Lacné ubytovanie pri Slnečných jazerách!

Chata Triomint Vám ponúka seriózne, dlhodobé a cenovo výhodné ubytovanie. Poskytujeme ubytovanie pre robotníkov, pracovníkov firiem, manažérov, pre ľudí na služobných cestách či sezónnych pracovníkov.

Ubytovať sa môžete v príjemne zariadených izbách, ktoré sú riešené bunkovým systémom. Každá z buniek je vybavená chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, televízorom a vlastným sociálnym zariadením (samostatnou toaletou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a umývadlom). Niektoré izby sú vybavené aj kuchyňou, kde si môžete pripraviť vlastnú stravu. V kuchyni nechýba sporák, rýchlovarná kanvica prípadne hriankovač či umývačka riadu. Počas celého pobytu je Vám v izbách k dispozícii rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si tu môžete aj pri hraní biliardu alebo pri vonkajšom posedení na terase s veľmi pekným výhľadom na Slnečné jazerá. Parkovanie Vašich áut je možné zdarma priamo pred budovou Chaty Triomint, v ktorej okruhu do 1 km môžete využívať služby potravín, reštaurácie, ako aj autobusovej a železničnej dopravy. V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok sme Vám k dispozícii, radi Vám všetko vysvetlíme. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí