Príjemné cenovo veľmi výhodné ubytovanie

Ubytovanie u Vlaďuša je situované v príjemnom prostredí obce Hrubý Šúr, nachádzajúcej sa 6 km južne od okresného mesta Senec a 25 km východne od Bratislavy. Samotné ubytovanie je umiestnené v areáli pohostinstva - v jeho dvore v ktorom je zároveň terasa, detské ihrisko a priestor s možnosťou parkovania áut.

Ponúkame Vám celoročne cenovo výhodné ubytovanie v príjemne zariadených priestoroch nízkopodlažnej budovy s celkovou kapacitou pre 15 až 16 osôb.

K dispozícii sú tu pre Vás pripravené štyri izby. Vybrať si môžete spomedzi jednej 3-lôžkovej izby s možnosťou využitia jednej prístelky, jednej 4-lôžkovej a jednej 5-lôžkovej izby. Všetky tieto izby sú vybavené lôžkom, nočným stolíkom, stolom, stoličkou a skriňou v závislosti od počtu ubytovaných osôb. Súčasťou každej izby je rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet a televízor so set-top boxom a anténou. Pripravenú tu pre Vás máme aj ďalšiu 3-lôžkovú izbu s kuchynkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vo výbave všetkých izieb je taktiež chladnička.

Sociálne zariadenia vybavené prívodom teplej a studenej vody (dve toalety a kúpeľňa s dvomi sprchovacími kútmi) sú umiestnené na chodbe ubytovania. Príjemne posedieť si môžu ubytovaní hostia rovnako v spoločnej kompletne zariadenej kuchyni, slúžiacej zároveň ako spoločenská časť s posedením (stôl s dvomi stoličkami a jedným boxom). Na prípravu vlastnej stravy tu môžete využívať okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadom rovnako elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku.

Všetky priestory ubytovania sú udržiavané a pravidelné upratované. Dvor ubytovania je oplotený a je v ňom možnosť parkovania. Tešíme sa na Vás.