Lacné ubytovanie pri Trnave a Peugeote

Ubytovňa Obchodné Centrum Zavar sa nachádza v obci Závar medzi Trnavou a Sereďou. Ubytovňa je vzdialená len 2 km od automobilky Peugeot, 5 km od Trnavy, 10 km od Serede a 15 km od Hlohovca. Ubytovanie je ideálne pre robotníkov, firmy, jednotlivcov, študentov i turistov.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 22 lôžok. Ubytovať sa môžete v jednej jednolôžkovej izbe, dvoch dvojlôžkových izbách, štyroch trojlôžkových izbách a v jednej väčšej päťlôžkovej izbe. Každá izba má vlastný televízor s káblovou televíziou, chladničku a WiFi pripojenie na internet. Hostia môžu využívať dve spoločenské miestnosti s posedením a jednu kompletne zariadenú kuchyňu s kuchynskou linkou, sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným kuchynským riadom. Samozrejmosťou ubytovania sú dve sociálne zariadenia (2x toaleta, 2x sprchovací kút, umývadla). Pre fajčiarov je k dispozícii fajčiarsky kútik. Ubytovanie je čisté a pravidelne upratované.

Parkovanie automobilov je zabezpečené priamo v uzamknutom dvore. Obec Zavar ma skvelú občiansku vybavenosť. Do 100 metrov od ubytovne je hostinec s jedálňou, obchod s rozličným tovarom, predajňa potravín, mäsiarstvo, rýchle občerstvenie, novinový stánok, pošta s bankomatom, kostol, kaderníctvo, pedikúra i knižnica. Ak budete chcieť zažiť ruch väčšieho mesta, zavítate do Trnavy, kde Vás privíta vždy čulý ruch veľkomesta. Či už hľadáte dlhodobé ubytovanie alebo krátkodobý výlet, radi Vás u nás ubytujeme za výhodné ceny. Neváhajte nás kontaktovať.