Privátne mólo - kúpanie,rybárčenie,sauna

Nadštandardná Chata Topsenec - Lakeside Home s mólom a saunou je situovaná priamo na brehu Slnečných jazier, v okrese mesta Senec.

Slnečné jazerá sú dokonalou voľbou pre tých, ktorí túžia po dovolenke pri vode s nádherným výhľadom a rôznorodými možnosťami trávenia voľného času. Tu si v lete dokonale zaplávate, rybári si ulovia rybu zo súkromného móla a zabavíte sa i počas nočných hodín. V blízkosti je situovaný Aquapark Senec, kde sa vybláznia všetky vekové kategórie počas celého roka. Okolo jazera sa môžete previesť vláčikom alebo spoznáte okolie zo sedla bicykla. Zaujímavý je rovnako výlet do zoologickej záhrady Oáza Sibírskeho Tigra a do Včelárskeho skanzenu.

Chata je kapacitne prispôsobená pre 10 - 12 osôb a ponúka Vám komfortné ubytovanie počas celého roka s nádherným výhľadom priamo na Slnečné jazerá. Ideálna je na oddych, mimosezónne víkendové pobyty, dovolenky rodín s deťmi a najmä pre rybárov s možnosťou excelentných úlovkov zo súkromného móla.

Dokonalý oddych Vám zabezpečí pobyt v spoločenskej miestnosti s krbom, rádiom, televízorom so satelitným príjmom (IPTV, chromecast, DVD k dispozícii) a pohodlným posedením, ktoré v prípade potreby využijete ako prístelku. Tí najmenší sa potešia boxu s rôznymi hračkami. Vaše vlastné špeciality si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni a vychutnáte si ich za jedálenským sedením. Váš voľný čas môžete tráviť aj v herni, kde sme pre Vás pripravili stolný futbal, šípky a v prípade potreby tu využijete aj práčku.

Po aktívnom dni si oddýchnete v piatich 2-lôžkových spálňach s manželskou posteľou (alebo na veľkej rozkladacej sedačke v obývačke). Súčasťou chaty sú tri kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou a jedna kúpeľňa s vaňou a toaletou. V celej chate je pre Vás zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Maximálny komfort Vám dotvorí pobyt v našej saune pre 4 - 6 osôb. V exteriéri si posedíte na terase, kde si môžete grilovať klobásky či ulovenú rybu. Pre detičky je pripravené detské ihrisko aj detský bazénik (počas letnej sezóny). Autá si zaparkujete priamo pri chate. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Chate Topsenec - Lakeside Home.