lôžkovej izbe s možnosťou dvoch prísteliek,
- jednom 3-lôžkovom apartmáne s možnosťou troch prísteliek.

V každej izbe Vám radi pripravíme lôžka podľa Vašej potreby - či už spojené do manželskej postele alebo ako samostatné postele. Vo všetkých ubytovacích jednotkách sa nachádza televízor, vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Niektoré izby sú vybavené aj rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Apartmán disponuje obývačkou s gaučom, televízorom a kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a jedálenským posedením. Výhodou apartmánu je kúpeľňa s vírivou vaňou. V priestoroch ubytovania je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí ubytovania sa nachádza reštaurácia, kde Vám radi pripravíme raňajky a večere. Môžete si tu zahrať biliard, šípky a detičky sa zabavia v detskom kútiku. Pre Vaše väčšie súkromie je v reštaurácii zabezpečený osobitný priestor pre ubytovaných hostí. Mysleli sme aj na fajčiarov a pripravili im osobitnú miestnosť v interiéri. Súčasťou objektu je tiež terasa s posedením a možnosťou uzavretia v chladnejšom počasí. U nás máte tiež priestor na úschovu väčšej batožiny v šatníku a možnosť zapožičania žehličky.

Páči sa Vám náš Penzión Ulička a máte záujem ubytovať sa u nás? Tak neváhajte, zaparkujete Vaše autá pri ubytovaní a my sa postaráme o príjemnú atmosféru počas Vašej dovolenky.