Moderné samostatné apartmány-nízke ceny!

Ubytovanie Šintava sa nachádza v obci Šintava, necelý 1 km od mesta Sereď, do ktorého sa ľahko dostanete aj výjazdom z R1 (4 km). Ubytovanie je ideálne pre partie robotníkov, obchodných cestujúcich ako aj hostí hľadajúcich dlhodobejšie ubytovanie.

Po náročnom pracovnom dni zaiste dobre padne prechádzka obcou. Výbornú večeru si vychutnáte v miestnej reštaurácii (200 m) prípadne si kúpite niečo lahodné v blízkych potravinách (300 m). Pokojne si urobte výlet na bicykli či korčuliach aj na Sereďský kaštieľ. Dokonalo sa zrelaxujete i v bazénoch Galandia Termál centra (13 km) alebo Aquaparku - Aquathermal Senec (35 km).

Počas celého roka Vám ponúkame krátkodobé i dlhodobé ubytovanie na prízemí rodinného domu pre maximálne 29 osôb v štyroch samostatných bytových jednotkách. Vybrať si u nás môžete z nasledovných možností ubytovania:

- jedného 5-lôžkového apartmánu (bytu) s piatimi samostatnými lôžkami v spálni. K dispozícii tu máte obývaciu izbu s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a gaučovým sedením (môže sa využiť pre prespanie jednej osoby), kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatnú toaletu;

- jedného 6-lôžkového apartmánu (bytu) so šiestimi samostatnými lôžkami v dvoch spálňach. Vo výbave každej spálne nechýba televízor so satelitným príjmom. Hostia môžu využívať kuchyňu s jedálenským sedením, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

- jedného 7-lôžkového apartmánu (bytu) so šiestimi samostatnými lôžkami v dvoch spálňach. Apartmán je vybavený obývacou izbou s televízorom a gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie jednej osoby). Taktiež tu nájdete kuchyňu a kúpeľňu s toaletou.

- jedného 11-lôžkového apartmánu (bytu) s dvomi 4-lôžkovými spálňami a jednou 3-lôžkovou spálňou. V každej spálni sa nachádza televízor so satelitným príjmom. Využívať môžete tiež kuchyňu s jedálenským sedením, kúpeľňu s vaňou aj dve samostatné toalety.

Každá kuchyňa je vybavená el. sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným kuchynským riadom. V každej ubytovacej jednotke sa nachádza práčka. V priestoroch ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie áut je zabezpečené vo dvore Ubytovania Šintava. Tešíme sa na Váš dlhšie strávený čas u nás. Veríme, že sa budete cítiť ako doma!