Chata so saunou pri Malom Dunaj.

Príjemné ubytovanie v Chate Vali sa nachádza v rekreačnej oblasti Alba Regia, pri obci Jahodná, na brehu Malého Dunaja.

Chránené prírodné územie Malého Dunaja patrí medzi obľúbené lokality južného Slovenska. Pre milovníkov vodných športov, kúpania, turistiky i rybárčenia predstavuje táto atraktívna oblasť dokonalé prežitie dovolenkových chvíľ. Nájdete tu rovnako množstvo cykloturistických trás a chodníkov popri rieke, či lesom. Okúpať sa môžete tiež v neďaleko vzdialených termálnych kúpaliskách Thermalpark v Dunajskej Strede, Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi, či na kúpalisku v Diakovciach alebo Topoľníkoch.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Chate Vali, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 14 osôb, vrátane prísteliek. V našej chate sú srdečne vítané najmä rodinky s deťmi, partie mladých ľudí so záujmom osláv neubytovávame.

Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť so sporákom na tuhé palivo, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlnou pohovkou, ktorú využijete ako prístelku pre 2 osoby. Pre hostí je tu rovnako pripravená plne vybavená kuchynka s jedálenským posedením. Prízemie dotvára jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a detskou postieľkou. Nachádza sa tu aj spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V podkroví chaty sú pre hostí k dispozícii dve 2-lôžkové spálne s oddelenými lôžkami a dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Nájdete tu rovnako komfortnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V rámci ceny ubytovania Vám pripravíme aj posteľnú bielizeň, uteráky je potrebné priniesť si vlastné. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné káblové i WiFi pripojenie na internet.

Pre dokonalé prežitie dovolenky sme pre Vás pripravili saunu, bazén a pre tých najmenších detské ihrisko. Na záhrade si môžete posedieť na terase, v altánku alebo si grilovať, opekať na ohnisku, či uvariť dobrý kotlíkový guláš. V letnej kuchynke je možné využiť aj práčku. V prípade potreby Vám radi objednáme raňajky v neďalekej reštaurácii Alba Regia. Vaše autá je možné zaparkovať priamo pri chate.

Veľmi radi Vás v našej Chate Vali privítame a veríme, že prežijete tú najlepšiu dovolenku. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí