Nové apartmány priamo v areáli kúpaliska

Nová Apartmánová chata Daniela je situovaná v areáli kúpaliska Retro Thermal Diakovce, ktoré sa nachádza len 5 kilometrov od okresného mesta Šaľa.

Priamo v areáli kúpaliska Retro Thermal Diakovce si zaplávate vo vonkajších bazénoch, zahráte futbal, plážový volejbal i tenis a detičky sa vyšantia na detskom ihrisku s trampolínami. Len plot delí naše ubytovanie od Thermálneho kúpaliska Horné Saliby, kde je zároveň situované Relaxačno - rehabilitačné centrum Horné Saliby. Dospelí si tak môžu dokonale oddýchnuť, zrelaxovať a detičky zabaviť v interiérových bazénoch, ktoré sú sprístupnené aj počas zimných mesiacov. Majiteľ ubytovania Vás v prípade záujmu veľmi rád prevezie na člne po Váhu alebo na vodnom diele Kráľová, nazývanom aj Kaskády.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v troch apartmánoch s celkovou kapacitou 18 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovanie je tak vhodné pre tri samostatné skupiny, ale aj pre jednu väčšiu skupinu priateľov a známych.

Apartmán č. 1, s kapacitou štyri pevné lôžka a dve prístelky, pozostáva z obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a rozťahovacími pohovkami, ktoré sú vhodné ako prístelka pre 2 osoby. Prízemie apartmánu tvorí kompletne zariadená kuchyňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou. Na poschodí tohto apartmánu je situovaná 4-lôžková spálňa s vlastnou toaletou.

Apartmán č. 2, s kapacitou šesť pevných lôžok, je tvorený kompletne zariadenou kuchynkou, spálňou s manželskou posteľou a televízorom so satelitným príjmom a druhou spálňou s dvomi poschodovými posteľami. Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou.

Apartmán č. 3, s kapacitou štyri pevné lôžka a dve prístelky, tvorí obývacia miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a rozťahovacím gaučom, ktorý využijete aj ako prístelku pre 2 osoby. Nachádza sa tu tiež kompletne zariadená kuchynka (chladnička je len s výparníkom), jedna spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Samozrejmosťou aj tohto apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Každý apartmán je plne klimatizovaný, vybavený spoločenskými hrami, izbovými sušiakmi na prádlo a zabezpečený bezplatným WiFi pripojením na internet. Pri apartmánovej chate si príjemne posedíte na drevených laviciach v tieni slnečníkov, pohojdáte sa na záhradnej hojdačke alebo si ugrilujete vlastné špeciality na grile. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovaní, kde sú situované aj tri záhradné sušiaky na prádlo. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Apartmánovej chate Daniela!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty