Výhodné ubytovanie v blízkosti kúpaliska

Ubytovanie Fialový dom je situované na Novej ulici, v známej dedinke Podhájska, len 700 m od Termálneho kúpaliska Podhájska.

Mnohí dovolenkári prichádzajú do Podhájskej práve so záujmom navštíviť miestne termálne kúpalisko. Tu si jednak do sýta užijú vodu a na druhej strane zrelaxujú vo wellness centre a vitálnom svete. Pre tých najmenších sú pripravené rôzne atrakcie, detský bazén a tobogany. Na výlet sa môžete vybrať k Novému rybníku Biela Taňa - Trávnica II alebo aj k prírodnému kúpalisku Tona Beach - Šurany. Večer sa poprechádzate nočnou dedinkou a strávite romantickú večeru v dobrej reštaurácii.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie počas teplejších mesiacov, ktoré disponuje celkovou kapacitou pre 17 osôb. Privátne ubytovanie je vhodné pre skupinky priateľov, rodinky s deťmi ako aj jednotlivcov.

Spoločné chvíle strávite vo veľkej spoločenskej miestnosti s jedálenskými stolmi, stoličkami, televízorom so satelitným príjmom a rádiom s CD prehrávačom. Na obidvoch poschodia je hosťom k dispozícii kompletne zariadená kuchynka. Obe kuchyne sú vybavené plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V kuchyni na poschodí si navyše pozriete televízor alebo pustíte rádio s CD prehrávačom.

Pre pohodlný spánok sú pre Vás pripravené tri 2-lôžkové izby a jedna 3-lôžková izba na prízemí ako aj jedna 2-lôžková a dve 3-lôžkové izby na poschodí ubytovania. Dve z nich sú dovybavené balkónom (2-lôžková a 3-lôžková). Samozrejmosťou sú tiež dve kúpeľne s vaňou a toalety. Na prízemí je toaleta samostatná, na poschodí sa nachádza v kúpeľni. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na veľkej záhrade využijete záhradný krb na grilovanie chutných pokrmov a popri tom si pohodlne posedíte v altánku. Detičky sa potešia prítomnému pieskovisku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore ubytovania. Pozývame Vás stráviť pekné dovolenkové dni v našom Ubytovaní Fialový dom. Tešíme sa na Vás!