Volny termin 27.7-5.8.19

Nove moderné apartmány 350m od kupaliska. Reklamná cena na jesenné pobyty.


Apartmány Kyjev sú situované v turistami vyhľadávanej obci Slovenska - v Podhájskej. Len pár minút pešou chôdzou Vás delí od zábavy či oddychu v miestnom Termálnom kúpalisku Podhájska.

Či v zime ako aj v lete si príďte užívať blahodarné účinky liečivej termálnej vody na miestnom kúpalisku. V tomto komplexe okrem využívania viacerých toboganov a vodných atrakcií môžete odpočívať aj vo Wellness centre Aquamarin. Pokiaľ sa rozhodnete poznávať okolie, odporúčame Vám výlet do Kaštieľa Bardoňovo, na Ranč Trilobit alebo do Archeoparku Nitriansky Hrádok. Cyklistika, pešia turistika aj romantické prechádzky môžu taktiež vyplniť Váš voľný čas.

Ponúkame Vám ubytovanie v štyroch našich Apartmánoch Kyjev, ktorých celková kapacita je 16 osôb (v každom je manželská posteľ a dve prístelky v podobe rozťahovacieho gauča). Apartmán na prízemí disponuje terasou s posedením a apartmány na druhom poschodí sú s balkónom s posedením.

Každý apartmán sa skladá z plne vybaveného kuchynského kútika (s keramickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským sedením) a kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou výbavy každého apartmánu je tiež televízor, klimatizácia a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Apartmánový dom je vybavený výťahom, a tak sa ľahko dostanete aj do našich apartmánov na druhom poschodí. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pred parkovacím domom - ku každému apartmánu prislúcha jedno parkovacie miesto. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá