Ubytovanie priamo v centre Trnavy!

Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza priamo v centre krajského mesta Trnava, ktoré leží v Trnavskej pahorkatine približne 45 kilometrov severovýchodne od Bratislavy.

Trnava je známa pre svoje pravidelné kultúrne podujatia, ako napríklad Kultúrne leto, Organové dni, Tradičný jarmok či medzinárodný folklórny festival Trnavská brána. V blízkom susedstve mesta sa rozprestiera Chránená krajinná oblasť Malé Karpaty, ktorá poskytuje návštevníkom rôzne možnosti trávenia voľného času. Za zmienku určite stoja aj zrúcaniny blízkych strážnych hradov ako Ostrý Kameň, Smolenice či Dobrá Voda. Zaujímavou lokalitou v blízkosti Trnavy sa stal chránený areál Trnavských rybníkov, ktorý Vás očarí najmä vzácnymi druhmi vtáctva, ktoré sú na Slovensku chránené. Neďaleko sa nachádza taktiež prímestská rekreačná oblasť Kamenný mlyn s prírodným kúpaliskom, amfiteátrom, detským ihriskom a skvelými cyklotrasami, využiteľnými aj na in-line korčuľovanie.

Celoročne Vám ponúkame cenovo veľmi výhodné ubytovanie v novopostavenom dome s celkovou kapacitou pre 22 osôb. Ubytovanie Vám tu radi poskytneme v 8 dvoj-lôžkových a 2 troj-lôžkových izbách, vybavených vlastným televízorom a bezplatným WiFi pripojením na internet. Hosťom sú počas ich pobytu k dispozícii dve spoločné kuchyne s posedením na prípravu vlastných jedál. Každá kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, keramickou varnou doskou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Sociálne zariadenia sú v objekte spoločné, využívať tu môžete 4 kúpeľne a toalety, ktoré sú rovnako dovybavené práčkou.

Určite Vás poteší, že obchod s potravinami či reštaurácia s ponukou denného menu sa nachádza len necelých 100 metrov od ubytovania. Vaše autá si môžete pohodlne odparkovať buď priamo v uzatvorenom dvore ubytovania alebo na vyhradených miestach pred domom.

Veríme, že s ubytovaním u nás budete nadmieru spokojní a naše služby pravidelne využijete aj pri Vašej budúcej návšteve, štúdiu či pracovnej ceste v Trnave a jej blízkom okolí! Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)