Dlhodobejšie pobyty -cena dohodou

Penzión Mlyn** sa nachádza v malebnej obci Dolná Streda ležiacej na juhozápade Slovenska, v okrese mesta Galanta. Vďaka blízkej vodnej nádrži Kráľová a celoročným termálnym kúpaliskám Termál Centrum Galandia a Vincov les je naše ubytovanie veľmi dobrou voľbou pre rodinky s deťmi, milovníkov kúpania a vodnej zábavy. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame návštevu atraktívneho Vlastivedného múzea v Galante, ktoré sa špecializuje na dejiny mlynárstva Dunaja a Váhu. Zároveň je penzión ideálnou voľbou pre obchodných cestujúcich, manažérov a organizovanie rôznych spoločenských, rodinných a firemných podujatí.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novo zrekonštruovanom bývalom parnom mlyne - Penzióne Mlyn**, v ktorom boli pre jeho autentickosť zachované pôvodné drevené stropy a nosné drevené stĺpy. Penzión s celkovou kapacitou 34 lôžok je zariadený v rustikálnom štýle a disponuje dvanástimi 2-lôžkovými izbami, vybavenými televízormi a vlastnými kúpeľňami s toaletami, ako aj dvomi priestrannejšími apartmánmi. Hostia si tak môžu vybrať z jedného 4-lôžkového apartmánu s dvomi spálňami a jedného 6-lôžkového apartmánu s tromi spálňami.

Súčasťou každého z apartmánov je plne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickou rúrou, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, jedálenským posedením a spoločenskou časťou s pohovkou, konferenčným stolíkom a televízorom. Samozrejmosťou je taktiež vlastná kúpeľňa s toaletou a možnosť využívania WiFi pripojenia na internet v celom objekte.

V rámci komfortu a pohody pri trávení vysnívanej dovolenky Vám ponúkame možnosť celodenného stravovania v štýlovo zariadenej reštaurácii s barom a terasou s posedením, kde sa o Vás postará príjemný a ochotný personál. Firmám a väčším skupinám hostí pri príležitosti školení, seminárov či rodinných osláv zabezpečujeme s plným servisom a technickým zabezpečením kompletné služby v priestoroch sály s kapacitou až 100 miest.

Vo vonkajšej časti penziónu s detským ihriskom, hojdačkou a trampolínou si na svoje prídu najmä rodinky s detičkami, ktoré sa tu môžu šantiť a zabávať pri ich obľúbených hrách. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu!