Chata na samote v lese kúsok od BA

Chata je schovaná v malebnom údolí Prepadlé uprostred Malých Karpát, kde sa od roku 1953 stretávajú ľudia aby si oddýchli, zrelaxovali a zabavili sa. Je postavená v príjemnom prostredí údolia, obklopená listnantým lesom, ktoré na jeseň ponúka čarokrásnu hru farieb, cez zimu rozprávkovú atmosféru a na jar a v lete pokoj v duši :)U nás si odpočiniete naozaj v každom ročnom období...

Donedávna sa tu stretávali trampi, turisti, cyklisti i rodiny s deťmi, aby pookriali a načerpali energiu na ďalšie cesty. Dnes Chata prešla rozsiahlou prestavbou a významnou zmenou v prevádzke - pohostinstvo je zatvorené, a Chata je Vám k dispozícii svojim ubytovaním.

Krásne prostredie Chatu priam predurčuje pre zorganizovanie rôznych teambuildingových akcií, rodinných i priateľských stretnutí na samote v horách, no zároveň neďaleko od hlavného mesta, a priam láka k oddychu i športovým hrám.

K dispozícii je futbalové i beachvolejbalové ihrisko, ohnisko na opekanie, a navôkol množstvo cyklistických a turistických trás. A ak by ste mali záujem, vieme "zapískať" i na kone, či už na prechádzku po lese alebo jazdu v koči, či inak radi pomôžeme pri zorganizovaní skvelej akcie. Údolie Prepadlé je súčasťou rozsiahlej krasovej oblasti s početnými jaskyňami, a v prípade Vášho záujmu vieme zabezpečiť pod odborným dohľadom tunajších speleológov/jaskyniarov nezabudnuteľnú návštevu sprístupnených jaskýň.

No a v prípade že si chcete naozaj iba oddýchnuť, a nemať starosti napríklad s kuchyňou, po dohode s Vami vieme pripraviť hostinu podľa Vášho želania (i lesnú svadobnú :-)), alebo dokonca zorganizovať zabíjačku.

Tešíme sa na Vás :)


Preferujeme: Rodiny s deťmi