Príjemné ubytovanie v novom penzióne.

Penzión Petrov grunt sa nachádza v pokojnej časti obce Košúty, v smere na Sládkovičovo, neďaleko Galanty. S radosťou u nás ubytujeme obchodných cestujúcich, dovolenkárov a potešíme sa aj rodinkám s deťmi.

Okolie penziónu je ako stvorené na letnú dovolenku a oddych v neďalekých kúpaliskách. Odporúčame navštíviť kúpaliská Vincov les, Modrú perlu, Horné Saliby, Retro Thermal Diakovce či Termál centrum Galandia. Rekreačný rybári a vyznávači vodných športov ocenia vodnú nádrž Kráľová. Ak máte radi zvieratká choďte sa pozrieť do Malkia parku, Včelárskeho skanzenu a tigrov zažijete v Oáze sibírskeho tigra v Kostolnej pri Dunaji. Milovníci histórie si spravia výlet do kaštieľa v Šali a zaujímavá je návšteva Vodného mlyna v Dunajskom Klátove.

Útulný penzión ponúka celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 42 hostí v týchto izbách:
- dvanástich 2-lôžkových izbách,
- dvoch rodinných izbách, každá s tromi spálňami.

Rodinné izby sa nachádzajú na prízemí. Každú tvorí 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami, 3-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a 4-lôžková spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a poschodovou posteľou. Každá rodinná izba disponuje televízorom s káblovým príjmom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou, stojanom na sušenie prádla, uterákmi a práčkou.

Na prvom poschodí sa pohodlne vyspíte v šiestich útulných izbách, z toho dve izby s dvomi samostatnými posteľami a štyri izby s manželskou posteľou. Každá izba je vybavená televízorom s káblovým príjmom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou, stojanom na sušenia prádla a uterákmi. Na druhom poschodí nájdete šesť identicky zariadených izieb. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet v celom objekte.

Exteriér ubytovania ponúka posedenie na terase reštaurácie, ktorá sídli v areáli penziónu. V reštaurácii Vás obslúži príjemný personál, ktorý Vám ponúkne výborné jedlá a lahodné nápoje. Po dohode je možnosť objednať si k pobytu plnú penziu či polpenziu. Ak hľadáte príjemné miesto na svadbu, oslavu či posedenie radi Vám vyjdeme v ústrety. Pre tých najmenších Vám na požiadanie pripravíme detskú stoličku a na vonkajšej terase sú pripravené detské hračky. Svoje autá si pohodlne odparkujete hneď pri objekte.

Veríme, že u nás strávite príjemný čas a radi sa k nám vrátite. Tešíme sa na Vás v našom Penzióne Petrov grunt.