Nové - priamo v centre, výhodná cena!

Pozývame Vás do Ubytovne LUKA, ktorá je vzdialená len 2 km od automobilky Peugeot v Trnave. Ubytovňa sa nachádza v obci Zavar pri Trnave, medzi Trnavou (5 km od ubytovania) a Sereďou (10 km). Ubytovanie je vhodné pre firmy, pracovníkov aj turistov.

Dostať sa k nám môžete jednoducho - či už autom alebo autobusom (50 m zastávka). Obec poskytuje viaceré služby ako v meste. Zaiste dobre padnú prechádzky či občerstvenie v bare alebo reštaurácii. Vybrať sa však môžete aj do Trnavy a obdivovať tu historické stavby - Mestskú vežu, synagógu, radnicu, námestie. Samozrejme, aktívnejších poteší možnosť plávania v aquaparku Relax Aqua & Spa Trnava alebo na Kúpalisku Castiglione či Kúpalisku Slávia - Relax. V zime Vám odporúčame korčuľovanie na ľade.

Celoročne Vám ponúkame nasťahovanie sa na kratšiu aj dlhšiu dobu do Ubytovne LUKA, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre maximálne 19 hostí. Na výber máte u nás z týchto možností ubytovania:
- jednej 2-lôžkovej izby;
- troch 3-lôžkových izieb;
- dvoch 4-lôžkových izieb.

Každá izba je vybavená televízorom s káblovým príjmom, chladničkou a príslušným počtom samostatných postelí. Chutnú domácu teplú stravu si pripravíte v spoločnej kuchyni, ktorej vo výbave nechýba skolokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kompletný riad, práčka, žehlička a jedálenské posedenie. K dispozícii sú taktiež spoločné tri sprchovacie kúty a tri umývadlá v kúpeľni. Nechýbajú ani dve spoločné toalety a pisoár. Na prízemí sa nachádzajú izby s takmer bezbariérovým prístupom (je tu 5 cm schodík). Sú to dve 3-lôžkové a jedna 4-lôžková. V rámci ceny ubytovania je zahrnuté bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Po náročnejšom pracovnom dni či dni v škole si oddýchnete na menšej teraske s posedením. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní na uzamknutom dvore pre maximálne 8 áut. Pri ubytovaní sa nachádza miestne pohostinstvo s jedálňou, lekáreň, zubný lekár, lekár, obchod s rozličným tovarom, kostol, kaderníctvo, pedikúra, pošta s bankomatom, knižnica, rýchle občerstvenie, cukráreň, predajňa potravín, mäsiarstvo a novinový stánok. Všetko máte u nás na dosah. Tešíme sa na Vás!