Loading

Chaty v Senci

(6 objektov + 5 objektov v okolí 25 km)

Chata Topsenec - Lakeside Home

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode
Privátne mólo - kúpanie,rybárčenie,sauna

Chata Severka

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode
Ubytovanie pre rodinky pri pláži

Bungalovy Slnečné jazerá

Senec, v obci / v meste, pri vode
Bungalovy len 50 - 100 metrov od vody

Luxusná chata na Slnečných jazerách

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode
Luxus s výhľadom na jazero

Chata Triomint

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode
Lacné ubytovanie pri Slnečných jazerách!

Chata Juraj

Senec, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
30 m od pláže, cenovo výhodné ubytovanie

Rodinný včelí majer

Bellova Ves (Senec 16,9 km vzdušne), na okraji obce / mesta,...
Mini ZOO, API terapia, med, pivo, rybník

Chata v Harmónii

Modra - Harmónia (Senec 17,2 km vzdušne), v rekreačnej oblas...
Nádherná chata v tichej horskej oblasti

Apartmány PETANQUE

Sládkovičovo (Senec 17,7 km vzdušne), v obci / v meste, pri...
Komfortné ubytovanie s maximom súkromia

Chatová osada Vincov Les TK Sládkovičovo

Sládkovičovo (Senec 18,2 km vzdušne), v rekreačnej oblasti,...
Priamo v areáli kúpaliska!
1 - 11 / 11

Chaty Senec

Senec - skvelý tip na letnú dovolenku

Chaty Senec 1Región známy príjemnými teplotami je ako stvorený na letnú dovolenku. Aktívny aj pasívny relax pri vode, na vode aj vo vode. Jazda na bicykli aj ochutnávka produkcie miestnych vinárov. Na to všetko sa môžete tešiť v Senci. Najznámejším cieľom dovolenkárov sú Slnečné jazerá pri Senci. Kúpanie, člny, vodné skútre aj bicykle, športoviská na brehu aj rybolov. To sú možnosti, z ktorých si vyberie každý.

Mladšie ročníky sa vyšantia na detskom ihrisku alebo počas jazdy na tobogane. Tí starší zasa ocenia relax pre telo aj dušu na masáži alebo v saune.

Aj keď sa letná sezóna skončí, v Senci sa nudiť nebudete. Bazénytermálnou vodou a množstvom vodných atrakcií sú totiž k dispozícii počas celého roka. Stačí sa vybrať do vodného parku Aquathermal Senec. Adrenalín si užijete v neďalekej Kráľovej pri Senci. Miestna vodná nádrž je rajom surferom. A miestne letisko zasa východiskom zážitkových letov, vďaka ktorým sa Vám naskytne pohľad z vtáčej perspektívy nielen na Senecké jazerá, ale aj na Bratislavu, Devín, či Hrad Červený kameň.

Pohoda a relax v chatách na Slnečných jazerách

Dovolenka pri vode sa neodmysliteľne spája s ubytovaním na chate. Okolo Slnečných jazier sa môžete ubytovať priamo na pláži. Stačí pár krokov a ste vo vodách miestneho jazera. Moderné zariadené chaty nájdete aj v blízkosti aquaparku Senec.

Chaty Senec 2Ak sa kúpania v Senci nasýtite a zažiada sa Vám zmena, stačí si vybrať inú chatu, napríklad v Sládkovičove.

V areáli kúpaliska Vincov les je Vám k dispozícii pestrá ponuka ubytovania. Rekreačné bývanie v modernom dome nájdete aj priamo v obci. Pre turistiku a cykloturistiku v oblasti Malých Karpát je ideálnou voľbou chata pod lesom. Bude Vám ideálnym východiskovým bodom nielen pre už spomínané aktivity, ale aj pri výletoch na Hrad Červený Kameň alebo pri lyžovačke na Pezinskej Babe. Pohodovú dovolenku doplní možnosť hubárčeniaochutnávka miestnych vín.

Chaty pri pláži, s vlastným mólom i saunou

Chata je miestom, kde si užijete maximálny komfort a súkromie. Je tiež miestom, kde budete blízko vody, blízko prírody, blízko atrakcií a blízko zaujímavých miest. Ak si chcete počas dovolenky odpočinúť od ruchu a iných ľudí, oceníte chatu na samote uprostred lesa. V prípade, že preferujete zábavu a rušný život aj v dňoch Vášho voľna, vyberte si s rodinou alebo s priateľmi chatu v centre dovolenkového diania. Veľkým benefitom je nízka cena, za ktorú Vám budú poskytnuté kvalitné služby podľa Vašich predstáv.

Senci a jeho okolí si môžete vybrať z ponuky chát pri vode, pri lese aj neďaleko turistických tratí, či cyklochodníkov. Na dosah budete mať historické aj prírodné zaujímavosti. Pohodu si užijete v záhrade alebo na terase chaty. K dispozícii sú tiež chaty stojace priamo na brehu jazeramólom alebo s plážou, z ktorých sa dostanete priamo do vody. Pet friendly chaty ocenia Vaši domáci maznáčikovia. Najmenší členovia rodiny alebo partie sa zasa potešia detskému ihrisku.

„Dospeláci“ túžiaci po maximálnom relaxe tela aj duše ocenia chatu so saunou, či vírivkou. Samozrejmosťou sú kúpeľne aj vybavená kuchynka. Parkovacie miesto nájdete štandardne vedľa chaty. WiFi pripojenie na internet je častým, ale nie samozrejmým prvkom vybavenosti. Jeho neprítomnosť oceníte, hlavne ak si potrebujete odpočinúť od každodenného pretlaku informácií.Chaty Senec 3

Chaty v Senci sú výbornou voľbou na rodinnú aj skupinovú dovolenku. Súkromie oceníte pri romantickej dovolenke vo dvojici. Senec sa teší veľkej obľube u domácich aj zahraničných turistov. Vďaka tomu každoročne narastá aj ponuka ubytovacích kapacít.

Náročnejší návštevníci, ktorí preferujú všetky služby pod jednou strechou, si pravdepodobne vyberú hotel. Ubytovanie v privátoch a súkromných apartmánoch oceníte, ak Vám záleží na nízkej cene. Penzióny predstavujú zlatú strednú cestu medzi množstvom ponúkaných služieb a cenou ubytovania.

Dovolenke v Senci sa poteší každý milovník vody, slnka, relaxu aj aktívnej dovolenky. Na svoje si tu prídu vinári aj gurmáni, mladí aj starí a večne jarí. V Senci si dovolenku vychutná skutočne každý.