Nové robotnícke ubytovanie za super cenu

Novovybudovaná Robotnícka ubytovňa Šúrovce je situovaná na okraji obce Šúrovce, len niekoľko kilometrov od okresného mesta Trnava.

Ubytovňa je v prevádzke celoročne a disponuje celkovou kapacitou 24 lôžok. K dispozícii sú izby v tomto rozložení:
- dve 1-lôžkové,
- osem 2-lôžkových,
- jedna 6-lôžková.

Izby sú vybavené samostatnými lôžkami, skriňami, posedením, televízormi, najväčšia 6-lôžková izba navyše disponuje vlastnou chladničkou. Pre ubytovaných je pripravená spoločná kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a dvomi chladničkami s mrazničkou. Súčasťou ubytovne sú štyri spoločné sprchy a toalety. V ubytovni je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri sa nachádzajú dve vonkajšie posedenia, fajčiarske kútiky a rovnako aj prístrešok s možnosťou odloženia bicyklov a parkovania áut. Areál ubytovne je oplotený a zabezpečený kamerovým systémom.

Neviete ako stráviť Váš voľný čas v Šúrovciach? Odporúčame Vám cyklistiku, turistiku ako aj výlety do okolia. V blízkosti od ubytovne si doprajete obed či večeru v reštaurácii alebo môžete vycestovať do Trnavy, kde sa v letných mesiacoch ochladíte vo vodách kúpalísk Castiglione, Slávia - Relax a Kamenný mlyn. Za návštevu stoja i okolité mestá Sereď a Hlohovec.

Hľadáte výhodné a zároveň pekné ubytovanie neďaleko Trnavy? Robotnícka ubytovňa Šúrovce je pre Vás tou správnou voľbou!


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá