Zrekonštruovaná ubytovňa-blízko centa

Ak hľadáte dlhodobé alebo krátkodobé ubytovanie v Pezinku, pozývame Vás do Ubytovne QHome, ktorá sa nachádza v pokojnej, okrajovej časti tohoto mesta.

Po náročnom pracovnom dni dobre padne oddych v našej oddychovej zóne. Vybrať sa môžete aj do blízkych obchodných centier či potravín (do 3 km) . Výborné jedlo si vychutnáte v miestnej pizzerii alebo reštauráciách. Osviežiť si históriu môžete v Malokarpatskom múzeu či Múzeu Ľudovíta Štúra. V blízkosti sa zrelaxujete v bazénoch Kúpaliska Sever Pezinok alebo Kúpaliska Modra. Jeseň prináša so sebou vinobranie. Zima je zas ideálna na korčuľovanie na ľade aj hru hokeja.

Celoročne ponúkame ubytovanie v našej zrekonštruovanej Ubytovni QHome, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 130 hostí. Na výber máte u nás z týchto izieb:
- 2-lôžkovej izby Comfort
- 3-lôžkovej izby Standart
- 4-lôžkovej izby Standart
- 4-lôžkovej izby Comfort PLUS, ktorú tvoria dve 2-lôžkové izby na jednej bunke a vlastná kuchynka.

Každému hosťovi vieme zaistiť maximálny komfort počas spánku na matraci, vlastný úložný priestor ako aj trezor na uschovanie cenných vecí. Izby Comfort disponujú vlastnou kúpeľnou (na izbe alebo bunke). Hostia ubytovaní v Standard izbe využijú spoločné kúpeľne aj kuchyne na chodbe. Nechýba zaistenie bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Spoločný čas strávite v plne vybavenej kuchyni s jedálenským sedením. K dispozícii máme práčovňu, spoločenskú miestnosť aj športoviská a oddychové zóny. Na recepcii Vám s radosťou pomôže náš ochotný personál. Navyše Vám ponúkame aj služby SBS a nápojový a tovarový automat. Zábava sa dá u nás užívať aj pri hraní stolného tenisu v budove alebo grilovaní špecialít na vonkajšom posedení v exteriéri ubytovania. Parkovanie áut je zaistené priamo pri Ubytovni QHome. Príďte k nám a neoľutuje. Tešíme sa na Vás!