Loading

Lacné ubytovanie v Trnave

(6 objektov + 20 objektov v okolí 25 km)

Ubytovanie v centre Trnavy

Trnava, v obci / v meste, v centre mesta
Ubytovanie priamo v centre Trnavy!

Ubytovňa v Trnave

Trnava, v obci / v meste, v centre mesta
Lacné, kvalitné, dlhodobé ubytovanie

Ubytovňa Trnava

Trnava, v obci / v meste
Ubytovanie v centre mesta za skvelú cenu

Ubytovanie Trnava

Trnava, v obci / v meste, v centre mesta
Krásne ubytovanie v centre mesta!

Ubytovací dom Modranka

Trnava, v obci / v meste
Vhodné pre robotníkov a cestujúcich

Ubytovňa Domov

Trnava, v obci / v meste
Najlepší zákazník je spokojný zákazník !

Penzión NA MLYNE

Hrnčiarovce nad Parnou (Trnava 3,9 km vzdušne), na okraji ob...
Penzión a reštaurácia na pokojnom mieste

Ubytovňa SIMBA

Hrnčiarovce nad Parnou (Trnava 4,9 km vzdušne), v obci / v meste
Lacné a komfortné ubytovanie

Penzión Ulička

Zeleneč (Trnava 5,3 km vzdušne), v obci / v meste
Výhodné ubytovanie v blízkosti Trnavy

Ubytovňa Obchodné centrum Zavar

Zavar (Trnava 7,1 km vzdušne), v obci / v meste
Lacné ubytovanie pri Trnave a Peugeote
1 - 26 / 26

Lacné ubytovanie v Trnave

Lacné ubytovanie v Trnave 1

Nie každý potrebuje pri svojich potulkách Slovenskom drahé ubytovanie ponúkajúce služby, aké ani nevyužije. Jedným z miest, ktoré stoji za návštevu a zároveň ponúka aj lacné ubytovanie je Trnava.

Trnava je ľahko dostupná každému. Dostanete sa tu autom, autobusom, po diaľnici či vlakom. Mesto nedávno oslávilo okrúhle výročie 800 rokov od prvej existujúcej písomnej zmienky. Už od svojich počiatkov patrilo medzi najvýznamnejšie sídla v oblasti. Vynikalo mohutným opevnením, ktoré ho chránilo pred nepriateľskými nájazdmi. Jeho fragmenty si môžete pozrieť aj dnes.

Keď si chcete vychutnať všetky historické pamiatky mesta a potrebujete len miesto, kde sa vyspíte, Trnava Vám vyjde plne v ústrety širokou ponukou ubytovania. Obľúbenými sú hostely priamo v centre. Majú podobný názov ako hotely, no služby v hosteloch sú o niečo rozdielne. Ponúkajú skromnejšie a účelnejšie ubytovanie. Nájdete tu izby pre jednotlivcov, dvojice ale aj pre väčšie skupiny. Poväčšine majú všetky izby spoločné sociálne zariadenia, no protihodnotou je lacné ubytovanie doslova za pár eur. Navyše sú hostely vždy plné ostatných cestovateľov, s ktorými sa možno spriatelíte.

Lacné ubytovanie v Trnave 2

Hostely sú umiestnené predovšetkým v centrách miest. V tom trnavskom nájdete napríklad mestskú vežu, ktorá je obľúbeným vyhliadkovým miestom. Z jej vrcholu je prenádherný výhľad na celé mesto. Nenechajte si ujsť ani prehliadku dvoch najkrajších trnavských kostolov, katedrály Sv. Jána Krstiteľa a Baziliky Sv. Mikuláša.

Relatívne blízko TrnavyMalé Karpaty. Tie sú vyhľadávané hlavne milovníkmi turistiky. Aj pre nich sa v Trnave nájde lacné ubytovanie. Ide o najrôznejšie turistické či robotnícke ubytovne. Napriek tomu, že sa jedná niekedy o staršie budovy, majú funkčné zariadenie a vzhľadom na ich lákavú cenu ich mnoho turistov uprednostní. Ďalšou možnosťou, ako si nájsť lacné ubytovanie Trnaveinternáty. Tie veľakrát ponúkajú niekoľko izieb pre turistov.Lacné ubytovanie v Trnave 3 V porovnaní s hotelmi či penziónmi sú neporovnateľne lacnejšie a ušetrené peniaze môžete využiť aj inak.

Pokiaľ zavítate do Trnavy s deťmi alebo celou rodinkou, určite si pozrite neďaleký Smolenický zámok. Nielen najmenších, ale aj dospelých očarí krása podzemného sveta jaskyne Driny. Nedajte sa odradiť jej názvom, zaujímavá prehliadka rozhodne drinou nie je, ide skôr o pohodovú prechádzku. Vďaka minimálnemu prevýšeniu len 10 metrov ju zvládnu aj tí starší. Pre takéto rodinky, ktoré sa rozhodnú spoznať Trnavu a jej okolie odporúčame privátyapartmány. Ide o lacné ubytovanie, ktoré bude vo Vás evokovať pocit domova. V apartmánoch a aj na niektorých privátoch nájdete navyše kompletne zariadenú kuchyňu s príslušenstvom a môžete si navariť jedlá podľa svojej chuti a želania.

Niekoľkodňové výlety si mnohí ľudia odpustia hlavne kvôli ubytovaniu, ktoré býva v cestovateľskom rozpočte jednou z najväčších položiek. Vďaka možnostiam lacného ubytovania v Trnave sa nemusíte báť neprimerane vysokých výdajov. Uvidíte toho viac a vďaka našej ponuke cenovo dostupného ubytovania si budete môcť určite dopriať ešte aspoň jednu dovolenku navyše.

Názory a odporúčania

Janulin (mladý pár - návštevník) 4.1.2020
námestie a jednotlivé kostoly
Pavol Zopka (mladý pár - návštevník) 1.11.2019
Trnava, prekrasne mesto.
František Gregor (sólo hosť - návštevník) 21.9.2019
Nehodnotím
Jozef Nádaský (starší pár - návštevník) 4.4.2019
bez komentáru