Loading

Lacné ubytovanie v Senci

(7 objektov + 26 objektov v okolí 25 km)

Chata Topsenec - Lakeside Home

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode
Privátne mólo - kúpanie,rybárčenie,sauna

Ubytovanie Senec

Senec, v obci / v meste
Príjemné ubytovanie s možnosťou biliardu

Apartmány Puerto Doas

Senec, v obci / v meste, pri vode
Aktívna dovolenka pri Slovenskom mori!

Chata Juraj

Senec, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
30 m od pláže, cenovo výhodné ubytovanie

Privát Senec

Senec, v obci / v meste, pri kúpalisku
Vhodné pre rodiny s deťmi!

Chata Severka

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode
Ubytovanie pre rodinky pri pláži

Chata Triomint

Senec, v rekreačnej oblasti, pri vode
Lacné ubytovanie pri Slnečných jazerách!

Ubytovanie U Vlaďuša

Hrubý Šúr (Senec 5,3 km vzdušne), v obci / v meste
Príjemné cenovo veľmi výhodné ubytovanie

Ubytovňa Chorvátsky Dvor

Chorvátsky Grob (Senec 8,1 km vzdušne), v obci / v meste
Pekné ubytovanie za výhodné ceny!

Penzión Kaplna

Kaplna (Senec 9,6 km vzdušne), v obci / v meste, pri aquaparku
Lacné ubytovanie blízko BA Trnava Senec
1 - 33 / 33

Lacné ubytovanie Senec

Lacné ubytovanie Senec 1

Mesto Senec - turistami vyhľadávané miesto Slovenska

Strávte letnú dovolenku v jednej z najobľúbenejších destinácií na Slovensku. Slnečné jazerá pri Senci ponúkajú kvalitné ubytovanie a stravovanie za rozumnú cenu, zábavu pre malých aj veľkých, kúpanie, športoviská, saunymasáže, možnosť rybolovu a množstvo detských atrakcií. Celoročnú zábavu a relax pri vode si užijete v aquaparku Aquathermal Senec. Výborným miesto na pohyb v prírode je celá Podunajská nížina.

Príjemné klimatické podmienky, nenáročný terén a množstvo historických pamiatok roztrúsených po celom okrese Senec sú skvelým predpokladom na turistiku aj cyklistiku. V jesennom období si odskočte na husacie hody do Chorvátskeho Grobu. Okrem gurmánskeho zážitku je mestečko obľúbeným cieľom fanúšikov golfu a jazdy na koni. Pokiaľ sa zaujímate o včely alebo sa o nich chcete niečo dozvedieť, urobte si výlet do Včelárskeho skanzenuKráľovej pri Senci.

Najlacnejšie ubytovanie v Senci

Lacné ubytovanie Senec 2

Hotely, chaty, apartmány aj ubytovne v Senci. Maximálny komfort, príjemná cena, súkromie aj rodinná atmosféra. Priamo pri vode aj v pokojnej odľahlejšej časti. Všade tam nájdete ubytovanie za nízke ceny. Vyberte si z ponuky a rezervujte si Vašu nezabudnuteľnú dovolenku pre každý rozpočet.

Hotelybazénom priamo na brehu Slnečných jazier ponúkajú komfort a služby, ktoré oceníte predovšetkým na rodinnej dovolenke. O niečo lacnejšou alternatívou je ubytovanie v penziónoch v Senci. Na výber sú menšie penzióny, kde budete mať dostatok súkromia a užijete si domácku atmosféru. Vo väčších penziónoch máte spravidla k dispozícii širšiu paletu služieb. Stravovanie v miestnej reštaurácii, využívanie sauny, vírivky či detského ihriska patria medzi najobľúbenejšie z nich. Poobrezať sa tiež môžete po penzióne s požičovňou bicyklov.

Ak túžite po súkromí a večer si chcete dopriať oddych v kruhu najbližších na záhradeterase, vyberte si cenovo dostupné chaty alebo apartmány, ktoré budete mať len pre seba. Výnimkou nie je ani lacné ubytovanie s vybavením pre deti alebo pre domácich miláčikov. Záhradný krb alebo gril poteší počas dlhých letných večerov.

Maximálne súkromie a pohodu si užijete aj na chate pri Slnečných jazerách. Patrí medzi lacnejšie alternatívy ubytovania. Pre deti to bude zážitok. Dospelí si užijú romantiku. Mimo každodenného stresu si vychutnáte aj pohodové varenie v kuchynke, ktorá je v štandardnom vybavení.

Lacné ubytovanie pri Slnečných jazerách

Ak sa vyberiete na dovolenku k Slnečným jazerám, pravdepodobne ich budete chcieť mať na dosah. V tomto prípade si vyberte lacné bungalovy alebo cenovo dostupné apartmány priamo na brehu. Zábavu a relax počas celého roka si užijete v miestnom aquaparku Senec.

Lacné ubytovanie Senec 3

Priamo v Senci sa môžete ubytovať v apartmánoch za nízke ceny. V rámci prechádzky navštívte Turecký dom, v ktorom sídli mestské múzeum. Pokiaľ túžite po pokoji a pohode mimo hlavného dovolenkového diania, vyberte si ubytovanie v niektorej z okolitých obcí.

Chorvátskom Grobe si popri plávaní zahráte golf. Lacno sa ubytujete napríklad v príjemnej miestnej ubytovni. V Kostolnej pri Dunaji, v Oáze sibírskeho tigra, sa môžete z blízka pozrieť do očí tejto majestátnej šelme. Výlet do histórie absolvujete tiež neďaleko Bernolákova, kde stojí zrúcanina Hradu Čeklís. Lacno sa ubytujete napríklad v penzióne priamo v tejto obci. Odtiaľto sa môžete vybrať nielen na prechádzku k zrúcanine, ale aj na golfové ihriskoBernolákove.

Senec láka slnkom, vôňou leta, zábavou a bezstarostnosťou. Užite si dlhé noci na brehu jazera alebo maximálny relax v modernom aquaparku. Len tak sa túlajte po okolitej prírode a spoznávajte historické zaujímavosti. Užite si ničnerobenie, buďte samy sebou. Neriešte peniaze. Veď skutočný zážitok si za nekúpite. Ubytujte sa v Senci lacnopríjemne zároveň a vnímajte všetkými zmyslami, čo Vám región vody, vína, slnkahusaciny ponúka.