Loading

Ubytovanie v Kráľovej

(11 objektov)

Chalupa Computer

Horné Saliby, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Prenájom ch.pre náročnejších pracovníkom

Ubytovňa DAMA

Dolná Streda, v obci / v meste
Príjemné ubytovanie za výhodné ceny

Turistická ubytovňa

Galanta, v obci / v meste, pri aquaparku
Príjemné ubytovanie rodinného typu

Penzión Mlyn

Dolná Streda, v obci / v meste
Dlhodobejšie pobyty -cena dohodou

Penzión Petrov grunt

Košúty, na okraji obce / mesta, v centre mesta
Príjemné ubytovanie v novom penzióne.

Apartmány PETANQUE

Sládkovičovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Komfortné ubytovanie s maximom súkromia

Ubytovanie Sereď

Sereď, v obci / v meste, v centre mesta
Pri dlhodobom nájme možná zľava!

Chatová osada Vincov Les TK Sládkovičovo

Sládkovičovo, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Priamo v areáli kúpaliska!

Ubytovanie Šintava

Šintava, v obci / v meste, v centre mesta
Moderné samostatné apartmány-nízke ceny!

Víkendový domček NT - home

Trstice, v obci / v meste, pri kúpalisku
Veľký bazén, krb, altánok, stolný tenis
1 - 11 / 11

Kráľová

Kráľová 1

Región Kráľová a termálne kúpaliská

Región Kráľová sa nachádza v okrese Galanta, v Trnavskom kraji. Dominantou tohto kraja je priehrada Kráľová nachádzajúca sa na rieke Váh. Pôvodne bola postavená za účelom využitia hydroenergického potenciálu, na reguláciu vodného toku, ale i ako protipovodňová ochrana a zásobáreň vody.

Je vhodná aj na vodné športy ako sú vodné lyžovanie, jachting, windsurfing či rekreačný rybolov. Na jej brehoch sa usídlili rôzne vzácne druhy vodného vtáctva, no pre ľudí je kúpanie vo vodnom diele povolené len na vlastné nebezpečie.

Keď si však neviete predstaviť Vašu letnú dovolenku bez osvieženia vo vode, tak môžete v regióne Kráľová navštíviť Termál Centrum GalandiaGalante, plaváreň ZŠ Juraja FándlyhoSeredi alebo Aquasport DusloŠali, termálne kúpalisko RETRO Diakovce, Horné Saliby či Vincov lesSládkovičove.

Ak však Vaša dovolenka nemá byť len o leňošení a slnení sa a túžite poznať aj kúsok histórie oblasti Kráľová, tak za zmienku stojí Šintavský hrad. Ten bol rokmi prebudovaný na kaštieľ a zmenou toku rieky Váh bolo jeho katastrálne zaradenie presunuté z obce Šintava pod kataster mesta Sereď, a preto sa dnes nazýva tiež Sereďský kaštieľ.

Seredi tiež môžete navštíviť Múzeum holokaustu na mieste bývalého pracovného a koncentračného tábora z obdobia 2. svetovej vojny, ktoré vzdeláva a informuje o holokauste a živote Židov v tom období. Vlastivedné múzeumGalante zasa prezentuje informácie o meste a tomto regióne, o mlynárstve na tu prítomných vodných tokoch i spôsoboch meštianskeho bývania tejto oblasti. Pamätníkmi historických časov sú aj kaštieľkúrieKošútoch.

Kráľová 2

V prípade, že zatúžite skúsiť niečo nezvyčajné z atrakcií regiónu Kráľová, tak máte možnosť si vyskúšať svoje orientačné zmysly v kukuričnom bludisku vo Vlčkovciach. Pre adrenalínových nadšencov je k dispozícii Tarzania Vlčkovce. V tomto lanovom parku si na svoje prídu deti i dospelí.

No a ak sa túžite vrátiť do svojich detských čias, do čias westernu, tak navštívte Ranč na Striebornom jazereGalante. Okrem jazdeckej školy, okružnej jazdy na kočoch, lovenia rýb v miestnom rybníku, sú Vám k dispozícii reštaurácia i bar vo westernovom štýle. Pre svojich návštevníkov si príležitostne tiež pripravujú rodeowestern predstavenie. Výučbu jazdy na koni, ako i prechádzok na koníkoch do okolitej prírody ponúka tiež jazdecká škola Jazdenie Petrov Grunt v Košútoch.

Čo možno vidieť v okolí Kráľovej?

I v okolí regiónu Kráľová sú možnosti, kde si zajazdiť na koňoch. Jazdeckú školu ponúka Ranč Nové Sedloobci Cabaj – Čápor, kde spolu s deťmi môžete tiež navštíviť i kontaktnú minifarmu. Ďalšiu jazdu na koni je možné absolvovať v Svätoplukove na Ranči u Rapsu alebo v Trnave na Agro farme Dolina.

Kúpaliská v okolí oblasti Kráľová sú vo Veľkých ÚľanochModrá Perla, v TrnaveRelax Aqua & Spa, Castiglione, Kamenný mlyn, prípadne tiež mestská plaváreň Zátvor, v obci Cífer nájdete kúpalisko Cífer - Pac a v Poľnom KesoveThermalpark Nitrava či kúpalisko Hlohovec v blízkosti Hlohovského zámku. Za zmienku tiež stojí miestna Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika s možnosťou exkurzie pre verejnosť, astronomického sledovania večernej nočnej oblohy i prípadných meteorov. Kombináciou audioviziualizácieprojekcie približuje hvezdáreň fungovanie vesmíru bežnému návštevníkovi.

Hľadáte ubytovanie v regióne Kráľová?

Ak prídete objavovať krásy kraja Kráľová, tak si môžete vyberať z rôznych ubytovacích zariadení pre rodiny s deťmi, pre páriky, obchodných cestujúcich, pre skupiny priateľov. V ponuke sú ubytovania v meste, na vidieku, pri vode, v blízkosti pamiatok, atrakcií i krásnej prírody tohto regiónu.

Kráľová 3

K dispozícii máte moderné a plne vybavené chatkychatových osadách, ktoré sú v blízkosti jazera a rôznych turistických bodov. Ubytovanie pre turistov ponúkajú chalupy, priváty či turistické ubytovne. Nechýbajú ani víkendové domčeky s komplexným vybavením, moderné apartmány, penzióny alebo hotely. Môžete si teda vybrať jednoduché, lacné, ako aj nadštandardné a luxusné ubytovanie.

Pokojom sálajúca krásna príroda regiónu Kráľová Vás presvedčí o tom, že dovolenka v tejto oblasti skrýva mnohé zaujímavosti a lákadlá. Jej veľkolepá vodná nádrž Kráľová Vás uchváti pohľadom na takmer nekončiacu modrú hladinu vodného diela. V nespočetnom množstve kúpalísk a wellness zariadení sa osviežite počas horúceho leta.

Poznávaním miestnych historických pamiatok sa dozviete niečo o našej histórii a v jazdeckých kluboch či rančoch sa budete na svet pozerať z konského sedla. Dožičte si oddych a príďte sa zrelaxovať do Kráľovej.